هوانگ می گوید که علاوه بر خطر بروز سرطان پوست، انگیزه دیگر برای خرید کرم ضد آفتاب این است که اشعه ماوراء بنفش، می تواند باعث پیری زودرس پوست شود. هوانگ می گوید با اینکه به محافظت از پوست در طول ماه های گرم تر سال، توجه زیادی می شود، اما خطر ابتلا به سرطان پوست در طول سال ادامه دارد.

اگر تصور میکنید که یک کرم ضد افتاب با میزان محافظت 60 قدرت دو برابری از یک کرم با میزان محافظت 30 دارد، سخت در اشتباه هستید. پزشکان به این موضوع تاکید و اصرار دارند که افراد در زمانی که بیرون از منزل هستند، هر دو ساعت از کرم ضد آفتاب استفاده کنند و اگر بخواهند مدت زمان طولانی تری را در نور آفتاب سپری کنند باید از کرم ضد آفتاب با SPF ۵۰ یا بالاتر استفاده کنند. با استفاده از این دو ماده در فرومولاسیون کرم میتواند اشعه فرابنفش خورشید را به طور کامل منعکس کند. SPF 30 تا 50 برای استفاده روزانه خوب است، اما از کرم ضد آفتابی که SPF بالای 50 دارد، می توانید در مدت زمان طولانی تری که در خارج از منزل هستید، استفاده کنید.

بهترین محصولات آن هایی هستند که واقعا مورد استفاده قرار می گیرند ، پس مهم این است که چیزی را پیدا کنید که با آن، احساس راحتی داشته باشید و آن را در جایی بگذارید که به آن نیاز خواهید داشت مانند درون ماشین، کیف گلف ، کیف ورزشی و همچنین می توانید آن را با لباس های محافظ خورشید، کلاه، عینک آفتابی، قرار گرفتن در آفتاب نیمروز، سایه و سایر استراتژی هایی که به طور کلی بهتر عمل می کنند، ترکیب کنید. با وجود قوانین و دستورالعمل های جدید FDA، در زمان خرید یک کرم ضد آفتاب خوب، باید در جستجوی چه چیزی باشیم؟

او می گوید مکمل های خوراکی نیز وجود دارند که به کاهش حساسیت نور خورشید کمک می کنند ، اما دارو ها و برخی مکمل ها ی دیگر مانند آنتی بیوتیک ها و دیورتیک ها ممکن است حساسیت به نور خورشید را افزایش دهند ، بنابراین در مصرف آنها، احتیاط بیشتری قیمت کرم ضد آفتاب ثمین مورد نیاز است. محصولات خوب زیادی برای استفاده وجود دارند. هوآنگ می گوید پیدا کردن یک کرم ضد آفتاب خوب و مناسب، شبیه پیدا کردن یک خمیر دندان مناسب است.

ایندکسر