[ad_1]

بیمارستان های شلوغ ، نمازخانه ها ، کافه ها ، اتاق انتظار ، راهروها ، حتی پارکینگ ها را به مکان های درمان بیماران تبدیل می کنند. کارمندان ناامیدانه با سایر مراکز درمانی تختخواب روباز تماس می گیرند. خستگی و ناامیدی در میان کارگران خط مقدم ظاهر می شود.

هر روز که ویروس کرونا در ایالات متحده با سرعت بی وقفه ای آغاز می شود ، شرایط در بیمارستان های ملی رو به وخامت است.

آلیسون جانسون ، مدیر مراقبت های ویژه در مرکز پزشکی جانسون سیتی در تنسی ، گفت: “ما افسرده ، دلسرد شده و تا استخوان خسته شده ایم.”

تعداد افراد در بیمارستان COVID-19 در ایالات متحده در ماه گذشته دو برابر شده و هر روز در این هفته رکوردهای جدیدی را ثبت می کند. از روز سه شنبه ، بیش از 76000 نفر با این ویروس در بیمارستان بستری شده اند.

عفونت های تازه تأیید شده در هر روز در ایالات متحده بیش از 80٪ طی دو هفته اخیر منفجر شده و به بالاترین سطح ثبت شده رسیده اند ، با متوسط ​​تعداد روزانه نزدیک به 160،000. موارد در حال افزایش در تمام 50 کشور است. مرگ و میرها به طور متوسط ​​بیش از 1،155 در روز است که بالاترین میزان در ماه است.

شیوع کنترل فرمانداران و شهرداران ایالات متحده را وادار کرده است تا با اکراه نسبت به صدور حکم ، محدود کردن اجتماعات خصوصی و عمومی ، ممنوعیت صرف غذا در محیط داخلی ، تعطیلی سالن های ورزشی ، یا محدود کردن ساعات و ظرفیت مشاغل مختلف اقدام کنند. سیستم مدرسه نیویورک در روز چهارشنبه در میان افزایش عفونت ها ، عقب نشینی دردناک در گوشه ای از کشور که در بهار آسیب دیده بود اما ماهها پیش ویروس را شکست داد ، کلاسها را تعطیل کرد.

تگزاس برای اولین بار از زمان شیوع مرگبار تابستان ، هزاران پرسنل پزشکی اضافی را به بیمارستان های شلوغ اعزام می کند که تعداد بیماران بستری شده در COVID-19 در این ایالت به 8000 نفر می رسد.

دکتر رون کوک ، مرجع بهداشتی ، در وخیم شدن روستای Panhandle ، تقریبا نیمی از بیماران بستری در دو بیمارستان اصلی Lubbock دارای COVID-19 بودند و دوازده نفر مبتلا به ویروس در اتاق اورژانس منتظر بودند تا تختخواب خود را باز کنند. شهرستان لوبوک.

کوک گفت: “ما به مشکل برمی خوریم.”

لارا آنتون ، سخنگوی وزارت بهداشت عمومی تگزاس گفت ، بیش از 5400 پرسنل پزشکی اضافی فقط در ایالت تگزاس مستقر هستند. و این امواج کمکهای سازمانهای نظامی و داوطلب را که به تگزاس حمله می کند ، نمی گیرد.

در شهر مرزی الپاسو در ایالت تگزاس ، سردخانه های متراکم شروع به پرداخت ساعتی 2 دلار به زندانیان برای کمک به انتقال اجساد قربانیان ویروس کردند. همدردی با بیمار ، شهر را مجبور می کند موارد غیر COVID-19 خود را به بیمارستان های دیگر ایالت ارسال کند.

“کادر پزشکی بسیار زیادی برای جابجایی وجود دارد. و من فکر نمی کنم آنچه در جاهایی مانند الپاسو می بینیم در کل یا بیشتر ایالت پایدار باشد. “گفت دکتر مارک مک کلان ، رئیس سابق سازمان غذا و دارو.

تنها سیستم بهداشتی در آپالاچی ها در تنسی و ویرجینیا هشدار می دهد که او و کارگرانش آنقدر پرتنش هستند که فقط کافی است بیمارستان ها از بیماران خودداری کنند.

سیستم بهداشت گزارش می دهد که فقط 16 تخت رایگان برای بخش مراقبت ویژه و حدود 250 نفر از اعضای تیم در انزوا یا قرنطینه وجود دارد. او در تلاش است تا صدها پرستار دیگر استخدام کند.

سیندی ساموئلسون ، سخنگوی انجمن بیمارستان کانزاس ، گفت که بیمارستان ها فضاهایی مانند نمازخانه و کافه را برای استفاده توسط بیماران مبتلا به COVID-19 تبدیل می کنند. در رنو ، نوادا ، مرکز پزشکی Renown شروع به انتقال برخی از بیماران ویروس کرونا به گاراژ خود کرده است.

در Topeka ، کانزاس ، Stormont Vail Health یک طبقه کامل از بیمارستان را به بیماران مبتلا به COVID-19 اختصاص داد ، زیرا تعداد آنها در روز چهارشنبه به 90 رسید. سخنگوی مت لارا گفت ، این بیمارستان همچنین دو اتاق انتظار را برای جراحی برای استفاده توسط بیماران آلوده بازسازی کرده است.

دکتر لی نورمن ، مدیر بهداشت در کانزاس ، گفت: سیستمی در دسترس است که وی مقایسه آن را با کنترل ترافیک هوایی برای بیماران ویروس کرونا می داند تا پرستاران در بیمارستان های روستایی بتوانند برای یافتن بیمارستان بزرگتر تماس بگیرند. تا بیمارترین بیماران خود را پذیرا شود. در بعضی موارد ، پرستاران و پزشکان تا هشت ساعت به جستجوی یک بیمارستان بزرگ با دهانه می پردازند.

به همین ترتیب ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی درمانی در مریلند یک خانه پاکسازی متمرکز با اطلاعات مربوط به تخت های مراقبت های ویژه موجود ایجاد کردند ، بنابراین بیمارستان ها فقط باید یک تماس تلفنی برقرار کنند. مقامات همچنین با صدور دستور اضطراری اکثر بازدید کنندگان بیمارستان را از اطلاع بعدی منع کردند.

————

وبر از آستین ، تگزاس ، رانکین از ریچموند ، ویرجینیا گزارش می دهد. نویسندگان آسوشیتدپرس جان هان در توپکا ، کانزاس ؛ برایان ویت در آناپولیس ، مریلند و تری والاس از آستین ، تگزاس نیز در این همکاری شرکت کردند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir