[ad_1]

آمریکایی ها نتوانستند در برابر اصرار برای جمع شدن برای شکرگذاری مقاومت کنند

عدم تمایل ملت به محدود کردن سفر هشداری را برای کریسمس و سال نو ارائه می دهد ، زیرا یک هفته پس از شکرگذاری مرگ و بستری در بیمارستان به اوج جدیدی می رسد. مرگ در ایالات متحده در اثر این انفجار روز پنجشنبه 3100 نفر را گرفت و رکورد یک روزه بهار گذشته را پاک کرد.

سفر با وسایل نقلیه در اوایل ماه نوامبر حدود 20٪ کمتر از یک سال قبل بود ، اما در حدود تعطیلات افزایش یافت و در روز شکرگذاری فقط 5٪ کمتر از دوره بدون بیماری همه گیر در سال 2019 به اوج خود رسید. طبق StreetLight ، که تجزیه و تحلیل را برای آسوشیتدپرس فراهم می کند.

لورا شاول ، بنیانگذار StreetLight Data ، گفت: “مردم کمتر از یک روز دیگر در طی همه گیر شدن رفتار خود را تغییر می دهند.”

دکتر سیندی فریدمن ، کارمند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، گفت: “اگر فقط درصد کمی از این مسافران بدون علامت عفونی شده باشند ، این می تواند به صدها هزار عفونت اضافی منتقل شود از یک جامعه به جامعه دیگر.” این هفته در جریان جلسه توجیهی

بر اساس تصویری که از داده های تلفن همراه ناشناس از شرکتی به نام Tectonix گرفته شده است ، در مناطق وسیعی از کشور ، در روزهای منتهی به تعطیلات ، هجوم ناگهانی افرادی که از پردیس های دانشگاه وارد می شوند ، وجود داشته است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مردم را ترغیب کردند که برای تعطیلات در خانه بمانند ، اما مقامات اذعان کردند که بسیاری از مردم به این توصیه گوش نمی دهند و به آنها توصیه می کنند قبل و بعد از سفر آزمایش کنند. فریدمن گفت تعطیلات امسال برای بسیاری از خانواده ها “انتخاب دشواری” بود.

مسافران شامل برخی از وزرای منتخب می شوند که علیه سفر تبلیغ می کنند. شهرداران دنور و آستین ، تگزاس ، پس از گفتن دیگران به ماندن در خانه ، با بازگشت شدید برخورد کردند.

دیگران پشیمان نشدند. تراناندا گریوز ، که یک شرکت برنامه ریزی سفر در کلر ، تگزاس را اداره می کند ، همراه با خانواده اش سفر شکرگذاری را به نشویل ، تنسی آغاز کرد. این فرصتی بود که دخترش هنگام به اشتراک گذاشتن دستور العمل ها با اقوام تماس بگیرد و گریوز گفت همه روحیه خوبی دارند.

گریوز گفت: “فقط یک استراحت بود تا از خانه بیرون بیایم.” “ما در خانه کار می کنیم ، در خانه به مدرسه می رویم.”

او پس از دیدن شلوغ بودن پروازها تصمیم گرفت برای ملاقات با یک خانواده بزرگ به آنجا برود و گفت که خانواده اش دستورالعمل ها را دنبال می کنند تا از انتشار عفونت جلوگیری کنند.

اما عفونت ها ، حتی از مجالس کوچک شکرگذاری ، در سراسر کشور گسترش می یابد و بار دیگری را به بخش های بهداشتی که از قبل شلوغ شده اند ، اضافه می کند.

دون لهمان ، سخنگوی وزارت بهداشت والت شهرستان وارن در ایالت نیویورک گفت: “این رونق واقعاً در زمانی رخ می دهد كه همه خسته شده اند.”

شهرستان نتیجه گرفت که شکرگذاری یا گردهمایی های مسافرتی احتمالاً 40٪ از 22 مورد گزارش شده در دو روز گذشته را موجب شده است. این به این معنی است که ردیاب های تماس باید بدانند که مردم از کجا آمده اند یا از آنجا مسافرت کرده اند و با متخصصان بهداشت در آن مکان ها تماس بگیرند. لمان گفت که او “کار زیادی” به روند ردیابی تماس اضافه می کند.

گریوز گفت که انتظار دارد در برنامه تعطیلات برای برنامه ریزی سفرها افزایش یابد. چندین گروه قبلاً خواسته اند برای جشن گرفتن یک سال سخت به لاس وگاس بروند.

و برنامه های تعطیلات شخصی او؟ وی پس از سفر شکرگذاری گفت: “اکنون ما در حال بررسی مادرم برای کریسمس هستیم.”

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر