دامپزشک جنگ جهانی دوم با شکستن COVID-19 ، تولد 104 سالگی خود را جشن می گیرد


جانباز جنگ جهانی دوم آلاباما به موقع از COVID-19 بهبود یافت و 104 سالگی را جشن گرفت

مک دونالد گفت: “من فقط سپاسگزارم که آنها توانستند به سرعت او را معالجه کنند و ما توانستیم او را آزمایش کنیم” ، افزود: “شگفت آور است که این 104 ساله از COVID زنده ماند.”

بیمارستان مدیسون ویدیویی را به اشتراک گذاشت که ووتن در حالی که روز سه شنبه ، دو روز قبل از تولد واقعی اش روی صندلی چرخدار تزئین شده با بالون ، ماسک صورت می پوشید و در حالی که کارگران آواز “تولدت مبارک ، پاپ عزیز” را می خواند ، تکان می داد.

مک دونالد گفت پدربزرگش ، که قبل از شروع کار پس از جنگ در US Steel در بیرمنگام ، به عنوان کلاس اول خصوصی در ارتش خدمت می کرد ، در 23 نوامبر پس از ابتلا به بیماری مادر ، دخترش ، آزمایش COVID-19 مثبت شد. .

وی گفت که او از آنتی بادی مونوکلونال درمانی تازه تأیید شده bamlanivimab تزریق کرده است ، اما روز بعد از نظر جسمی شرقی بود و یک روز قبل از روز شکرگذاری مجبور شد با آمبولانس به بیمارستان منتقل شود.

وی گفت: “من نمی دانم که این دارو تازه شروع به کار کرده است … اما در عرض 24 ساعت بهتر بود.” مک دونالد گفت که سطح اکسیژن خون ووتن خوب است و ریه های او “به اندازه زنگ روشن” است.

وی گفت مادرش از بیماری COVID-19 بهبود یافته و همچنین خواهری که به این بیماری مبتلا شده بود و مجبور بود یک هفته را در یک دستگاه تنفس بگذراند.

برس COVID-19 دومین تهدید برای سلامتی ووتن در سال جاری بود.

مک دونالد گفت ، در بهار ، او با مشکلات جدی قلبی در بیمارستان بستری شد و بهبود یافت. وی گفت ، ووتون ، یکی از طرفداران بزرگ فوتبال در دانشگاه آلاباما ، پس از جلب توجه ارعاب به اخبار محلی ، یک تماس تلفنی ویدئویی از مربی آلاباما ، نیک سبان دریافت کرد.

او گفت: “او پس از آن در ابر 9 بود.” برای تولد ووتن ، این شرکت یک نمایشگر حیاط خلوت ایجاد کرد که شامل آرم دو و میدانی آلاباما ، کیک ، شمع و یک کلاه میهنی بود.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*