[ad_1]

اداره بهداشت عمومی شهرستان فرسنو گفت دره سان خواکین ، که شامل 12 شهرستان و شهر فرسنو در دره مرکزی کشاورزی است ، از روز یکشنبه با محدودیت های جدیدی در زمینه تجارت و فعالیت مواجه خواهد شد.

بسیاری از ایالت ها ، از جمله جنوب کالیفرنیا ، در آستانه همین محدودیت ها هستند و برخی از مناطق حتی قبل از شروع دوره ایالتی تحمیل آنها را انتخاب کرده اند.

مقامات در دره سن خوآكین گفتند كه ظرفیت بخش مراقبت های ویژه به زیر آستانه 15٪ رسیده با اقدامات جدید رسیده است. این قوانین همه رستوران های موجود در محل و بستن آرایشگاه ها و ناخن ها ، سالن های سینما و بسیاری از مشاغل دیگر و همچنین موزه ها و زمین های بازی را ممنوع می کند. آنها همچنین می گویند که مردم نمی توانند با هیچ کس در خارج از خانه خود معاشرت کنند و هنگام بیرون رفتن همیشه باید ماسک بزنند.

پنج شهرستان خلیج سانفرانسیسکو دستور جدید اقامت در خانه را به ساکنان خود اعمال کرده اند که از روز یکشنبه لازم الاجرا می شود.

با قفل جدید قریب الوقوع ، بسیاری روز شنبه به سوپرمارکت ها رفتند و قبل از اینکه دستورالعمل ها از روز یکشنبه در برخی مناطق موهای خود را کوتاه کنند ، در جلوی سالن ها صف کشیدند.

مایکل دورانسو ساکن سانفرانسیسکو برای آماده سازی به بازار هجوم آورد.

وی به KGO-TV گفت: “من تازه قبل از روز یکشنبه انبارها را تهیه می کنم – مواد اولیه ، نان ، تخم مرغ.”

فرماندار گاوین نیوزوم برنامه جدید را روز پنجشنبه اعلام کرد. این محدودترین دستور از زمانی است که وی اولین قانون در کشور را برای ماندن در خانه در ماه مارس وضع کرد.

دستور جدید کشور را به پنج منطقه تقسیم می کند و از ظرفیت بخش مراقبت های ویژه به عنوان محرک بسته استفاده می کند. نیوزوم همچنین می گوید که افراد نمی توانند با هیچ کس در خارج از خانه خود معاشرت کنند و هنگام بیرون رفتن همیشه باید ماسک بزنند.

وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا گفت ، تا جمعه شب ، منطقه جنوب کالیفرنیا با 11 شهرستان تنها 13.1 درصد از تخت های مراقبت ویژه خود را دارد. این رقم برای منطقه دره San Joaquin 14.1 درصد است که از ده شهرستان در دره مرکزی ارضی و روستاهای سیرا نوادا تشکیل شده است.

سه منطقه دیگر – ساکرامنتوی بزرگ ، کالیفرنیای شمالی و خلیج سانفرانسیسکو – حدود 21٪ بود.

اما مقامات بهداشتی در پنج کشور از 11 کشور حوزه خلیج فارس منتظر نبودند. روز جمعه ، آنها دستور دولت را برای ماندن در خانه پذیرفتند. این تغییرات یکشنبه شب در شهرستانهای سانفرانسیسکو ، سانتا کلارا ، مارین ، آلامدا و کنترا کوستا و همچنین شهر برکلی اعمال می شود.

“ما فکر نمی کنیم که بتوانیم منتظر بمانیم تا محدودیت های دولت جدید اعمال شود. … این یک وضعیت اضطراری است. “

شهردار سن گفت: “بزرگترین ترس ما در کل – اینکه برای شما یا مادرتان ، پدربزرگ و مادربزرگتان تختخواب نخواهیم داشت – واقعیتی است که با آن روبرو خواهیم شد مگر اینکه سرعت انتشار را کاهش دهیم.” گفتم فرانسیسکو لندن.

سفارش Bay Bay حداقل تا 4 ژانویه ادامه خواهد داشت ، یک هفته بیشتر از برنامه ایالتی ، و هنگامی که ایالت با ثبت 22،018 مورد جدید ، ثبت روزانه تعداد جدیدی از موارد جدید را انجام می دهد. رکورد 2152 بودند.

تعطیلات جدید مانعی بود برای مشاغل کوچک که تقریباً یک سال برای زنده ماندن تلاش می کردند و در آن بارها دستور تعطیل شدن به آنها صادر شد و پس از آن به آنها اجازه بازگشایی داده شد اما با احتیاط های پیچیده

میشل ساندرز جیمز جمعه در حالی که فکر می کرد سالن ناخن خود را در اوکلند فقط 5 هفته پس از بازگشایی آن ببندد ، اشک می ریخت.

“ما می پوشیم (سپرهای صورت). ما دما را می گیریم. ما به همه آنچه که به ما گفته می شود انجام می دهیم تا همه احساس امنیت کنند ، از جمله کارکنان و تیم خود ، “او به KGO-TV گفت. “بنابراین من نمی فهمم که چرا کافی نیست ، و من بسیار ناراحت و ترسیده ام.”

به سفارش Newsom ، فروشگاه ها و مراکز خرید می توانند فقط با 20٪ ظرفیت مشتری فعالیت کنند.

منتقدان می گویند نظم گسترده ایالت به ناحق بسیاری از مناطق مختلف را در مناطق متحد می کند.

فرد ام. ویتاکر ، رئیس هیئت مدیره “این رویکرد” توانایی ما را برای بازگشایی با 10 شهرستان دیگر ، از جمله شهرستان لس آنجلس ، که کاملاً قادر به کنترل ویروس کرونا نیست ، و شهرستان مونو ، که پرجمعیت ترین شهر آن 344 مایل دور است ، قرار می دهد. ” از حزب جمهوریخواه شهرستان اورنج.

افزایش انفجاری عفونت های COVID-19 ، که در ماه اکتبر آغاز شد ، عمدتاً به دلیل افرادی است که از اقدامات ایمنی غافل می شوند و با دیگران ارتباط برقرار می کنند.

لیزا هرناندز ، مسئول بهداشت برکلی گفت که مردم نباید “با حتی یک گروه کوچک و حتی با احتیاط در خارج از منزل” با کسی که با او زندگی نمی کنند ملاقات شخصی داشته باشند.

هرناندز گفت: “اگر حباب اجتماعی دارید ، از قبل ظاهر شده است.” “اجازه ندهید این آخرین تعطیلات با خانواده شما باشد.”

شهرستان لس آنجلس ، پرجمعیت ترین کشور با 10 میلیون نفر ساکن ، می تواند ظرف چند روز به ظرفیت واحد مراقبت های ویژه برسد. اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس گفت که این می تواند به این معنی باشد که افرادی که بیماری های دیگر تهدید کننده زندگی مانند سکته مغزی و قلبی دارند ، امکان تختخواب ندارند.

شهردار گفت: تنها شهر می تواند بیش از 11000 نفر از مردم ویروس را تا پایان سال از دست بدهد.

“این به معنای 3000 مرگ اضافی در یک ماه است. به بیان بهتر ، این یک دهه قتل است. ” “این بزرگترین تهدید برای زندگی در لس آنجلس است که ما با آن روبرو شده ایم.”

در دره مرکزی داخلی ، شهرستان فرسنو از 150 تخت مراقبت ویژه خود فقط 10 اتاق داشت. مقامات بهداشتی تصویری تیره و تار از بیمارستان هایی را که به دلیل عفونت و ویروس کرونا در معرض ویروس کرونا هستند ، توصیف کرده اند. دانیل لینچ ، مدیر خدمات فوریت های پزشکی روز جمعه ، یک بیمارستان بیماران مراقبت های ویژه را تا زمان باز شدن تختخواب در بخش اورژانس نگهداری می کند.

این شهرستان از ایالت درخواست کرده است که برای چند هفته کارمند جذب کند. اما تاکنون ، در حالی که کل کشور با کارمندان درگیر است ، فقط یک یا دو کارگر اضافی در سه بیمارستان محلی ظاهر شده اند.

کری نوسکه ، سرپرستار گفت ، مرکز پزشکی Kaweah Delta در Visalia ، Tulare County ، 18 تخت مراقبت ویژه داشت که روز جمعه ، اما کارکنان به تنهایی به چهار بیمار اضافی خدمات ارائه می دهند. حدود 125 کارمند به دلیل COVID-19 بیمار یا قرنطینه شده اند.

———

نویسندگان آسوشیتدپرس ، اولگا آر. رودریگز و ژولیت ویلیامز از سانفرانسیسکو و رابرت جابلون و برایان ملی از لس آنجلس.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر