[ad_1]

اما یک چیز کاملاً متفاوت است. ویلسون در شهر فقط 1800 نفر متولد و بزرگ شده است ، بیشتر بیماران خود را به نام آنها می شناسد.

وی به ملاقات زنی می رود که قبلاً در مدرسه معلم ورزش بوده و بعداً با خنده به یاد می آورد روزی که او را در مدرسه در حال سیگار کشیدن گرفت و باعث شد او و دوستش برای مجازات از ته قنداق استفاده کنند. مرد دیگری در وسط برداشت سویا بود که بیمار شد و نتوانست کار را تمام کند.

در ماه نوامبر ، ویلسون پدر خود را که با همسرش در همان بیمارستان کار می کرد ، معالجه کرد. سالخورده ویلسون 74 ساله از این ویروس بهبود یافت.

ویروس کرونا ویروس کرونا در ابتدا مناطق شهری را تحت تأثیر قرار داده است ، اما روند پاییزی مناطق روستایی آمریکا را نیز ویران کرده است. در حال حاضر ایالات متحده هر روز به طور متوسط ​​بیش از 170،000 مورد جدید دارد ، از بزرگترین بیمارستان تا کوچکترین ، مانند بیمارستان در اسکاتلند.

فاجعه در اینجا کوچکتر ، صمیمی تر است. همه همه را می شناسند.

ممفیس ، میسوری ، با 1800 نفر جمعیت ، بزرگترین شهر فرسنگ ها در مزارع ذرت در گوشه شمال شرقی میسوری است. کشاورزی بیشترین تعداد مشاغل منطقه را به خود اختصاص داده است. آلیس کیگار ، مدیر روابط عمومی ، گفت: این منطقه آنقدر دور است که نزدیکترین ایستگاه ، مک دونالد و وال مارت یک ساعت فاصله دارند.

مردم از شش شهرستان اطراف به بیمارستان می آیند ، معمولاً برای درمان مواردی مانند آسیب های کشاورزی و ورزشی ، درد قفسه سینه و آنفولانزا. معمولاً فضای کافی وجود دارد.

الان نه. این بیمارستان کوچک ، با تقریباً شش پزشک و 75 پرستار در بین 142 کارمند ، در بحران است. موارد زیادی در COVID-19 در منطقه افزایش یافته و همه تخت های موجود معمولاً اشغال شده است.

پزشکان در بیمارستان کانتی در اسکاتلند در حال حاضر تصمیم های دشوار و غم انگیز در مورد اینکه چه کسی را باید پذیرش کنند می گیرند. ویلسون گفت برخی از بیماران متوسط ​​با اکسیژن به خانه فرستاده شدند و به آنها گفتند: “اگر اوضاع بدتر شد ، برگردید ، اما ما جایی برای اسکان شما داریم و جایی برای بردن شما نداریم. “

الیزابت گوفی ، رئیس پرستاری بیمارستان ، گفت که پرستاران هر هفته حداکثر 24 ساعت اضافی کار می کنند. گاهی اوقات گوفی به جای اینکه بین شیفت به خانه برود ، در یک دفتر می خوابد.

گوفی گفت: “تقریباً 100٪ از اوقات ما خسته می شویم.” “بنابراین همه چیز بر روی عرشه است.”

وی گفت که بسیار دشوار است که دوستان و اقوام خود را در حال مبارزه با این بیماری می دانند ، در حالی که بسیاری از افراد جامعه هنوز آن را جدی نمی گیرند.

گوفی گفت: “ما وقت خود را در خانه برای مراقبت از این افراد بسیار بیمار می گذرانیم و سپس بیرون می رویم و می شنویم که مردم به ما می گویند این بیماری کلاهبرداری است یا در واقع وجود ندارد.”

گلن کاول تا زمانی که ویروس را به زانو در نیاورد خیلی مطمئن نبود.

کاول گفت: “آنها فقط یک تخت مانده بودند و من احساس بیماری نمی کردم تا بتوانم تخت دیگری بگیرم.”

اما به زودی تنفس دشوار شد و حالت تهوع ایجاد شد. بدترین چیز این بود که دمای او به 104 درجه رسید. یک سفر آمبولانس دیگر به مدت طولانی در بیمارستان بستری شد.

او مطمئن نیست که ویروس را از کجا آورده است ، اما اعتراف می کند که خیلی مراقب نبوده است.

کاول گفت: “من مثل خوک روی یخ مستقل هستم.” “من در این مورد کاملا مبهم بودم. اگر دلار ژنرال می گفت من باید ماسک بزنم ، ماسک می زدم. اگر آن طرف خیابان به سمت Farm & Home قدم می زدم ، ماسک نداشتم. من واقعاً از این واقعیت مطلع نبودم که او می تواند شما را لمس کند و شما را رها کند. “

بروک اسلاباخ ، معاون ارشد انجمن ملی بهداشت روستایی ، مستقر در حومه کانزاس سیتی ، گفت: “برای اداره یک بیمارستان روستایی به فضا ، کارکنان و سایر موارد نیاز است.” وی با بیان اینکه بسیاری از بیمارستان ها در هر سه زمینه با کمبود روبرو هستند ، گفت: “اگر هیچ یک از این سه مورد را نداشته باشید ، واقعاً با مشکل روبرو خواهید شد.”

یک روز ، ویلسون ساعت ها با تلفن در تلاش بود بیمارستان بزرگتری را پیدا کند که توانایی مراقبت های ویژه ای را داشته باشد که بتواند مرد 50 ساله را که به شدت به ویروس مبتلا بود نجات دهد.

وقتی بیمارستان دانشگاه آیووا با بردن وی موافقت کرد ، مشخص شد که او نمی تواند 120 مایل زنده بماند.

ویلسون گفت: “من نمی دانم اگر او را به شهر آیووا ببریم مهم است.” وی ادامه داد: “گاهی اوقات افراد به اندازه کافی بیمار هستند تا زنده نمانند و این واقعیتی است که باید با آن کنار بیاییم. اما وقتی که اینجا را با دستان بسته نشسته اید ، بسیار ناامیدکننده است. “

———

گزارش سالتر از اوفالون ، م.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر