[ad_1]

IOWA CITY ، آیووا – افزایش مرگبار موارد COVID-19 در ایالات متحده دولت و مقامات محلی را وادار می کند تا برنامه های ضد ویروس خود را تنظیم کنند ، فرمانداران جمهوری خواه با پذیرش حکم – حداقل در یک مورد شکاک – و مدارس برای خنثی کردن مجدد کلاس های درس ، نقشه می کشند اتاقها

این مراحل با انزجار از کسانی که علم پشت ماسک پوش و فاصله اجتماعی را زیر سوال می برند و می ترسند که محدودیت های جدید باعث از بین رفتن مشاغل بیشتر و نقض آزادی های مدنی آنها شود ، روبرو است.

با آمدن شکرگذاری هفته آینده ، مسئولان بهداشت عمومی در حال آماده شدن برای موج تعطیلات هستند. پزشکان از خانواده ها می خواهند که به اجتماعات کوچک بچسبند.

روز سه شنبه فرمانداران اوهایو ، مریلند و ایلینوی محدودیت هایی را در ساعات کار و تعداد جمعیت اعمال کردند و همتایان آنها در ویسکانسین و کلرادو بسته های اقتصادی را ارائه دادند.

برنامه مرگ

اقدامات کلیدی برای اثربخشی کشور در مدیریت همه گیری ، جهت گیری اشتباهی را نشان می دهد. بستری شدن در بیمارستان ، مرگ و میر و موارد در ایالات متحده در حال افزایش است

بیش از 73000 نفر – یک رکورد برای همه زمان ها – از روز دوشنبه در ایالات متحده با ویروس در بیمارستان بستری شده اند ، که طبق پروژه COVID بیش از 3000 نفر نسبت به روز گذشته افزایش یافته است. فضای بیمارستان ها کم است و پرستاران و پزشکان در کانزاس مکان های انتظار را به اتاق بیماران تبدیل می کنند و بیش از هشت ساعت را با تلفن می گذرانند تا در بیمارستان های دیگر تخت خواب تهیه کنند.

طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، بیش از 166000 عفونت تازه تأیید شده روز دوشنبه گزارش شد. در چند هفته گذشته تعداد متوسط ​​موارد جدید در روز بیش از دو برابر شده است.

عامل این ویروس بیش از 1.3 میلیون مرگ در سراسر جهان از جمله بیش از 247000 مورد در ایالات متحده است. مرگ و میر در ایالات متحده از 828 دو هفته پیش به طور متوسط ​​به 1145 نفر افزایش یافت.

با ثبت رکوردهای جدید در کشورها ، شمار کشته شدگان در آستانه ادامه روند صعودی است. ویسکانسین روز سه شنبه 92 مورد مرگ و میر جدید را اعلام کرد و رکورد روزانه 66 مورد هفته گذشته را شکست.

شرایط بیشتر ماسک

پس از انتخابات ، فرمانداران جمهوری خواه در آیووا ، داكوتای شمالی و یوتا به شدت تحت تأثیر قرار گرفتند و مسیر خود را تغییر دادند و الزامات ماسك را معرفی كردند ، در حالی كه دیگران دستورات قبلی را گسترش یا تمدید كردند.

بسیاری از مقامات منتخب و ساکنان دیگر علی رغم موج ، به الزامات مشابه پایبند هستند. و برخی از آژانس های اجرای قانون محلی از اجرای الزامات ماسک خودداری می کنند.

در یوتا ، ده ها نفر که با حکم ایالت مخالفت کردند ، در مقابل خانه فرماندار گری هربرت اعتراض کردند. در داکوتای جنوبی ، ایالتی که بالاترین میزان کشته شدن سرانه COVID-19 در ماه نوامبر را دارد ، کریستی نوئم ، فرماندار جمهوری خواه ، برنامه ای برای صدور نیازهای ماسک ندارد.

پزشکان در حال خدمت به آیداهو و اورگن شرقی ساعتهای سه شنبه را صرف تلاش برای تحت تأثیر قرار دادن محله های بهداشت ، رهبران شهر و مردم کردند تا اقدامات بیشتری برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام دهند و هشدار دادند که مراقبت های منطقی در آینده در آیداهو در حال ظهور است. مراقبت. اما در آیداهو ، آنها با تردید روبرو شدند ، زیرا برخی از ساکنان حاضر یا وجود ویروس را انکار می کنند یا شدت آن را مورد اختلاف قرار می دهند. آیداهو در بسیاری از ایالت ها توزیع شدید و کنترل نشده COVID-19 را در جامعه تجربه می کند.

در آیووا ، رینولدز حتی در مواردی که قانون محدودی را بر ماسک ها اعمال می کند ، در مورد علم ماسک شک می کند. وی خاطرنشان کرد که کشورهای همسایه دارای مأموریت ، مانند ایلینوی و مینه سوتا ، موارد فزاینده ای را دیده اند ، هرچند به جدی آیووا نیست.

“آه ، علم در هر دو طرف وجود دارد و شما آن را می دانید. اگر نگاه کنید ، هر کجا که هستید می توانید آنچه را که می خواهید پشتیبانی کنید ، پیدا کنید. “

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها می گویند ماسک ها می توانند به محافظت از شما و اطرافیان کمک کنند.

یک دستور سخت تر از روز سه شنبه در کالیفرنیا اجرا شد ، جایی که فرماندار دموکرات ، گاوین نیوزوم ، گفت که ساکنان باید به استثنای محدود در فضای باز مخفی شوند.

و در نیواورلئان ، مقامات گام جدی در لغو رژه های مورد علاقه اما سنتی بسته Mardi Gras برداشته اند ، كه بازدیدكنندگان از سراسر جهان را به خود جلب می كند زیرا این شهر دارای 250 نفر جمعیت در فضای باز است تا ویروس را محدود كند. ماردی گراس بعدی 16 فوریه است. موکب ها معمولاً حدود دو هفته برگزار می شوند.

سخنگوی شهر بو تیدول روز سه شنبه گفت: “شما نمی توانید با این گروه کوچک رژه های سنتی را انجام دهید.”

استثناهای مدرسه

افزایش سطح عفونت باعث می شود برخی از مناطق مدارس به یادگیری از راه دور برگردند یا بازگشت به یادگیری در کلاس را به تأخیر بیندازند.

در داکوتای جنوبی ، سیستم مدارس شهر راپید قصد دارد روز چهارشنبه همه مدارس را تعطیل کرده و به سمت آموزش مجازی حرکت کند. آخرین اطلاعات از منطقه نشان می دهد 94 دانش آموز و 47 کارمند مبتلا به COVID-19 فعال هستند ، در حالی که 105 کارمند و 676 دانش آموز پس از قرار گرفتن در معرض قرنطینه قرار گرفتند.

در مترو لاس وگاس ، منطقه مدرسه ای کلارک برنامه های خود را برای از سرگیری کلاس های نیمه وقت به تعویق انداخته و با آموزش از راه دور حداقل تا پایان سال تقویم ادامه خواهد داد.

ویرجینیای غربی ، بزرگترین سازمان معلمان ، از فرماندار جمهوری خواه جیم عدالت خواسته است که مدارس دولتی را فقط بصورت آنلاین انجام دهد. در هفته منتهی به یکشنبه ، ایالت بیش از 4400 مورد را ثبت کرده است که 63٪ نسبت به هفته قبل افزایش داشته است.

فرماندار قبلاً دستورالعمل های شخصی شکرگذاری را تا 3 دسامبر برای جلوگیری از شیوع سفرهای تعطیلات منع کرده است.

داوطلبین واکسن

هفته گذشته ، جهان اخبار خوش آمدگویی را با نتایج مقدماتی مثبت برای دو واکسن COVID-19 از Pfizer و Moderna دریافت کرد ، اما دانشمندان نگرانند که داوطلبان برای شرکت در مطالعات سایر واکسن های در دست ساخت ، دیگر ظاهر نمی شوند. هزاران نفر هنوز هم مورد نیاز است.

———

کنزلمان از کالج پارک ، مریلند گزارش داد. گزارشگر آسوشیتدپرس ، لیا ویلینگام از جکسون ، می سی سی پی ، در تهیه این گزارش مشارکت داشته است

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر