این رنگ ها شامل رنگ های پرانرژی و گرم مثل قرمز، نارنجی، زرد و غیره است. این ملزومات شامل میز و صندلی، منوی غذاها، سلف سرویس و غیره می باشد. با توجه به این موضوع که با گذشت زمان به تعداد رستوران ها و مغازه های فست فود اضافه می شود، نیاز است تا صاحبان این شغل در سرویس دهی خود تغییراتی ایجاد کنند تا علاوه بر ماندگاری مشتریان قبلی خود، مشتریان جدیدی را نیز جذب کنند تا میزان فروش و سود خود را افزایش دهند. یکپارچه باشد. توجه داشته باشید که تعداد زیاد اقلام باعث بروز ناخوانایی و شلوغی مغازه شود. به نظافت فضاهای لوکس باید بیشتر از هر فضای دیگری توجه کرد. البته تنها رنگ محیط مهم نیست و باید به موارد دیگری از جمله نورپردازی، چیدمان میز و صندلی و … رنگ و نورپردازی، هر دو از جمله مواردی هستند که تاثیر زیادی در جذابیت دکوراسیون مغازه فست فود شما دارند. در ادامه عکس هایی از انواع فست فودهای مدرن و شیک با دکوراسیون های لوکس را مشاهده می نمایید که می توانند الگوهای مناسبی برای دیزاین فست فود شما باشند. با ایجاد یک دکوراسیون زیبا و جذاب در محیط فست فود می توانید مشتری هایی زیادی را به سوی مغازه تان جلب نمایید علاوه براین غذا خوردن در محیطی زیبا و جذاب باعث سرگرمی و نشاط مشتریان می شود و لذت خوردن غذا را برای آن ها چند برابر می کند.

بدین معنی که وقتی نام یک رستوران به گوش افراد می خورد، آن ها را یاد دکوراسیون و غذاهای موجود در آن می اندازد. اما علاوه بر این ها، یکی از عواملی که باعث جذب و ماندگاری مشتریان در مغازه شما می شود، ملزوماتی است که در محیط استفاده کرده اید. اما این نکته را فراموش نکنید که هرگز از طیف های پررنگ و ترکیب رنگ های تکراری در محیط خود استفاده نکنید. اما بهتر است چیدمان را طوری انجام دهید تا با حضور مشتریان زیاد هم دید شما و ضبط فیلمها دچار مشکل نشود. یک دکوراسیون مغازه فست فود که دارای رنگ های گرم مثل قرمز و نارنجی است، دارای شخصیت جداگانه ای نسبت به فست فود فروشی ای با دکوراسیون سبز و زرد می باشد؛ اگرچه غذاهای آن دو یکسان باشد. البته در نظر داشته باشید در عین داشتن طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی لوکس بایستی از اصول امنیتی و حفاظتی نیز در فروشگاه خود استفاده و رعایت کرد.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد هنگامی که به فروشگاه عینک فروشی مراجعه می کنید، با انبوهی از مدل ها و طرح های گوناگون عینک مواجه می شوید که باعث سردرگمی شما شده و حتی ممکن است شما را از چیزی که به دنبال آن بودید، به فراموش کردن بیاندازد. با استفاده از نور، می توان سایه ها را به گونه های مختلفی نشان داد و این سایه ها روی مشتریان تاثیر بسزایی طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی با سنگ خواهند گذاشت. جنس میز و صندلی ها اغلب از فلز، چوب و پلاستیک است و برای زیباتر شدن آن، می توان نشان تجاری مغازه را روی آن ها حک نمود. از آنجا که قهوه یک محصول طبیعی است با المان ها و مصالح طبیعی مثل چرم و چوب همخوانی بیشتری دارد و از نظر رنگ و جنس قرابت معنایی با المان های طبیعی پیدا می کند. رنگ این میز و صندلی ها نیز می تواند یکسان بوده و یا با هم در تضاد باشد.

این رنگ نشانه طبیعت، پاکیزگی و سلامت است و اگر در کنار رنگ های گرم مثل قرمز و زرد به کار رود، می تواند علاوه بر افزایش اشتها احساس بهتری را در مشتریان به وجود آورده و این حس که منوی روبروی آن ها خوشمزه و سالم است را در آن ها القا کند. از میان این سه رنگ، رنگ قرمز دارای انعطاف پذیری بیشتری بوده و محیط بهتری را برای صرف غذا در رستوران ایجاد می کند. برای مثال رنگ قرمز پررنگ، نه تنها چشم را می زند بلکه کلاس فضای شما را نیز پایین می آورد. به عنوان مثال می توانید اجناسی که زودتر خراب می شوند و نیاز به فروش فوری دارند را در معرض دید مشتری قرار بدهید، یا قسمتی را برای وسایل پخت کیک، وسایل تولد، قسمتی برای شیرینی های خشک، نان ها و … در زمینه راه اندازی جگرکی شرکت هایی وجود دارند که از شروع تا پایان کار و تا رسیدن به درآمد مشاوره هایی ارائه می دهند و همکاری می کنند.

ایندکسر