رئیس خزانه داری انگلستان هیچ نشانه ای از خاموش شدن جرثقیل های هزینه را نشان نمی دهد


تو

لندن – رئیس خزانه داری انگلستان روز یکشنبه گمانه زنی ها مبنی بر اینکه وی در حال رد هزینه هایی است که باعث رشد اقتصاد در طی بیماری همه گیر COVID-19 شده است را رد کرد و گفت اکنون زمان آن نیست که نگران صلح سابقه دولت باشیم زمان.

ریشی سوناک از حضور در برنامه های گفتگوی سیاسی یکشنبه بریتانیا برای اعلام برنامه های ارائه خدمات بهداشت ملی با 3 میلیارد پوند (4 میلیارد دلار) اضافی استفاده کرد و قول داد تا بهار از مشاغل و کارگران آسیب دیده از این بیماری حمایت کند.

سوناک گفت که دولت همچنان در واکنش به همه گیری متمرکز است ، زیرا 750،000 نفر در حال حاضر شغل خود را از دست داده اند و به احتمال زیاد این روش را دنبال می کنند. وی از اظهارنظر در مورد گزارش های مربوط به توقف حقوق و دستمزد خودداری کرد.

وی به بی بی سی گفت: “دیدن بسیار ناراحت کننده است.” “این واقعی است ، فقط مربوط به اعداد موجود در برنامه نیست ، بلکه در مورد زندگی مردم ، معیشت آنها ، امنیت آنها است. متأسفانه این چیزی است که ما مدتی با آن مبارزه خواهیم کرد. “

موضوع مخارج دولت در انگلستان بسیار حساس است ، که پس از بحران مالی سال 2008 با ریاضت اقتصادی دست و پنجه نرم می کند. اکنون با توجه به کارمندان بخش دولتی ، از جمله پرستاران ، آتش نشانان و مراقبان ، این مسئله حتی بیشتر شده است. ، مسئولیت مبارزه با COVID-19 را بر عهده گرفت.

فرانسیس او گرادی ، رهبر كنگره اتحادیه بازرگانان ، از وزرا خواست كه در مورد مسدود كردن دستمزدها دو بار بیندیشند.

وی گفت: “اگر می خواهید نیروی انسانی را هنگامی كه هنوز با موج دوم همه گیری روبرو هستیم انگیزه دهید – و زمستان سختی خواهیم داشت ، همه ما این را می دانیم – آخرین كاری كه انجام می دهید تهدید به كاهش دستمزد آنها است.”

تأثیر كلی ویروس بر هزینه های دولت در هفته جاری هنگامی كه دفتر پاسخگویی بودجه جدیدترین پیش بینی خود را در مورد دارایی های عمومی و اقتصاد منتشر می كند ، مشخص خواهد شد.

انگلستان یکی از عمیق ترین رکودهای تاریخ خود را تجربه کرده است ، تولید اقتصادی حداقل 10٪ کمتر از سال گذشته ، حتی پس از بهبود در تابستان است.

بدهی دولت در ماه اکتبر به 101٪ از تولید ناخالص داخلی رسید که بالاترین میزان از سال 1961 است.

پل جانسون ، مدیر انستیتوی تحقیقات مالی ، به بی بی سی گفت: “ما فکر کردیم آنچه در بحران مالی دیدیم عظیم است ، اما خیلی خیلی بزرگتر است.”

وی به بی بی سی گفت: “نظر من این است که امسال و احتمالاً سال آینده نیازی به کارهای زیادی نخواهیم داشت.” “ما احتمالاً در حال بررسی اواسط دهه 2020 هستیم.”

ساناک صریحاً معتقد است که لحظه گزارش هنوز در اینجا نیست. اما دارد می آید.

وی به اسکای نیوز گفت: “چیزی که ما می دانیم و می آموزیم ، این ویروس در حال انطباق و تکامل است ، توانایی ما در مبارزه این است که آیا سازگار است یا تکامل می یابد.” “بنابراین در حال حاضر عدم اطمینان زیادی وجود دارد و تصمیم گیری دراز مدت در حال حاضر درست نیست.”


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*