با خرید ردیاب خودرو یا جی پی اس خودرو میتوانید نظارت دقیقی بر موقعیتهای لحظهای، مسیرهای پیموده شده خودرو، نحوه رانندگی راننده، بعلاوه امکاناتِ جانبی دیگر را در کنار هم داشته باشید. حتی در صورت نیاز شما می توانید از راه دور رانندگی اعضای خانواده و دوستانتان را در مناطق مختلف تحت نظر داشته باشید که ین موارد از مهم ترین دلایل خرید ردیاب ماشین می باشد. حتی در شرایطی که خودرویی مسروقه به مناطق خارج از محدوده دسترسی اینترنت برده شوند به راحتی قابل ردیابی خواهند بود. خود ردیاب دارای یک جای مموری بر روی بدنه میباشد که یک مموری 4 گیگ میکرو SD را ساپورت میکند و در مواقع قطع شبکه موبایل به صورت اتوماتیک نقاط و مکانهایی را که خودرو طی کرده از ماهوارههای جی پی اس دریافت میکند و در حافظه جانبی ذخیره میکند و بعد از وارد شدن خودرو به محدوده آنتن دهی مکانهای مورد نظر را بر روی سایت ردیابی شرکت ارائه دهنده ردیاب ارسال میکند و صاحب خودرو میتواند متوجه شود که در این فاصله خودرو در چه مکانهایی بوده است .

برای اطلاعات بیشتر میتوانین به مقالات ردیاب نیز مراجعه کنید و در مورد کاربردهای ردیاب بیشتر بدانید. این ردیاب ها که ساخت شرکت تلتونیکا هستند، با بررسی و تست های فشرده و بلند مدت ردیاب های با کیفیت موجود در بازار جهانی و بکار گیری آنها در پروژه های گوناگون داخلی، انتخاب و مورد استفاده قرار گرفته اند. با توجه به شرایط شما، بعضی از سیستم های ردیابی بهتر از سایرین به کار شما می آیند. و شرکتی که دپارتمان پشتیبانی مجزایی داشته باشد بهتر می تواند خدمات پس از فروش و پشتیبانی را انجام دهد. برای خرید ردیاب خودرو در مرحله اول باید حتما آن را از شرکت معتبر خریداری نمایید؛ زیرا به طور مداوم نیاز به پشتیبانی داشته و اشتراک سرورهای اطلاع رسانی آن هر ساله باید تمدید شود. چه پارامترهایی برای خرید بهترین ردیاب خودرو اهمیت دارد؟ در بازار سه نوع ردیاب ماشین، بیشترین تقاضا را دارد که از بهترین انواع جی پی اس خودرو در دنیا نیز محسوب میگردد و شامل؛ ردیاب آهنربایی یا همان مغناطیسی که به صورت ردیاب مخفی نیز استفاده میگردد، ردیاب فندکی و ردیاب دیاگ خودرو میباشد. ردیاب خودرو دارای انواع ردیاب آهنربایی، ردیاب دیاگ، ردیاب فندکی، ردیاب کامیونت و ردیابهای کابل شارژ میباشد.

از جمله ویژگیهای ردیاب ماشین شرکت جی پی اس خودرو میتوان به، ارائه آدرس پستی، قابلیت تعریف سرعت مجاز در اتوموبیل، ارائه تاریخچه برای مسیرهای پیموده شده، قابلیت تماس اضطراری، مشخص کردن محدوده مکانی، قابلیت شنود، قابلیت خاموش کردن اضطراری حتی با ارسال پیامک، اطلاع رسانی جهت باز بودن درب خودرو و تعیین سرعت خودرو میباشد. تاریخچه و گزارش ها: این سیستم ردیابی قدرتمند GPS به شما امکان مشاهده تاریخ و گزارش ها از مسافتهای پیموده شده، توقفها و سرعت خودرو را می دهد ، که برای استفاده تجاری و استفاده شخصی نیز فوق العاده است. تصادفات جادهای بالاترین علت مرگ نوجوانان ۱۹-۱۶ سال است. در عین حال ، این دستگاه تا 1 گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش دارد. جهت اطلاعا بیشتر درباره نحوه کارکرد ردیاب خودرو به مقاله آیا جی پی اس نیاز به اینترنت دارد؟ با توجه به نوع کاربری، امکانات و نحوه کارکرد آنها در بازار به مشتریان عرضه می گردد. مثل یک تلفن همراه بسیار پیشرفته که قادر به استفاده کامل از تمام امکانات آن در ایران نیستید!

چند وقتی است که تب استفاده از جی پی اس خودرو بسیار داغ است و بسیاری از افراد با این که می دانند استفاده از این ابزارها تا چه حد می تواند برای افزایش امنیت خودرو مفید باشد، باز هم سهل انگاری کرده و فکر می کنند دزدیده شدن اتومبیل فقط برای بقیه افراد است! مزیت اول: پنل ردیابی فابریک بین المللی این است که کارخانههای بین المللی دارای آیپیهای مخصوصی هستند که امکان تحریم آنها وجود ندارد. این اطلاعات در پنل ردیابی قابل دسترس است و توسط موبایل و یا کامپیوتر می توانید آن ها را مشاهده کنید. طراحی ردیاب فندکی IR140 بهعنوان یک شارژر گوشی همراه بسیار دقیق و حرفهای است و بدون هیچگونه تفاوت با یک شارژر فندکی معمولی که در هر خودرو قابلیت نصب دارد. ردیاب فندکی خودرو نیز از لحاظ سرعت نصب شبیه ردیاب مغناطیسی بوده و برای نصب آن سیم کارت را وارد ردیاب کرده و سپس ردیاب را به پورت فندکی اتومبیل وصل کنید.

ایندکسر