این کامپیوترها برنامه ریزی شده اند و از آنجایی که منبع باز هستند میتوان آنها را تغییر داد و بهینه کرد. پس سعی کنید جنس لوله و مخزن اگزوز خود را از استیل صاف و صیقلی انتخاب کنید تا دود و جریان هوای خروجی، بتواند بدون اصطکاک و با شتاب زیادی از خودرو خارج شود. تخلیه : در نهایت گاز و دود حاصل از احتراق باید تخلیه گردد تا ماشین مثل قبل سرعت داشته باشد . با خارج کردن هر چه بیشتر گاز های حاصل از احتراق فضای بیشتری برای مخلوط سوخت و هوا در محفظه احتراق باقی می ماند و این خود باعث افزایش توان موتور می شود . بنابراین بهتر است برای جلوگیری از ایجاد مشکلات احتمالی با افرادی که صرفا با قیمت پایین مشتری جذب می کنند و هیچ تضمین کیفیتی ندارند با مراکز معتبر و دارای قیمت معقول کار کنید. اگر خودرو شما یاتاقان زده باشد و یا درگیر مشکلات دیگری باشد، براده های آهن که از قطعات تراشیده شده اند داخل فیلتر روغن جمع میشوند! یکی از موارد بسیار مهم در شتاب گیری خودرو سایز لاستیک ها است. رینگ خودرو در ایجاد زیبایی نمای خارجی خودرو بسیار تأثیرگذار است. همانطور که متوجه شدید عدم اقدام به موقع جهت تعویض روغن خودرو و انتخاب نکردن روغن مناسب سبب میشود خودرو مخصوصا هنگام طی مسافتهای که بصورت سربالایی هستند گاز نخورده و منجر به کاهش شتاب وسیله نقلیه شود.

افزایش شتاب خودروافزایش محسوس شتاب و کشش ⇐ پاسخگویی آنی خودرو به فشردن پدال گاز ⇐ امکان حذف کات آف (یا تغییر به کات آف رگباری) ، رفع یا اعمال محدودیت سرعت و امکان افزودن بک فایر. ازاینرو واضح است که ما نمیتوانیم طراحی و شکل ظاهری خودرو را تغییر دهیم اما با حذف کردن برخی موارد مانند باربندها میتوان علاوه بر کاهش وزن خودرو، شتاب خودرو را نیز افزایش داد. در ریمپ خودرو فواید بسیاری وجود دارد که میتوان به برخی از آنها مانند تجربه ظرفیت واقعی موتور خودرو، کاهش دمای فن خودرو، افزایش شتاب، افزایش قدرت، روان شدن خودرو، کاهش مصرف سوخت، رفع کپ سرگاز و افزایش عمر موتور اشاره کرد. واضح است که این فرآیند منجر به کاهش شتاب خودرو میشود؛ بنابراین یکی دیگر از پاسخهایی که میتوان برای سوال چگونه شتاب خودرو را زیاد کنیم مطح کرد این است که اگر رینگ پیستون دچار خوردگی شده باید آن را تعویض کرد.

با پولیشکاری فضای سیلندر، دیوارههای این فضا کاملاً صیقل داده میشود تا تراکم موتور خودرو بالا برود و احتراق کاملی در موتور صورت بگیرد. اکسید نیتروژن برای ایجاد اکسیژن اضافی برای موتور در هنگام احتراق سوخت و هوا استفاده می شود. پلاگین جرقه یک جزء مهم موتور است و جرقه ای را ایجاد می کند که مخلوط سوخت و هوا، موتور را به حرکت در می آورد مشتعل می کند. انفجار : جرقه شمع چون کبریتی در خرمن بوده و باعث احتراق و انفجار خواهد شد و سرعت ماشین را کاهش خواهد داد . همان طور که در موارد بالا خواندهاید، عمل احتراق و هوارسانی تأثیر مستقیمی بر میزان شتاب خودرو دارد؛ بنابراین بروز مشکل در تمام قطعاتی که مربوط به عمل احتراق، سوخترسانی و هوارسانی به خودرو میشوند، موجب کاهش شتاب خودرو میشود. درنهایت باعث میشود که احتراق سریعتر اتفاق افتد و این امر خود، باعث تقویت مور ماشین میشود. این خودروها به دلیل محبوبیت زیاد در کلاس جهانی، در بخش قطعات افتر مارکت، بسیار غنی هستند و تنوع محصولات و قطعات تقویتشده برای آنها بسیار بالا است؛ اما در مقابل، خودروهای ناشناس و کمتر شناختهشده، به دلیل اقبال کمتر جهانی، در بخش افتر مارکت بسیار ضعیف هستند و خیلی نمیتوان روی قابلیت تیونینگ کردن آنها حسابی باز کرد.

1-تیونینگ چیپ دراگون: اگر به دنبال ارزان ترین و بهترین و قدرت مند ترین راه تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو خود هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این بهترین چیپ تیونینگ موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است. همچنین با وجود عدد اکتان پایینی که در بنزین های موجود در ایران وجود دارد این کار بسیار توصیه می شود. ریمپ چیست؟ کدهای کامپیوتر یا ایسیو خودرو شما با زبان برنامه نویسی C نوشته شدهاند ، این کدها به شکل نقشه یا جداولی استاندارد هستند که هرگونه اصلاحات، تغییرات و بهینه سازی آنها را ریمپ Remap مینامند. پس بهتر است کار را با بالانس کردن تایرهای خودرو شروع کنید. بهتر است هر 6 ماه یک بار آن را پیش تعمیر کار ببرید و از او بخواهید تا ماشین شما را چک کند و اگر خرابی داشت آن را نیز درست کند .

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از {ایران کارز|افزایش شتاب خودرو|شتاب ماشین|افزایش شتاب خودرو ایران کارز|افزایش شتاب ماشین|شتاب} دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر