با خرید جی پی اس کوچک GR600 چه امکاناتی در اختیار شما قرار می گیرد؟ با توجه به این ویژگیهای قیمت ردیاب حیوانات به صرفه و خرید آن اقدامی ارزشمند در مراقبت از حیوانات خانگی است. با کمک این ابزار به راحتی می توان امنیت حیوانات را تأمین کرد و در هر لحظه از موقعیت آن ها باخبر شد. ردیاب حیوانات خانگی ردیاب سگ : از قابلیت های بسیار مهم و کاربردی این ردیاب ها تعیین محدوده مشخصی جهت حرکت و قرار گیری حیوان است . کلی ترین و مهم ترین نکته آن است که باید مسئولیت پذیر باشید و متعهدانه به نگهداری و تربیت حیوان خود توجه کنید.

ردیابی که برای حیوانات استفاده می شود دارای ابعاد و اندازه ای مشابه به یک ردیاب شخصی است. این ردیاب ها اطلاعات را به صورت پیامک یا آنلاین از طریق اپلیکیشن ردیابی ارسال می کند. گاهی کودکان به شدت به حضور یک حیوان خانگی وابسته می شوند و هر نوع صدمه به حیوانات در روحیه ی آن ها تاثیرات منفی طولانی مدت خواهد گذاشت. یکی دیگر از امکانات مهم این ردیاب ها این است که با استفاده از آن می توانید از تاریخچه مکان یابی استفاده کنید و موقعیت مکانی و رفت و آمد های روزهای گذشته را نیز چک کنید.

پوشش اینترنت جهانی: این خیلی مهم است که ردیاب بتواند در هر نقطه ای عملکرد صحیح داشته باشد. ردیاب حیوانات جی کی 130 مانند ردیاب دیاگی دارای یک باتری داخلی قدرتمند با درگاه شارژ USB است و یک نشانگر اختصاصی برروی محصول دارد. اما دستگاه های مخصوص حیوانات خانگی برای یقه و بصورت قلاده ای ساخته شده اند. اما یکی از جالب ترین کاربرد های ردیاب مسیریاب قلاده ای حیوانات GK130 برای محققین و پژوهشگران است. با کمک این ردیاب می توان به سادگی از حیوانات خانگی مراقبت کرد.

مدل دوم ردیاب سگ و ردیاب گربه ، ردیاب رایج قلاده ای حیوانات است که براحتی به دور گردن سگ و گربه نصب شده و با هر بار شارژ کردن حدود 3 روز میتوانید از ردیاب قلاده ای گربه استفاده نمایید. ردیاب های قلاده ای بیشتر کاربردش برای گم شدن سگ و گربه می باشد و کاربرد خیلی کمی برای جلوگیری از سرقت حیوانات شما دارد جرا که پس از سرقت اکثرا توسط سارقان قابل تشخیص بوده و از گردن حیوان جدا می گردد . سگ و گربه به ما کمک میکند تا در زمان خروج حیوانات از خانه دیگر نگران گم یا دزدیده شدن آنها نباشیم.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از خرید ردیاب کوچک حیوانات دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر