همچنین با بکار بردن نسل جدیدی از پردازنده های داخلی در اعلام و پیشگیری تصادف نیز به خوبی عمل می کند. آیا دوست دارید تا در هر لحظه موقعیت خودروی کوچکترین ردیاب آهنربایی خودتان را ببینید؟ با استفاده از این ردیاب قادر خواهید بود تا در هر لحظه موقعیت خودروی خود را به صورت آنلاین و با خطای حداکثر ۱۰ متر دریافت نمایید.

همچنین در صورت حرکت کردن خودرو ، با دریافت پیام از طریق اپلیکیشن از آن آگاه خواهید شد. به همین دلیل بهترین ردیاب خودرو در جهان شناخته شده و روز به روز تقاضای خرید این دستگاه در جهان بیشتر است. GPS اطلاعات و دستورها ترافیکی را به روز رسانی میکند که به افسران کمک میکند زودتر به صحنه حادثه یا جنایت برسند . انواع ردیاب هایی که برای وسایل نقلیه مختلف مانند قایق، دوچرخه، موتور و یا خودرو استفاده می شود نیاز به اتصال سیم کشی به وسیله موردنظر دارند که علاوه بر هزینه خرید ردیاب، باید هزینه نصب و زمانی برای نصب آن نیز در نظر گرفت.

✳️اگر شارژ باتری ردیاب آهنربایی تمام شود چیکاری باید انجام شود؟ 💠ردیاب آهنربایی ضدآب است و دارای باتری 2600 میلی آمپر می باشد که از آن جهت ردیابی افراد، جنس های داخل کامیون ها، اجناس داخل چمدان، خودروهای مخصوص باربری یا حمل و نقل و همینطور ابزارهای داخلی محیط کار یا منزل استفاده می شود.

نیروهای انتظامی میتوانند از طریق استفاده ردیاب پلیسی خودرو به جامعه ی خود خدمت کنند. ردیابی آنلاین با استفاده از اپلیکیشن و وب انجام می شود. از ردیاب های آهنربایی در افزایش امنیت، ردیابی، نظارت و همچنین دریافت کردن گزارش ها می توان استفاده نمود. از آنجا که این ردیاب ها در زیر خودرو جاسازی می شود در معرض دید نبوده و به راحتی نمی توان آن را از کار انداخت. هر خودروی واحد را می توان ردیابی کرد و رئیس بخش میتواند افسران را تحت نظر داشته باشد تا اطمینان حاصل کند که در صحنه ی جرم حضور دارند و در محل کار میمانند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ردیاب خودرو آهنربایی ir1500 ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر