[ad_1]

کمیساریای ویژه ایتالیا برای اورژانس با ویروس می گوید تعداد قابل توجهی از ایتالیایی هایی که می خواهند علیه COVID-19 واکسینه شوند باید تا سپتامبر آینده عکس های خود را دریافت کرده باشند

آرکوری در یک کنفرانس خبری در رم گفت: “این بزرگترین کمپین واکسنی است که می توانیم یاد بگیریم ، نه تنها در ایتالیا ، بلکه در کل اروپا و بسیاری از مناطق جهان.”

آرکوری گفت: “ما نمی دانیم چه تعداد ایتالیایی واکسن می خواهند.” “می توانم بگویم ، بر اساس تخمین هایی که هنوز تأیید نشده اند ، بخش مهمی از جمعیت ما می توانند در نیمه اول سال یا در هر صورت تا پایان سه ماهه سوم واکسینه شوند.”

آرکوری گفت ، دولت ایتالیا بر اساس توصیه های وزارت بهداشت ، نظمی را که در آن گروه های مختلف شهروندان در هنگام ورود دوزهای خود را دریافت می کنند ، به پارلمان اطلاع می دهد.

آژانس آرکوری قصد دارد روز جمعه روند مناقصه سرنگ و سوزن های مورد نیاز برای تزریق واکسن را باز کند. وی گفت: سه نوع سرنگ و حداقل شش نوع سوزن مورد نیاز است.

بیش از 47800 ایتالیایی در این بیماری همه گیر جان خود را از دست داده اند ، این دومین مورد بزرگ در اروپا پس از انگلیس است.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر