رهبر هنگ کنگ با افزایش تعداد موارد از مردم خواست که در خانه بمانند


کاری لام ، رهبر هنگ کنگ ، از ساکنان خواست تا در حالی که شهر با تجدید حیات ویروس کرونا ، که بیش از 500 نفر را در هفته گذشته آلوده کرده است ، مبارزه کند ، در خانه بمانند.

لام از شهروندان خواست “از اجتماعات اجتماعي خودداري كنند” و گفت كه مردم ، به ويژه افراد مسن ، بايد در خانه بمانند.

“آخرین موج اپیدمی بسیار شدید است. وی در یک کنفرانس خبری عادی گفت: “هر یک از ما باید همه اقدامات ممکن را انجام دهیم و از نظم و انضباط بالایی برای مبارزه با بیماری همه گیر استفاده کنیم.” “دو هفته آینده یک دوره حیاتی است.”

بسیاری از عفونت های جدید هنگ کنگ به استودیوهای رقص مرتبط است و شیوع آن در بین کارمندان و مهمانان چندین رستوران دیده شده است.

موج جدید عفونت ها مقامات را تشویق کرده است تا محدودیت های مربوط به فاصله اجتماعی را از جمله بستن مکان های تفریحی مانند بارهای کارائوکه و مراکز بازی و محدود کردن اجتماعات عمومی به دو مورد افزایش دهند. یک خط تلفن دائمی ایجاد شده است که به مردم امکان می دهد از اجتماعات بزرگ در قایق های تفریحی گزارش دهند.

افزایش تعداد موارد باعث به تأخیر انداختن “حباب سفر” بین سنگاپور و هنگ کنگ می شود که برای ماه نوامبر برگزار می شود. در صورت عدم وجود ویروس کرونا ، این بالون به بازدیدکنندگان امکان می دهد بدون اینکه قرنطینه شوند بین شهرها سفر کنند.

در بیانیه روز سه شنبه سازمان هواپیمایی کشوری سنگاپور آمده است که با توجه به تعداد زیاد موارد محلی در هنگ کنگ ، هر دو شهر تصمیم گرفته اند حباب را به بعد از دسامبر موکول کنند.

از روز دوشنبه ، هنگ کنگ 6،315 مورد را گزارش کرد ، از جمله 109 مورد مرگ.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*