[ad_1]

طبق گفته این اداره ، بیش از 4200 سرباز جانباز در بیمارستانها و منازل اداره شده توسط اداره امور سربازان جانباز در اثر COVID-19 جان خود را از دست دادند و نزدیک به 85000 نفر به این ویروس آلوده شدند.

این تعداد کشته ها شامل تعداد نامشخصی از مرگ در جانبازان خصوصی یا دولتی نیست ، از جمله خانه سربازان Holioc در ماساچوست ، که در اوایل سال جاری نزدیک به 80 کشته داشته است. پس از تحقیقات مشخص شد که تصمیمات “بسیار گیج کننده” باعث گسترش بیماری در آنجا شده است ، دو مدیر سابق به جرایم جنایی متهم شده اند.

کهنه سربازان آمریکایی به دلیل سن و سلامت اساسی در معرض COVID-19 هستند ، برخی از این عوامل را می توان در معرض عامل تولید دوره Vionam نارنجی و دود ناشی از سوختن میادین نفتی در خلیج فارس دانست.

در مجموع ، ویروس کرونا تقریباً یک چهارم میلیون نفر در ایالات متحده جان خود را از دست داده است ، یا حدود چهار برابر تعداد تلفات نظامیان آمریکایی در ویتنام.

خانه سربازان هولیوک پس از مثبت شدن آزمایش یک کارمند آزمون در اواخر ماه اکتبر ، دو بازدید کننده را به مدت دو هفته ممنوع کرد. وی از پیشکسوتان در طول روز با اهدای هدایا ، پذیرایی ها ، موسیقی و یک مراسم مجازی تجلیل کرد.

مقامات همچنین از کشته شدگان در خانه ای در غرب ماساچوست یاد کردند. آرون وگا ، جمهوری خواه گفت: “آن جانبازانی که از دست داده ایم فراموش نمی شوند و مطمئناً از حافظه آنها استفاده خواهیم کرد تا چنین فاجعه ای دیگر تکرار نشود.”

ریک هالووی ، مدیر خانه گفت: در آیداهو ، 33 نفر از ساکنان خانه ایالتی پسران در بویز امتیاز مثبت کسب کردند ، از جمله 9 نفر در روز سه شنبه. شش نفر درگذشت و چهار نفر در بیمارستان بستری شدند.

در روز جانبازان ، خانه معمولاً مملو از اعضای خانواده ، گروه های اجتماعی و کارمندانی است که دور هم جمع می شوند تا از خدمه سابق بخاطر خدماتشان تشکر کنند. امسال سالن ها خالی بودند و خانه قصد داشت به ساکنان یک شام درجه یک ویژه در اتاق هایشان خدمت کند.

هالووی گفت: “در حال حاضر یک محیط متفاوت است – بسیار بسیار ساکت ، و مراقبت هایی که ما انجام می دهیم بیشتر یک فعالیت فردی است.”

Marv Hagedorn ، مدیر بخش خدمات ایثارگران آیداهو ، اوایل این هفته داوطلبان را در قبرستان ایثارگران ایالت مشاهده کرد.

“این زیبا بود ، حتی اگر می دانستیم که آنجا نخواهیم بود. وی گفت: “من فکر می کنم روز سختی برای جانبازان باشد.”

فرماندار آیداهو ، برد کوچک ، به احترام کسانی که در ارتش خدمت کرده اند ، از ماسک و فاصله اجتماعی خواست. “آنها برای محافظت از ما از دست دادن دوستان ، از دست دادن اندام و از دست دادن امنیت روحی و روانی رنج برده اند. وی در بیانیه ای گفت: “اکنون پیشکسوتان به ما احتیاج دارند.”

در گردهمایی سالانه روز جانبازان در گورستان کهنه سربازان نیوهمشایر ، بسیاری از شرکت کنندگان نقاب زدند و فاصله خود را از سایرین حفظ کردند.

اندی پترسون ، فرمانده جانبازان معلول آمریکایی در نیوهمپشایر گفت: “روز جانبازان امسال بسیار متفاوت از گذشته است.”

نود و هشت جانباز از اول سپتامبر بر اثر COVID-19 در خانه های جانبازان هفت در میسوری جان خود را از دست داده اند و فرماندار مایک پارسون پس از چندین مورد مرگ در ماه اکتبر دستور بازبینی مستقل را صادر کرد.

در اوکلاهما ، بیش از 300 مورد ویروس کرونا در شش خانه از هفت جانباز ایالتی گزارش شده است و 72 نفر در اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند. مقامات معتقدند که این دو مورد بدترین شیوع ناشی از کارمندی است که آلوده بوده اما علائمی نداشته است.

زنگ زده الکینز گفت که پدر 84 ساله اش ، گلن الکینز ، که در طول جنگ کره به نیروی دریایی پیوست و بیشتر کار خود را به عنوان معلم و مدیر مدرسه دولتی سپری کرد ، در میان کشته شدگان در COVID-19 پس از او آن را با یک خانه قدیمی در نورمن ، اوکلاهما امضا کرد.

وی گفت که معتقد است کمبود کارکنان و یک گروه چرخشی از پزشکان منجر به عدم مدیریت در این مرکز شده است ، که این مسئله مشکل را تشدید کرده است. پدرش به بیمارستانی در اوکلاهما سیتی منتقل شد ، اما در حالی که منتظر خواب بود وضعیت او بدتر شد.

الکینز گفت: “من می خواستم او فرصتی پیدا کند ، اما در آن زمان خیلی دیر بود.” “من او را به اندازه کافی سریع به اینجا نرساندم.”

———

گزارش بون از بویز ، آیداهو. نویسندگان آسوشیتدپرس ، پات ایتان راب از هارتفورد ، کانتیکت ، آلانا دورکین ریچر از بوستون و جان سیور از تولدو ، اوهایو ، در این گزارش همکاری داشتند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر