روش استفاده از شیشه شیر دکتر براون به چه صورت است؟

همان طور که گفتیم برند دکتر براون در زمینه تولید وسایل مرتبط با کودکان فعالیت میکند و بسیار هم محبوب و معروف شده است. دلیل این محبوبیت ویژگی های منحصر به فرد این برند است مثلا شیشه شیر های متنوع و در میان آنها، تولید شیشه شیر های آنتی کولیک باعث پیشرفت این برند گشته اند چرا که این خاصیت ها شیشه شیر های عادی وجود ندارد و این موضوع یک تفاوت اساسی بین شیشه شیر دکتر براون و سایر شیشه شیر هاست.

بررسی ویژگی های شیشه شیر دکتر براون

این شیشه شیر ها از مزایای بسیار ویژه ای برخوردار هستند یک نمونه از این مزایا داشتن سیستم تخلیه هوای نی دار است. با داشتن این ویژگی دیگر شیر با هوا ترکیب نمی شود و مشکلات گوارشی برای نوزاد شما به وجود نمی آید. کودکان در هنگام مکیدن شیر مقداری هوا را نیز وارد دهان خود می کنند که این عامل سبب به وجود آمدن نفخ شکم و دل درد در آن ها می شود که خوشبختانه این موضوع در شیشه شیر های دکتر براون به خوبی رعایت شده است‌.

مورد دوم از سایر مزایای این شیشه شیر ها می توان به حفظ کامل مواد مغذی و سایر ویتامین های موجود در شیر نظیر ویتامین A, E, C  اشاره کرد که این موضوع هم به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب در تهیه و تولید این شیشه شیر هاست.

مورد بعدی از ویژگی های این شیشه شیر ها می توان به عدم ایجاد خلا اشاره کرد که این موضوع سبب می شود شیشه شیر بسیار شبیه به سینه مادر عمل کند.

حتما بخوانید:
جدیدترین انواع میکاپ عروس - دانش هنر

بررسی نوع سر شیشه و میله ای که درون شیشه قرار گرفته است

نوع سر شیشه این برند به گونه ای تولید شده که تمام مواد مغذی شیر کاملا تضمینی حفظ می شود به طوری که می تواند موجب افزایش ارزش غذایی مواد موجود در شیر نیز شود.

نوع سر شیشه و میله ای که در ساخت این شیشه شیر ها طراحی شده به گونه ای است که مانع از ورود هوا به درون معده نوزاد و در نتیجه مانع از نفخ و کولیک معده می شود.

بررسی قیمت شیشه شیر دکتر براون

این شیشه شیر ها یا به صورت طلقی و یا به صورت پیرکس در بازار وجود دارند که طبیعتاً قیمت مدل پیرکس گران تر است.

عامل دیگر در تفاوت قیمت ها نیز مقدار میل شیشه هاست. هر چه میل کمتر باشد قیمت آن ارزان تر است.

منبع: مجله اینترنتی رهافان

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید