روند تقلب در مراقبت های بهداشتی: پزشک از 7 امتیاز از 7 امتیاز تبرئه شد


به گفته دادستان ها بابت حدود 18 میلیون دلار به دلیل تقلب در بهداشت و درمان با استفاده از کرم ضد درد نسخه ای ، یک پزشک می سی سی پی از هفت اتهام از هشت اتهام وی تبرئه شده است

دادگاه دو هفته ای اوسن و تیفانی کلارک 46 ساله اواخر جمعه در دادگاه منطقه ای فدرال جکسون به پایان رسید. اتهاماتی که به موجب آنها تبرئه شده اند شامل توطئه برای ارتکاب مراقبت های بهداشتی و کلاهبرداری جسمی است.

دادستان ها گفتند این کلاهبرداری از می سی سی پی آغاز شد و هزینه بیمه حدود 515 میلیون دلار در ایالت و 1.5 میلیارد دلار در سراسر کشور بود. اوزن متهم شد که برای امضای خود در فرمهای تجویز شده برای داروهای پیچیده ، 127000 دلار لگد زده است.

کلارک متهم شد که برای جستجوی سوابق بیمار برای کسانی که معیارهای استفاده از کرم های درد را دارند و بیمه آنها هزینه آنها را پرداخت می کند ، پول پرداخت کرده است.

حداقل 25 نفر در می سی سی پی متهم شده اند. 20 نفر به جرم شرکت در این طرح خود را مجرم شناخته اند یا محکوم شده اند.

کسانی که به جرم خود اعتراف کردند شامل داروساز سابق مارکو موران 47 ساله است که علیه اوسن و کلارک شهادت داده است.

موران گفت که داروخانه سفارشی وی برای پردازش نسخه های جعلی مسکن و سایر داروها باز است و او 127000 دلار تخفیف به اوسن پرداخت کرده است.

اوزن گفت که بازرسی 127000 دلاری هزینه مشاوره را پوشش می دهد و تنها ارتباط وی با موران عضویت اخوت در یک کالج و وام 40 هزار دلاری است که وی برای افتتاح یک داروخانه سفارشی به موران داده است.

اوزن در پاسخ به این سال که چرا یک غریبه مجازی 40 هزار دلاری را قرض می گیرد ، گفت: او در جامعه سیاهپوستان شناخته شده بود.

اوزن شهادت داد که هرگز صدها داروی تجویزی را به نام خود امضا نکرده است.

شاهدان نمونه شهادت می دهند که هر دو متهم صادق و قابل اعتماد بودند. آنها همچنین گفتند که کلارک احتمالاً نمی دانسته که او کار اشتباهی انجام داده است زیرا او ساده لوح بوده و مشتاق رضایت دادن است.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*