سانفورد پس از یک ایمیل جنجالی ماسک ، جانشین مدیر عامل شرکت می شود


رئیس یکی از بزرگترین سیستمهای بهداشتی منطقه ای در غرب میانه بعد از اینکه به کارکنان گفت که از بیماری COVID-19 بهبود یافته و ماسک به سر ندارد جایگزین شده است.

Krabbenhoft پس از اینکه از طریق ایمیل به کارمندان گفت که معتقد است اکنون “حداقل برای هفت ماه و شاید سالهای دیگر” در برابر COVID-19 ایمن است پست خود را ترک کرد و خطر انتقال آن به کسی را تهدید نمی کند. او گفت استفاده از ماسک فقط برای یک نمایش است. دیگر مدیران سانفورد سعی کردند از اظهار نظرها فاصله بگیرند.

دکتر کیتی اندرسون ، رئیس بخش داکوتای شمالی آکادمی اطفال آمریکا ، گفت که “این پیام بخصوص خطرناک است که اکنون به داکوتای شمالی ارسال می شود.”

Krabbenhoft در بیانیه ای گفت زمان عزیمت وی ​​برای او و خانواده اش مناسب بود.

وی گفت: “ما تصمیم گرفتیم که امروز زمان خوبی برای بازنشستگی است.” “سنفورد در مکان خوبی قرار دارد ، تاکنون قوی ترین است.”

هیئت مدیره این شرکت بیل گاسن را به تصدی Krabbenhoft منصوب کرده است. گاسن از سال 2012 در سنفورد بوده و اخیراً مدیر ارشد اداری بوده است. انتصاب وی بلافاصله لازم الاجرا می شود.

بهداشت Sanford ، واقع در Sioux Falls ، داکوتای جنوبی ، دارای 46 بیمارستان و بیش از 200 کلینیک متمرکز در داکوتای جنوبی ، داکوتای شمالی ، مینه سوتا و آیووا است. حدود 50،000 نفر مشغول به کار هستند. بر اساس پروژه پیگیری COVID ، داکوتا طی هفته ها بدترین میزان ویروس کرونا را در کشور داشته است.

عزیمت Krabbenhoft یک ماه پس از آن صورت می گیرد که شرکت Intermountain Healthcare مستقر در سانفورد و Salt Lake City اعلام کرده است که قصد ادغام دارد. Krabbenhoft قرار بود پس از ادغام رئیس جمهور افتخاری شود که هنوز تصویب نشده است.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*