[ad_1]

یک مسافر که روی یک دریای کارائیب “کروز به هیچ کجا” ویروس کرونا تشخیص داده شده است ، باعث بازگشت کشتی به بندر سنگاپور می شود

رویال کارائیب در بیانیه ای گفت که یک مهمان در کشتی Quantum of the Seas “پس از بررسی با تیم پزشکی ما ، آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد.”

در این گزارش آمده است: “ما همه میهمانان و خدمه را كه از نزدیك با این میهمان ارتباط داشتند ، شناسایی و جدا كردیم و متعاقباً آزمایش هریک از این افراد از نظر ویروس انجام شد.”

این کشتی مطابق با پروتکل های دولتی به بندر بازگشته است و پس از پایان بررسی ردیابی تماس ، به مهمانان اجازه می دهد تا آنجا را ترک کنند.

سنگاپور اخیراً یک برنامه آزمایشی برای “سفر ایمن” راه اندازی کرده است ، که به کشتی های کروز اجازه می دهد بدون بندر در این بین به سنگاپور سفر کنند. تدابیر شدید ایمنی از جمله کاهش ظرفیت و آزمایشات اولیه برای مسافران سوار شده اعمال شده است. رویال کارائیب یکی از دو اپراتوری است که مجوز انجام چنین سفرهایی را دارد.

روزنامه سنگاپور استریت تایمز گزارش داد که بیمار در Quantum of the Seas یک سنگاپوری 83 ساله است. به گفته وی ، کشتی که 1680 مهمان و 1148 خدمه در آن حضور دارد ، در روز سوم سفر چهار روزه بازگشت.

به نقل از استریت تایمز ، از آنی چانگ ، مدیر یک سفر دریایی در هیئت گردشگری سنگاپور ، گفت که آزمایش مسافر از نظر COVID-19 قبل از سوار شدن منفی بوده است. وی گفت ، هنگامی که او اسهال را به تیم پزشکی آنلاین گزارش داد ، دوباره آزمایش شد و مثبت تشخیص داده شد.

وی افزود ، کلیه فعالیتهای تفریحی بلافاصله متوقف شد ، از مسافران خواسته شد تا در کابین خود بمانند و برنامه های واکنش اضطراری فعال شدند ، از جمله انزوای فوری تماس نزدیک ، ردیابی تماس و تمیز کردن عمیق کشتی.

تماس ها و ایمیل های ارسال شده به شورای گردشگری سنگاپور بی پاسخ ماند.

رویال کارائیب گفت که با دولت سنگاپور همکاری کرده است تا یک سیستم آزمایش و نظارت عمیق ایجاد کند.

وی افزود: “این واقعیت که ما توانستیم به سرعت این مورد واحد را شناسایی کرده و اقدامات فوری را انجام دهیم ، نشانه کار سیستم به همان شکلی است که طراحی شده است.”

سنگاپور ، یک شهر کوچک اما ثروتمند در جنوب شرقی آسیا ، از زمان شروع شیوع بیماری همه گیر با 29 مورد مرگ ، 58285 مورد ویروس کرونا را گزارش کرده است.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر