سفر دریایی قطع شد زیرا آزمایشات مسافر برای COVID-19 مثبت بود


یک مسافر که روی یک دریای کارائیب “کروز به هیچ کجا” ویروس کرونا تشخیص داده شده است ، باعث بازگشت کشتی به بندر سنگاپور می شود

رویال کارائیب در بیانیه ای گفت که یک مهمان در کشتی Quantum of the Seas “پس از بررسی با تیم پزشکی ما ، آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد.”

در این گزارش آمده است: “ما همه میهمانان و خدمه را كه از نزدیك با این میهمان ارتباط داشتند ، شناسایی و جدا كردیم و متعاقباً آزمایش هریک از این افراد از نظر ویروس انجام شد.”

این کشتی مطابق با پروتکل های دولتی به بندر بازگشته است و پس از پایان بررسی ردیابی تماس ، به مهمانان اجازه می دهد تا آنجا را ترک کنند.

سنگاپور اخیراً یک برنامه آزمایشی برای “سفر ایمن” راه اندازی کرده است ، که به کشتی های کروز اجازه می دهد بدون بندر در این بین به سنگاپور سفر کنند. تدابیر شدید ایمنی از جمله کاهش ظرفیت و آزمایشات اولیه برای مسافران سوار شده اعمال شده است. رویال کارائیب یکی از دو اپراتوری است که مجوز انجام چنین سفرهایی را دارد.

حتما بخوانید:
آشنایی با انواع کفش مردانه - پوشاک ملک

روزنامه سنگاپور استریت تایمز گزارش داد که بیمار در Quantum of the Seas یک سنگاپوری 83 ساله است. به گفته وی ، کشتی که 1680 مهمان و 1148 خدمه در آن حضور دارد ، در روز سوم سفر چهار روزه بازگشت.

به نقل از استریت تایمز ، از آنی چانگ ، مدیر یک سفر دریایی در هیئت گردشگری سنگاپور ، گفت که آزمایش مسافر از نظر COVID-19 قبل از سوار شدن منفی بوده است. وی گفت ، هنگامی که او اسهال را به تیم پزشکی آنلاین گزارش داد ، دوباره آزمایش شد و مثبت تشخیص داده شد.

وی افزود ، کلیه فعالیتهای تفریحی بلافاصله متوقف شد ، از مسافران خواسته شد تا در کابین خود بمانند و برنامه های واکنش اضطراری فعال شدند ، از جمله انزوای فوری تماس نزدیک ، ردیابی تماس و تمیز کردن عمیق کشتی.

تماس ها و ایمیل های ارسال شده به شورای گردشگری سنگاپور بی پاسخ ماند.

رویال کارائیب گفت که با دولت سنگاپور همکاری کرده است تا یک سیستم آزمایش و نظارت عمیق ایجاد کند.

وی افزود: “این واقعیت که ما توانستیم به سرعت این مورد واحد را شناسایی کرده و اقدامات فوری را انجام دهیم ، نشانه کار سیستم به همان شکلی است که طراحی شده است.”

سنگاپور ، یک شهر کوچک اما ثروتمند در جنوب شرقی آسیا ، از زمان شروع شیوع بیماری همه گیر با 29 مورد مرگ ، 58285 مورد ویروس کرونا را گزارش کرده است.


منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma