سلامتی در کالیفرنیا بسیار ناشنوا است


ساحل منهتن ، کالیفرنیا. – در شهر ساحلی منهتن ساحل در جنوب کالیفرنیا ، یک دولت اصرار دارد ساکنان در خانه بمانند به جز مایحتاج اولیه ، در حالی که دولت دیگر آنها را به بیرون رفتن و خرید ترغیب می کند و حتی مکان هایی را برای استراحت ، خوردن غذا برای آنها فراهم می کند. برای رفتن به خانه و تماشای غروب خورشید اقیانوس آرام

این نمونه ای از گزارش های گیج کننده دولت ها است ، زیرا بیشتر ایالت کالیفرنیا تحت یک دستور حذف عمومی قرار دارد که شامل مقررات منع رفت و آمد شبانه است تا تلاش برای متوقف کردن تلاش ها برای ویروس های کرونا را که رکورددار سیستم بیمارستان هستند تهدید کند.

سوزانی هادلی ، شهردار ساحل منهتن گفت که جامعه وی فرصتی را برای کمک به مشاغل محلی می بیند ضمن اینکه این دستور را رعایت می کند. راه حل: جابجایی حیاط های متعلق به شهر که به رستوران ها امکان پذیرایی از شام در فضای باز را داده است – که دیگر مجاز نیستند – در “صندلی های عمومی” که خریداران در مرکز می توانند در آن استراحت کنند.

وی گفت: “خرید یک هدیه کریسمس ، خرید غذا ، تماشای غروب خورشید مجاز است و حتی فعالیت های خارج از خانه نیز توسط دولت تشویق می شود.”

ساحل منهتن مرکز شهرستان لس آنجلس است ، بزرگترین ایالت با 10 میلیون نفر ساکن و تعداد نامتناسب موارد ویروس کرونا در کالیفرنیا ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ.

روز پنجشنبه ، هنگامی که ایالت رکورد یک روزه مرگ و میر 220 نفر را ثبت کرد ، مدیر بهداشت شهرستان ، باربارا فرر ، گفت که اگر مردم دستورات ماندن در خانه را دنبال نکنند ، مگر برای نیازهای اساسی و مخلوط شدن با افراد خارج از خانه خود ، “ما خطر می کنیم عواقب فاجعه بار وجود دارد زیرا بیمارستان ها بیش از حد شلوغ می شوند و بیماران جدی نمی توانند مراقبت های لازم را دریافت کنند. “

وی گفت: “ما باید به آنچه در بهار انجام دادیم ، در ابتدای همه گیری ، وقتی تعداد کمی از مردم بیرون رفتند و مسئولیت مراقبت از یکدیگر را جدی گرفتند ، بازگردیم.”

دستور اخراج فرماندار گاوین نیوزوم آخر هفته گذشته اجرایی شد ، اما به نظر می رسد حداقل تأثیر در زندگی روزمره دارد. این امکان برای فعالیتهای بسیار بیشتری نسبت به تعطیلی ماه مارس ، که دولت را به الگویی برای نحوه پاسخگویی به بیماری همه گیر تبدیل می کند ، دارد.

حتما بخوانید:
یک اسباب بازی ایجاد کنید که بتوانید به آن افتخار کنید

انگلوند گفت: “آنها در واقع با هم تناقض دارند زیرا به همه می گویند پناه ببرید و تا جایی که می توانید در خانه بمانید ، اما بروید و برای خرید کریسمس بروید.”

از اوایل ماه مارس ، همه خرده فروشی ها در کالیفرنیا بسته شد. خیابان های شلوغ سانفرانسیسکو معمولاً چنان خلوت و خلوت بود که صدای پرندگان در هر زمان از روز و هفته ها شنیده می شد.

اما مدتهاست که صدای اتومبیل ها و کامیون های تحویلی که در رگ های بزرگ حرکت می کنند جایگزین توییت های آنها شده است. پارکینگ فروشگاه تارگت در این شهر تقریباً یک روز بعد از ظهر این هفته پر بود و خریداران وارد و خارج می شدند و هیچ کس تأیید نمی کرد که فروشگاه با ظرفیت 20٪ مورد نیاز کار می کند.

در ساحل هانتینگتون در جنوب کالیفرنیا ، مردم در یک مرکز تناسب اندام که قرار بود با دستور کار تعطیل شود ، وزنه می زدند.

دکتر اسکات مورو ، یک افسر بهداشت عمومی در شهرستان سن ماتئو ، در نامه ای به ساکنان گفت که او تصمیم گرفته است که به طور داوطلبانه به سایر شهرستانهای خلیج سانفرانسیسکو ملحق نشود ، زیرا وی اعتقاد ندارد که این نظم جدید ” بسیار خوب “اگر کسی قوانین را اعمال نکند.

وی همچنین گفت که از هیچ اطلاعاتی نمی داند که فعالیت های تجاری محدود شده توسط دولت تأثیر عمده ای در انتقال ویروس داشته باشد.

مورو نوشت: “آنچه كه من الان معتقدم این است كه قدرت و اقتدار كنترل این همه گیری تا حد زیادی در دست شما است ، نه من.”

سوزان اسنیکرسکی ، استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی سن خوزه ، گفت که خستگی همه گیر تنظیم شده است و می تواند باعث شود افراد کمتری به دستورات بهداشتی گوش دهند. اما گزارش های متناقض در سطح فدرال ، ایالت و محلی نیز تأثیرگذار است.

“از ما خواسته می شود کاری را انجام دهیم که در زندگی خود هرگز مجبور به انجام آن نبوده ایم ، و ما باید پیام روشنی در این باره داشته باشیم ، ما باید مدل هایی داشته باشیم که چگونه افراد را در رفتار صحیح مشاهده کنیم – و نه ما بیشتر این موارد را داشته ایم. “

حتما بخوانید:
فکر کنید مواد شیمیایی شما ایمن است؟ 7 روشی که می‌توانید امروز آن را از دست بدهید

انگلوند اظهار داشت که وقتی 7000 دلار برای راه اندازی سالن خود و خرید تمام وسایل حفاظت شخصی مورد نیاز برای ایمنی برای مشتریان خرج کرد ، دیدن فروشگاه های کوچک در نزدیکی سالن خود ناامید کننده بود. او فقط یک صندلی دارد و تنها کسی است که در آنجا کار می کند. وی گفت: ماسک لازم است و هرگز برداشته نمی شود و برای جبران او 15 دقیقه بین مشتری طول می کشد.

“مردم به این فروشگاه ها مراجعه می کنند و شما می دانید که هر کسی را لمس کند نوسازی نمی کند. چگونه خوب است؟ او پرسید.

“نکته ناخوشایند این است که آنها همه را مجبور به زیرزمینی بودن می کنند و رفتن به خانه شخص دیگری (برای کوتاه کردن مو) بسیار غیر بهداشتی است. تا زمانی که بتوانیم محیط و فضای خود را در محل کار خود کنترل کنیم. “

ایگناسیو کاسترو ، یک مهندس مکانیک 46 ساله از لس آنجلس ، گفت که این دستور جدید باعث می شود تا او در مورد دفعات بیرون رفتن برای خرید مواد غذایی تجدید نظر کند. حالا او قصد دارد هفته ای یک بار برود. اما کاسترو ، که از والدین مسن خود مراقبت می کند ، گفت که فکر می کند او یکی از معدود کسانی است که واقعاً به درخواست او برای ماندن در خانه گوش فرا داده است.

وی گفت: “حتی ترافیک بیشتری می بینم.” “در ماه مارس ، خیابان ها خالی بود. مردم واقعاً از بیرون رفتن ترس داشتند. “

پاز جکسون ، یک پرستار ثبت نام شده ، گفت که او و همسرش نیم ساعت از لس آنجلس تا ساحل منهتن طول کشید تا ناهار را در فضای بیرون بخورند ، کاری که دیگر نمی توانند در نزدیکی خانه های خود انجام دهند.

وی گفت که احساس امنیت در دست گرفتن یک همبرگر و بردن آن به حیاط عمومی کرده است زیرا تعداد کمی از مردم وجود دارد و جمعیت زیادی وجود ندارد. اما او گفت که دلیل نیوزوم را صادر کرده است ، به ویژه در شهرهای بزرگتر که ویروس در حال افزایش است.

وی گفت: “ما دوست داریم بیرون غذا بخوریم.” “بسیاری از مردم دوست دارند همیشه بیرون بروند و در خانه نمانند. این یک تصمیم فردی است. “

———

این سم توسط اورنج کانتی ، کالیفرنیا و رودریگز از سانفرانسیسکو گزارش شده است.


منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید