[ad_1]

با شیوع ویروس کرونا ویروس ، پست های رسانه های اجتماعی که این همه گیری را یک بحران خیالی خوانده اند ، در حالی که کاربران از یک سایت مراقبت جایگزین در رینو سلفی به اشتراک می گذارند ، باعث می شود که به نظر برسد هیچ کس از این امکانات استفاده نمی کند ، در رسانه های اجتماعی در حال چرخش است.

مركز پزشكی نوسازی شده هدف اصلی به روز كردن تئوری های توطئه آنلاین است كه نشان می دهد بیمارستان ها خالی هستند و ویروس به اندازه گفته مقامات ارشد پزشكی خطرناك نیست. بیمارستان در 12 نوامبر یک منطقه مراقبت جایگزین با دو طبقه تخت بیمارستان اضافی در ساختار پارکینگ افتتاح کرد تا در صورت لزوم در موارد COVID-19 سرریز شود.

در اینجا نگاهی دقیق تر به وضعیت می اندازیم.

ISK: یک عکس از پزشکی که مقابل تختهای خالی بیمارستان در سایت مراقبت های اضطراری COVID-19 در رینو ، نوادا ایستاده است ، اثبات می کند که بیماری همه گیر ویروس کرونا یک کلاهبرداری است.

AP RATING: نادرست است. این عکس در روزی افتتاح شد که مرکز مراقبت جایگزین افتتاح شد و بیماران هنوز به آنجا نرسیده اند. یک مرکز پزشکی منطقه ای معتبر گفت که این سایت که دارای یک گاراژ است ، 198 بیمار ویروسی کرونا را از زمان کشف اولیه درمان کرده است.

واقعیت ها: در هفته های اخیر ، پست های شبکه های اجتماعی دروغ های مختلفی را درباره فضای پارکینگ بیمارستان در بیمارستان به اشتراک گذاشته اند ، در برخی از پست ها گفته شده است که بازدید کنندگان به آنجا رفته اند و بیمارانی را پیدا نکردند که بعداً به عنوان شواهدی از ویروس کلاهبرداری ذکر کردند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه با انتقال عکس پزشک در میان تخت های خالی به بیش از 80 میلیون پیرو خود ، اطلاعات غلطی ایجاد کرد.

وی درباره این توییت که حاکی از جعلی بودن پارکینگ و بیماری همه گیر است ، گفت: “نتایج جعلی انتخابات در نوادا نیز!”

به گفته مسئولان بیمارستان Renown ، سایت مراقبت جایگزین در ساختار پارکینگ در حال حاضر 42 بیمار دارد و از روز افتتاحیه در ماه نوامبر 198 بیمار را خدمت کرده است. این سایت برای بیمارانی که به مراقبت طولانی مدت نیاز ندارند طراحی شده است و می تواند بیش از 1400 بیمار را در خود جای دهد.

حساب توییتر ، که مرکز Renown را متهم می کند ، بارها از فرماندار ایالت به دلیل محدودیت های وی در ویروس کرونا انتقاد کرده است. حسابNetworkinvegas به عنوان یک منبع اطلاعاتی داخلی در مورد لاس وگاس توصیف شده است ، از جمله “همه چیزهایی که برای شبکه ، اتصال و گذراندن اوقات خوش در لاس وگاس نیاز دارید.” بلافاصله دسترسی به سایت امکان پذیر نیست برای اظهار نظر

در این گزارش آمده است: “این یک عکس جعلی از بیمارستان پارکینگ نوادا است که فرماندار کنایه آمیز ما در آن توئیت کرد و ثابت کرد این کلاهبرداری است.” “هیچ بیمار ، تختخواب تاشو ، تجهیزات بسته بندی شده ای وجود ندارد که هرگز استفاده نشده باشد! آنها میلیون ها دلار صرف این کلاهبرداری کرده اند و هرگز حتی یک بیمار را در این بیمارستان جعلی ندیده اند! “

Keeperman ، مدیر پزشکی مرکز انتقال و انتقال Renown ، عکس خود را در گاراژ در توییتر به اشتراک گذاشت ، امیدوار است که بتواند وضعیت جدی بیمارستان را منتقل کند. اما توییت وی به سرعت در فضای مجازی پیگیری و ارائه شد. Keeperman این عکس را در روز باز شدن سایت مراقبت و قبل از ورود اولین بیمار گرفته است.

وی با بیان اینکه “واقعاً روحیه اخلاقی برای هرکسی که این همه زحمت می کشد این است که اینقدر سیاسی و قطبی شود”. من وقتی آخرین نفس را می کشند دست بیماران را می گیرم زیرا عزیزانشان نمی توانند در کنار آنها باشند.

افزایش موارد ، متخصصان پزشکی مانند Keeperman را تحت فشار قرار داده است. جمعیت بیمارستان ها در نوادا به تدریج در جریان جزر و مد در این ایالت در حال افزایش است. انجمن بیمارستان نوادا اعلام کرد که یک رکورد 1589 بیمار با موارد تأیید شده یا مشکوک به COVID-19 در روز سه شنبه در بیمارستان بستری شدند. به دلیل نیازهای رقابتی ، از جمله آنفولانزا ، 76 درصد از تقریبا 6900 تخت بیمارستان کارکنان اشغال شده است.

این انجمن گفت ، در شمال نوادا ، بیمارستان ها در یک ماه گذشته بیش از 250 درصد افزایش در بیمارستانهای تایید شده را تجربه کرده اند. در شهرستان واشو ، جایی که رنون واقع شده است ، تخت های اضافی به بیمارستان ها اجازه می دهند 85 درصد ظرفیت داشته باشند.

استیو سیسولاک ، فرماندار نوادا ، به سمت رئیس جمهور شلیک کرد و گفت این ایالت باید با تلاشهای مداوم ترامپ برای سیاسی کردن ویروس که منجر به کشته شدن بیش از 270،000 آمریکایی شده است ، مقابله کند.

در ابتدای همه گیری ، عکسهایی از اتاقهای انتظار بیمارستان خالی که بصورت آنلاین کلاهبرداری می کردند ، حاکی از آن است که ویروس کرونا کلاهبرداری است. مقامات بیمارستان با توضیح اینکه کمبود مردم در مکان های عمومی شواهد روش های جدیدی است که برای محافظت از بیماران و کارمندان با محدود کردن بازدید کنندگان و به حداقل رساندن مکان های مشترک انتظار ، پاسخ داده است ، نه به دلیل واقعی نبودن بیماری همه گیر.

———

خود متز در این گزارش سهیم بود. متز یکی از اعضای Associated Press Corps / Report for the America Statehouse News Initiative است. Report for America یک برنامه غیرانتفاعی ملی است که روزنامه نگاران را در اتاق خبرهای محلی قرار می دهد تا در مورد مسائل نامشخص گزارش دهند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر