سناتور فلوریدا ، ویروس کرونا ، “علائم بسیار خفیف” دارد


سن_ ریک اسکات از فلوریدا می گوید که وی آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد و با “علائم بسیار خفیف” خود را در خانه جدا کرد.

واشنگتن – سناتور فلوریدا ریک اسکات روز جمعه گفت که آزمایش ویروس کرونا مثبت است و با “علائم بسیار خفیف” در خانه جدا شده است.

وی دومین سناتور به همراه چاک گراسلی از آیووا و حداقل هشتمین عضو کنگره است که در این هفته آزمایش مثبتی را پشت سر می گذارد.

اسکات 67 ساله پس از برقراری رابطه در 13 نوامبر در فلوریدا با شخصی که بعداً آزمایش مثبت داشت ، به مدت یک هفته در خانه قرنطینه شد. دفتر وی گفت که او “در اوایل هفته چندین آزمایش سریع منفی داشت” ، اما آزمایشی که او در روز سه شنبه انجام داد صبح جمعه مثبت بود.

اسکات ، یک جمهوری خواه ، گفت که با وجود علائم خفیف احساس خوبی دارد و در خانه اش در ناپل کار خواهد کرد. فرماندار سابق فلوریدا اخیراً به عنوان رئیس گروه انتخابات جمهوریخواهان در سنا انتخاب شد و تلاش های جمع آوری کمک مالی و جمع آوری کمک های مالی حزب جمهوری اسلامی را بر عهده داشت.

اسکات در بیانیه ای گفت: “من می خواهم به همه یادآوری کنم که مراقب باشند و اقدامات صحیحی را برای محافظت از خود و دیگران انجام دهند.” “ماسک بزن. فاصله اجتماعی. اگر با شخصی مثبت مثل من در تماس باشید قرنطینه می کنید. با نزدیک شدن به شکرگذاری ، می دانیم که امسال این تعطیلات متفاوت خواهد بود. اما به سخنان مسئولان بهداشت عمومی گوش دهید و دستورالعمل های آنها را دنبال کنید. “

اعلامیه اسکات سه روز پس از آن اعلام شد که گراسلی ، باسابقه ترین سناتور جمهوری خواه و سومین میراث ریاست جمهوری ، نیز گفت که آزمایش او مثبت است. گراسلی 87 ساله دوشنبه در مجلس سنا بود اما اکنون در خانه اش در ویرجینیا قرنطینه شده است.

افزایش تعداد پرونده های قضایی در میان اعضای کنگره س questionsالاتی را در مورد ایمنی مجموعه Capitol ایجاد می کند ، زیرا پرونده ها در بیشتر کشورها افزایش یافته و قانون گذاران هر هفته پرواز می کنند. اعضای اتاق می توانند این هفته به طور منظم در کاپیتول آزمایش شوند ، اما هنوز پروتکلی برای آزمایش سناتورها وجود ندارد.

به جز حس اسکات و گراسلی ، حداقل شش عضو مجلس ، گفتند که هفته گذشته آزمایش ویروس مثبت بوده است: جمهوری خواهان. دون یانگ از آلاسکا ، دن نیوهاوس از واشنگتن ، داگ لامبورن از کلرادو و تیم والبرگ از میشیگان و دموکرات ها. اد پرلموتر از کلرادو و گیلاس بوستوس از ایلینوی.

یانگ 87 ساله طولانی ترین عضو مجلس است. روز دوشنبه در بیانیه ای ، وی گفت که از بیمارستان مرخص شده است ، اما “مدت زیادی است که احساس بیماری نمی کنم.”

علاوه بر اعضای فعلی ، نماینده کنگره تازه منتخب جمهوری خواه ، که در انتخابات این ماه به آیووا نقل مکان کرد ، نیز گفت که او مثبت است. اشلی هینسون ، 37 ساله ، گفت که این هفته در عمل در حالی که در قرنطینه با خانواده اش در آیووا بود ، در جهت گیری مجلس شرکت می کند.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*