[ad_1]

سهام بزرگترین بستر آنلاین مراقبت های بهداشتی چین در اولین بورس سهام خود در هنگ کنگ 40 درصد افزایش یافت که نشان دهنده اشتیاق سرمایه گذاران به صنعت در حال ظهور با خروج کشور از بیماری همه گیر ویروس کرونا است.

JD Health ، بخشی از JD.Com Inc. ، بزرگترین خرده فروش آنلاین چین ، داروها ، بسته های مراقبت از بیمارستان و مشاوره آنلاین پزشك را به فروش می رساند.

شرکت های اینترنتی چینی به طور فزاینده ای خدمات درمانی را در جامعه ای ارائه می دهند که بیمارستان ها بیش از حد جمعیت دارند و توزیع داروها و تجهیزات پزشکی در خارج از شهرهای بزرگ ناهموار است. مشاوره آنلاین با پزشکان چینی زبان در بین خانواده های چین ساکن غرب یا سایر کشورهای در حال توسعه محبوب است.

رقبای چینی JD Health شامل Alibaba Health غول تجارت الکترونیک Alibaba Group هستند. Baidu Health ، توسط غول جستجو Baidu.com Inc و WeDoctor ، توسط Tencent Holding ، مجری سرویس پیام رسانی معروف WeChat ، اداره می شود.

ویروس کرونا باعث افزایش تقاضا برای سیستم عامل های آنلاین چینی شده است.

طبق گفته کوین چانگ ، تحلیلگر صنعت ، از Bain & Co. ، بیماران استفاده از آنها را بیشتر برای مراقبت های اورژانسی به برقراری ارتباط با پزشکان در مورد بیماری های مزمن تغییر داده اند.

چانگ در گزارشی گفت: “این مدل جدید تعامل دیجیتال احتمالاً ادامه خواهد یافت و دفعات مشاوره را افزایش می دهد و روابط پزشك و بیمار را تعمیق می بخشد.”

چین ، جایی که بیماری همه گیر در ماه دسامبر آغاز شد ، در ماه مارس این بیماری را تحت کنترل اعلام کرد و بیشتر کنترل های سفر و تجارت را کاهش داد. مسافرانی که از خارج از کشور می آیند هنوز محدودیت هایی دارند و بازدید کنندگان از ساختمان های عمومی از نظر تب بررسی می شوند. اما هزینه های مصرف کننده و اکثر فعالیت های دیگر به بالاتر از سطح همه گیری رسیده است.

JD Health با فروش 20٪ از شرکت به سهامداران عمومی حدود 3.8 میلیارد دلار سرمایه جمع کرد.

این دومین پیشنهاد بزرگ سهام هنگ کنگ در سال جاری پس از JD.Com ، مادر معامله گر سهام در نیویورک بود که در ژوئن هنگام عضویت در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ 4.5 میلیارد دلار سرمایه جمع کرد.

حزب کمونیست حاکم می گوید که قصد دارد استفاده از خدمات بهداشتی آنلاین را به عنوان راهی برای کاهش بار بیمارستان ها ارتقا دهد.

JD Health گفت که قصد دارد تجارت داروسازی آنلاین خود را گسترش دهد و برای توسعه “راه حل های هوشمند سلامت” با پشتیبانی هوش مصنوعی برای کار با پزشکان سرمایه گذاری کند.

این شرکت گفت که در ماه ژوئن 72.5 میلیون کاربر فعال داشته است که 30 درصد بیشتر از سال قبل است.

———

JD Health (به زبان چینی): https://jiankang.jd.com

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر