سیتی فقط در کلینیک سقط جنین می سی سی پی قانون سر و صدا را لغو کرد


پایتخت می سی سی پی یک قانون محلی را که می کوشد سطح صدا را در خارج از کلینیک سقط جنین در این ایالت محدود کند ، لغو کرده است.

جکسون ، خانم – پایتخت می سی سی پی یک قانون محلی یک ساله را لغو کرده است که می خواهد سطح صدا را در خارج از کلینیک سقط جنین در ایالت با محدود کردن سر و صدای زیاد و ممنوعیت دسترسی معترضان به بیماران بدون اجازه آنها محدود کند.

گروهی که از شهر جکسون شکایت می کنند ، گفتند که این لغو یک پیروزی برای آزادی بیان است ، در حالی که صاحب کلینیک به شدت از این شهر انتقاد کرد که از بیماران و کارکنان کلینیک در برابر آزار و اذیت محافظت نمی کند.

شورای شهر جکسون روز سه شنبه به اتفاق آرا به لغو این مصوبه رأی داد. وی به شکایتی که موسسه دادگستری می سی سی پی تشکیل داد ، گروهی که برای محدودیت در مقررات دولتی فشار می آورند ، پاسخ داد.

آرون رایس ، مدیر موسسه روز چهارشنبه گفت: “ما خوشحالیم که شهر جکسون تصمیم گرفته است کار درست را انجام دهد و به این محدودیت غیرقانونی در آزادی بیان پایان دهد.” “این یک پیروزی بزرگ برای آزادی بیان برای جکسون و می سی سی پی است.”

اعضای شورای شهر جکسون این مصوبه را در اکتبر 2019 تصویب کردند و این مituteسسه به سرعت از طرف “مدافعان زندگی در پیاده رو” که اعضای آن در مقابل کلینیک سقط جنین نماز می خوانند ، از او شکایت می کند.

در این دادخواست آمده است که این قانون با بیان اینکه قانون سعی در ترغیب زنان به خاتمه دادن به حاملگی خود ندارد ، قانون گفتاری را به موجب قانون اساسی محدود می کند.

تنها کلینیک سقط جنین در می سی سی پی ، سازمان بهداشت زنان جکسون ، در محله الکساندیک فوندرن جکسون واقع شده است. صاحبان مغازه ها و رستوران های مجاور از شلوغی و شلوغی در مقابل کلینیک صورتی روشن شکایت داشتند. برخی از معترضین از گاو نر استفاده کردند و کلینیک برای پوشاندن صدا موسیقی بلندی پخش کرد.

صاحب کلینیک دایان درزیس روز چهارشنبه به آسوشیتدپرس گفت که معترضین سالها زنان را مورد آزار و اذیت قرار داده اند.

درزیس گفت: “پلیس جکسون تقریباً این دستور را نادیده گرفت.”

وی گفت که شورای شهرداری به دلیل پرونده تحت فشار جای خود را داده است. درزیس با اشاره به مقامات شهری گفت: “ما آماده انجام کار درست نیستیم. ما برای زنانی که از این در وارد می شوند ، یا زنانی که در کلینیک کار می کنند ، یا افرادی که در خیابان قدم می زنند ، یا شغلی که در آن نزدیکی است ، تمایلی به این کار نداریم. “

مانند بسیاری از نقاط در اعماق جنوب ، می سی سی پی یک کشور محافظه کار با یک مجلس قانونگذاری به رهبری جمهوری خواهان است که قوانینی را برای محدود کردن دسترسی به سقط جنین تصویب می کند. شهرهای جنوبی که کلینیک های سقط جنین در آنها واقع شده اند از نظر اجتماعی و سیاسی لیبرال ترند. این مورد جکسون است ، جایی که بیشتر اعضای شورای شهر دموکرات هستند.

اعضای هیئت مدیره جکسون سال گذشته در جریان بحث و گفتگو درباره این مصوبه گفتند که کاهش صدا و ایجاد یک منطقه بافر تلاشی است برای کمک به بیماران و مشاغل محلی و نه کلینیک.

این مصوبه مردم را از اعتراض در فاصله 15 فوت (5 متری) از هر ورودی به یک مرکز درمانی منع می کند. همچنین گفته می شود که در فاصله 30 فوت (30 متری) ورودی یک مرکز بهداشتی ، هر شخص دارای “منطقه بالون شخصی” 8 فوت (2 متر) است و تا زمانی که فرد اجازه ندهد ، هیچ کس دیگری نمی تواند این حباب برای توزیع جزوه یا شرکت در “اعتراض شفاهی ، آموزش یا مشورت” به داخل خانه رفت. این دستورالعمل همچنین صدای بلند را در فاصله 30 فوت (30 فوت) از خط املاک یک مرکز بهداشتی منع می کند.

نقض دستور جکسون منجر به جریمه 1000 دلاری ، 90 روز زندان یا هر دو شد.

دادگاه تجدیدنظر فدرال در فوریه 2019 قانون اساسی مصوبه سال 2009 در شیکاگو را که باعث ایجاد منطقه حباب 8 فوت (2 متری) در خارج از امکانات پزشکی شد ، تأیید کرد. اما در سال 2014 ، دیوان عالی قانون سال 2007 ماساچوست را ممنوع کرد که مردم نمی توانند 11 متر از کلینیک سقط جنین را ممنوع کنند.

————

امیلی واگستر پتوس را دنبال کنید: http://twitter.com/EWagsterPettus http://twitter.com/EWagsterPettus.
منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*