شکرگذاری علیرغم از بین رفتن COVID به این سنت ادامه می دهد


زنی از آریزونا که پس از گشودن میز شکرگذاری که به طور تصادفی به او پیغام فرستاد ، توجه گسترده ای را به خود جلب کرد ، علی رغم از دست دادن همسرش لونی به COVID-19 ، این سنت را حفظ کرد.

هینتون با انتشار توئیترهایی از صفحه تبادل و نشست بعدی آنها عکسهایی را منتشر کرد. چهار سال بعد ، جشن مشترک مشترک آنها به سنتی تبدیل شده است که کاربران شبکه های اجتماعی منتظر هر شکرگذاری هستند. دنچ را در اینترنت “مادربزرگ قدرشناسی” می نامند.

واندا دنچ به AZFamily.com گفت: “من نمی خواستم شکرگذاری با جمال را از دست بدهم.” امسال قطعاً با همه سال های گذشته متفاوت است. “

این دو فقط در ماه نوامبر صحبت نمی کنند. هینتون هنگامی که در ماه مارس و همسرش لونی با COVID-19 مذاکره کردند تماس برقرار کردند. دنچ یک مورد جزئی داشت ، اما لونی دنچ مجبور شد در بیمارستان بستری شود و در آوریل درگذشت.

پس از مرگ شوهرش ، دنچ گفت که هینتون و دوست دخترش یک بسته مراقبت و یک درایو فلش با فیلم های تسلیت جمع آوری شده توسط رسانه های اجتماعی منتشر کردند.

جمعه گذشته ، هینتون و دنچ برای احترام به لونی دنچ یک شام کوچک برای شکرگذاری جشن گرفتند. این میز شامل تصویری از لونی دنچ و یک شمع جلوی صندلی خالی بود.

دنچ گفت: “دلم برای او تنگ شده است ، اما می دانم که او مکان خوبی است.”


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*