[ad_1]

اداره کلانتري نيويورک مي گويد مالک باري که برخلاف محدوديت هاي ويروس کرونا ، خدمات داخلي ارائه مي داد دستگير شده است

معترضان در حالی که قانون گذاران روز سه شنبه دنی پرستی ، مالک مشترک فاحشه خانه مک استاتن را دستگیر کردند ، فریاد زدند.

این میخانه در منطقه ای تعیین شده است که به دلیل افزایش سطح COVID-19 توسط فرماندار اندرو کوومو بعنوان یک منطقه نارنجی تعیین شده است و هدف آن سرویس دهی به مشتریان داخلی نبود. اما مالکان نوار را “منطقه ای خودمختار” اعلام کردند که با سر به معترضانی که در ماه ژوئن ادعای کنترل محله ای در سیاتل را دادند ، اشاره کرد.

این بار به دلیل ادامه خدمات به مشتریان در داخل و کار پس از ساعت 10 شب برای یک سرویس رستوران که کوومو در سراسر شهر وضع کرده است ، هزاران دلار جریمه شده است.

طبق بیانیه کلانتر جوزف فوچیتو ، نمایندگان مجلس با لباس غیرنظامی روز سه شنبه وارد این کشور شدند و در ازای کمک 40 دلاری اجباری غذا سفارش دادند.

کلانتری گفت ، پرستی ، 34 ساله ، همکاری نکرد و علاوه بر اتهامات ناشی از خدمات غیرمجاز غذا و نوشیدنی ، به ممانعت از دولت نیز متهم شد.

لو Gelormino ، وکیلی که نماینده میخانه در نبرد خود علیه ایالت و شهر بود ، در هنگام مجسمه نیم تنه در آنجا بود و همچنین یک بلیط بود. گلورمینو به استیتن آیلند آدوانس گفت که پرستی دستگیر شد زیرا نمی خواست کار خود را ترک کند “و در آن لحظه … آنها فکر کردند که او قانون را نقض می کند.”

مارك فونته ، وكیل دیگر ، به روزنامه گفت: “این افسران كلانتر” خواهان پلیس “هستند. این اتفاق زمانی می افتد که افراد کمی قدرت کمی کسب کنند. “

آندرو لانزا ، سناتور جمهوری خواه ، جمهوری خواه ، سعی کرد به ده ها تن از هواداران میخانه که با دستبند پرستی دستگیر شدند ، اطمینان دهد. لانزا گفت که صاحب بار نباید دستگیر می شد ، اما افزود: “ما مانند هیچ محله دیگری به قانون اجرای جزیره استاتن احترام می گذاریم.”

پرستی صاحب فاحشه خانه مک با کیت مک آلارنی است که در جریان اقدام اجباری روز سه شنبه حضور نداشت.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر