[ad_1]

وقتی قفل چهار هفته ای در انگلیس در هفته آینده به پایان برسد ، موهای سر ، خرید و بازدید از بارها برای میلیون ها نفر دوباره در دستور کار قرار خواهد گرفت

لندن – بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس روز دوشنبه گفت: موهای زائد ، سفر به فروشگاه و بازدید از میخانه برای میلیون ها نفر دوباره در دستور کار قرار خواهد گرفت.

جانسون گفت “سواره نظام علمی از قبل دیده می شود” ، و موفقیت در آزمایش های گسترده و واکسن ها باید نیاز به انسداد را تا بهار از بین ببرد. اما او گفت ، “ما باید زمستان را پشت سر بگذاریم بدون اینکه ویروس از کنترل خارج شود و سودهای سخت خود را از دست بدهیم.”

وی گفت: محاصره انگلیس با اقدامات منطقه ای شامل سه سطح محدودیت بر اساس مقیاس شیوع در مناطق مختلف جایگزین خواهد شد. تدابیر با سیستم مشابهی که ماه گذشته در حال اجرا بود کمی سخت تر می شود زیرا مشاوران علمی دولت می گویند این اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس کافی نبود.

در بالاترین سطح ، میخانه ها و رستوران ها باید بسته شوند ، به جز تحویل و تحویل غذا. در مناطق دیگر آنها باید تا ساعت 11 شب بسته شوند

در دو سطح پایین ، ورزشهای داخل و خارج را می توان با محدودیت ظرفیت از سر گرفت.

این قوانین برای انگلیس اعمال می شود. اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی محدودیت های خاص خود را دارند.

مردم باید منتظر بمانند تا آخرین داده ها در اواخر هفته منتشر شود تا از وسعت منطقه محلی خود مطلع شوند ، اما دولت می گوید بیشتر کشور در دو سطح بالاترین سطح قرار دارد. .

در این مناطق ، مخلوط کردن خانوارها در خانه ممنوع است ، اما دولت قصد دارد قوانین را در دوره کریسمس کاهش دهد.

جانسون گفت که مردم اجازه خواهند داشت “در کریسمس بیشتر خانواده و دوستان خود را ببینند” ، اگرچه وی جزئیاتی ارائه نکرد.

مانند دیگر کشورهای اروپایی ، مقامات انگلیسی برای مقابله با جهش پاییزی در موارد محدودیت هایی را در زندگی روزمره اعمال کرده اند. انگلستان با بیش از 55000 مرگ و میر در بین افراد مثبت اعلام کرد ، مرگبارترین اپیدمی COVID-19 در اروپا بود.

———

پوشش AP را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak دنبال کنید

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر