[ad_1]

برای پرستار مارتا فرناندز ، تجدید حیات همه گیر COVID-19 در اسپانیا از نظر پزشکی کمتر از شیوع اصلی بهار سال گذشته آسیب زا است.

بارسلونا ، اسپانیا – برای پرستار مارتا فرناندز ، احیای پاییزی COVID-19 در اسپانیا از نظر پزشکی از لحاظ طغیان اولیه بهار آسیب زا است.

فرناندز گفت: “بدترین چیز در مورد این همه گیری مشاهده این است که بیماران به تنهایی حتی با مرگ خود با کل روند بیماری کنار می آیند.” “دیدن آنها که به تنهایی می میرند سخت ترین کار است.”

فرناندز ، که بیش از 25 سال در بیمارستان دل مار کار کرده است ، یکی از پرسنلی است که به بیماران کمک می کند تا با جدا شدن از بیمارستان با COVID-19 از لحاظ عاطفی کنار بیایند.

این ویروس دنیای آنها را به یک بخش بیمارستان تبدیل می کند و در غیاب عزیزان ، آنها از مراقبت های پرستاران بسیار سپاسگزارند.

فرناندز یک رایانه لوحی بر روی سینه ماریا ترزا آرگولوس بووایس 94 ساله در دست دارد تا بتواند از روی تخت بیمارستان با خواهر ، فرزندان و نوه هایش صحبت کند.

یکی از نزدیکان بوو از او می پرسد که چه زمانی در خانه خواهد بود؟ بوو پاسخ می دهد: “من هنوز نمی توانم بروم ،” در حالی که بوسه ها را به صفحه می زند ، “اما به زودی ، به زودی” اضافه می کند.

دستیار پرستار آنا آگیلار ، 20 ساله ، گفت که وی از یکی از بیماران خود ، زنی در آخرین روزهای زندگی خود ، پرسیده است که آیا می تواند کاری برای او انجام دهد. بیمار پاسخ داد که می خواهد سالمورو ، نوعی سوپ گوجه فرنگی خامه ای را بخورد.

آگیلار چندین نفر را در خانه آماده کرد و آنها را به بیمارستان منتقل کرد. آگیلار می گوید ، بیمار بعد از هر قاشق “خوشمزه ، خوشمزه ، خوشمزه” را تکرار می کند.

الیسا مارتینز سدانو 71 ساله گفت پس از سه هفته بستری در بیمارستان “همیشه برای پرستاران سپاسگزار” است.

سدانو گفت: “چون ما اینجا تنها هستیم.” “ما خانواده خود را نداریم ، فقط آنها را داریم. آنها کسانی هستند که از ما پرستاران مراقبت می کنند. “

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر