[ad_1]

عالى ترین متخصص بیماری های عفونی آمریكا با ابراز عذرخواهی از اینكه مقامات انگلیسی سریعاً مجوز واكسن علیه COVID-19 را صادر كردند ، گفت: “ایمان زیادی” به تنظیم كنندگان این كشور وجود دارد

لندن – کارشناس ارشد بیماری های عفونی آمریکا با ابراز عذرخواهی از اینکه مقامات انگلیسی سریعاً مجوز واکسن COVID-19 را صادر کرده اند عذرخواهی کردند و گفتند: “ایمان زیادی” به مقررات نظارتی این کشور وجود دارد.

دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، در مصاحبه قبلی جنجال برانگیخت که در آن او گفت تنظیم کننده های انگلیس “با دقت” سازمان غذا و داروی ایالات متحده عمل نکرده اند. .

فاوسی اواخر روز پنجشنبه گفت كه می خواهد بگوید كه مقامات آمریكایی كارهایی متفاوت از همتایان انگلیسی خود انجام می دهند ، بهتر نیست ، اما اظهارات او به درستی تنظیم نشده است.

فوزی به بی بی سی گفت: “من اعتماد زیادی به جامعه علمی و جامعه نظارتی انگلیس دارم و هرکسی که من و رابطه من را به معنای واقعی کلمه طی دهه ها بشناسد ، این را می داند.”

بریتانیا روز چهارشنبه اولین کشور غربی شد که اجازه استفاده گسترده از واکسن COVID-19 را هنگام تأیید سریع دستگاه های نظارتی برای محصول تولید شده توسط داروساز آمریکایی Pfizer و BioNTech مستقر در آلمان ، داد. به گفته منتقدان ، مقررات انگلیس بر سرعت و احتیاط در بررسی داده های ایمنی و اثر بخشی واکسن تأکید دارند.

فاوسی این ایده را رد کرد.

فاوسی گفت ، FDA حداقل یک هفته دیگر به طول می انجامد تا بررسی خود را انجام دهد ، اما ایالات متحده و انگلیس سرانجام در همان مکان قرار می گیرند.

وی گفت: “در پایان روز ایمن خواهد بود ، موثر خواهد بود.” “مردم در انگلیس آن را دریافت می کنند و واقعاً خوب عمل می کنند ، و مردم در ایالات متحده آن را دریافت خواهند کرد و ما بسیار خوب عمل خواهیم کرد.”

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر