فاوسی به دلیل پیشنهاد تصمیم انگلیس برای گرفتن واکسن سریع عذرخواهی می کند


عالى ترین متخصص بیماری های عفونی آمریكا با ابراز عذرخواهی از اینكه مقامات انگلیسی سریعاً مجوز واكسن علیه COVID-19 را صادر كردند ، گفت: “ایمان زیادی” به تنظیم كنندگان این كشور وجود دارد

لندن – کارشناس ارشد بیماری های عفونی آمریکا با ابراز عذرخواهی از اینکه مقامات انگلیسی سریعاً مجوز واکسن COVID-19 را صادر کرده اند عذرخواهی کردند و گفتند: “ایمان زیادی” به مقررات نظارتی این کشور وجود دارد.

دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، در مصاحبه قبلی جنجال برانگیخت که در آن او گفت تنظیم کننده های انگلیس “با دقت” سازمان غذا و داروی ایالات متحده عمل نکرده اند. .

فاوسی اواخر روز پنجشنبه گفت كه می خواهد بگوید كه مقامات آمریكایی كارهایی متفاوت از همتایان انگلیسی خود انجام می دهند ، بهتر نیست ، اما اظهارات او به درستی تنظیم نشده است.

فوزی به بی بی سی گفت: “من اعتماد زیادی به جامعه علمی و جامعه نظارتی انگلیس دارم و هرکسی که من و رابطه من را به معنای واقعی کلمه طی دهه ها بشناسد ، این را می داند.”

بریتانیا روز چهارشنبه اولین کشور غربی شد که اجازه استفاده گسترده از واکسن COVID-19 را هنگام تأیید سریع دستگاه های نظارتی برای محصول تولید شده توسط داروساز آمریکایی Pfizer و BioNTech مستقر در آلمان ، داد. به گفته منتقدان ، مقررات انگلیس بر سرعت و احتیاط در بررسی داده های ایمنی و اثر بخشی واکسن تأکید دارند.

فاوسی این ایده را رد کرد.

فاوسی گفت ، FDA حداقل یک هفته دیگر به طول می انجامد تا بررسی خود را انجام دهد ، اما ایالات متحده و انگلیس سرانجام در همان مکان قرار می گیرند.

وی گفت: “در پایان روز ایمن خواهد بود ، موثر خواهد بود.” “مردم در انگلیس آن را دریافت می کنند و واقعاً خوب عمل می کنند ، و مردم در ایالات متحده آن را دریافت خواهند کرد و ما بسیار خوب عمل خواهیم کرد.”


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*