[ad_1]

بهترین متخصص بیماری های عفونی این کشور می گوید در هفته های آینده “افزایش ویروس کرونا” در ایالات متحده دیده می شود و انتظار ندارد قبل از کریسمس توصیه های فعلی در مورد حذف اجتماعی کاهش یابد.

دکتر آنتونی فاوچی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، به “این هفته” ABC گفت: “هنگامی که شما نوعی از انعطاف پذیری را دارید ، ما ناگهان آنرا تغییر نمی دهیم.” “این مورد مورد توجه ما قرار گرفت. ما طی چند هفته آینده همین کار را خواهیم داشت. و شاید حتی دو یا سه هفته پایین خط … ما می توانیم پرش پس از پرش را ببینیم. “

فائوسی همچنین در برنامه Meet the Press در شبکه NBC حضور یافت و در آنجا اظهارات مشابهی را بیان کرد و افزود که “برای آنها که خیلی دیر نیست” پس از روز شکرگذاری برای کمک به جلوگیری از شیوع ویروس به خانه بازگشتند. ماسک بزنید ، از دیگران دوری کنید و از گروههای زیادی از مردم اجتناب کنید.

وی گفت: “ما می دانیم كه می توانیم در این زمینه كاری انجام دهیم ، خصوصاً حالا كه وارد فصل سردتر می شویم و به تعطیلات كریسمس نزدیك می شویم.”

تعداد موارد جدید COVID-19 گزارش شده در ایالات متحده برای اولین بار در روز جمعه به 200000 مورد رسید. طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، بیشترین گزارش روزانه قبلی 196000 مورد در 20 نوامبر بود

از ژانویه ، زمانی که اولین آلودگی ها در ایالات متحده گزارش شد ، تعداد کل موارد در این کشور از 13 میلیون نفر گذشته است. بیش از 265000 نفر جان خود را از دست دادند.

وی گفت: “ما باید فراتر از افراد علامت دار باشیم و انتقال بدون علامت را بهتر درک کنیم.”

متخصصان بهداشت احتمالاً به زودی جز the اولین کسانی هستند که واکسن را دریافت می کنند.

وی گفت: “احتمالاً تقریباً مطمئناً برخی افراد را در اولویت اول قبل از پایان دسامبر واكسین خواهیم كرد و سپس با ورود به ژانویه و فوریه و مارس ، بیشتر و بیشتر”.

“بنابراین اگر ما بتوانیم به عنوان یک دولت بهم بچسبیم و کارهایی از این قبیل را انجام دهیم تا این امواج را خنثی کنیم تا زمانی که بخش قابل توجهی از جمعیت را واکسینه کنیم ، می توانیم از پس آن برآییم.”

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر