فاوسی: ممکن است در هفته های آینده ایالات متحده شاهد “افزایش پس از موج” ویروس باشد


بهترین متخصص بیماری های عفونی این کشور می گوید در هفته های آینده “افزایش ویروس کرونا” در ایالات متحده دیده می شود و انتظار ندارد قبل از کریسمس توصیه های فعلی در مورد حذف اجتماعی کاهش یابد.

دکتر آنتونی فاوچی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، به “این هفته” ABC گفت: “هنگامی که شما نوعی از انعطاف پذیری را دارید ، ما ناگهان آنرا تغییر نمی دهیم.” “این مورد مورد توجه ما قرار گرفت. ما طی چند هفته آینده همین کار را خواهیم داشت. و شاید حتی دو یا سه هفته پایین خط … ما می توانیم پرش پس از پرش را ببینیم. “

فائوسی همچنین در برنامه Meet the Press در شبکه NBC حضور یافت و در آنجا اظهارات مشابهی را بیان کرد و افزود که “برای آنها که خیلی دیر نیست” پس از روز شکرگذاری برای کمک به جلوگیری از شیوع ویروس به خانه بازگشتند. ماسک بزنید ، از دیگران دوری کنید و از گروههای زیادی از مردم اجتناب کنید.

وی گفت: “ما می دانیم كه می توانیم در این زمینه كاری انجام دهیم ، خصوصاً حالا كه وارد فصل سردتر می شویم و به تعطیلات كریسمس نزدیك می شویم.”

تعداد موارد جدید COVID-19 گزارش شده در ایالات متحده برای اولین بار در روز جمعه به 200000 مورد رسید. طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، بیشترین گزارش روزانه قبلی 196000 مورد در 20 نوامبر بود

از ژانویه ، زمانی که اولین آلودگی ها در ایالات متحده گزارش شد ، تعداد کل موارد در این کشور از 13 میلیون نفر گذشته است. بیش از 265000 نفر جان خود را از دست دادند.

وی گفت: “ما باید فراتر از افراد علامت دار باشیم و انتقال بدون علامت را بهتر درک کنیم.”

متخصصان بهداشت احتمالاً به زودی جز the اولین کسانی هستند که واکسن را دریافت می کنند.

وی گفت: “احتمالاً تقریباً مطمئناً برخی افراد را در اولویت اول قبل از پایان دسامبر واكسین خواهیم كرد و سپس با ورود به ژانویه و فوریه و مارس ، بیشتر و بیشتر”.

“بنابراین اگر ما بتوانیم به عنوان یک دولت بهم بچسبیم و کارهایی از این قبیل را انجام دهیم تا این امواج را خنثی کنیم تا زمانی که بخش قابل توجهی از جمعیت را واکسینه کنیم ، می توانیم از پس آن برآییم.”


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*