[ad_1]

فرمانداران و شهرداران بیشتری پیش از روز شکرگذاری محدودیت های COVID-19 را افزایش داده اند زیرا آنها می ترسند جشن های تعطیلات و گردهمایی های خانواده فقط باعث تجدید حیات مجدد ویروس از ساحل به ساحل شود.

از کالیفرنیا تا پنسیلوانیا ، فرمانداران و شهرداران ایالات متحده در حال افزایش محدودیت های COVID-19 در میان تجدید حیات مجدد ویروس هستند ، که مطمئناً با سفرهای تعطیلات و اجتماعات خانوادگی در طول روزهای شکرگذاری تشدید خواهد شد.

رهبران در حال بستن مشاغل یا محدود کردن ساعات کاری و سایر اقدامات هستند و به مردم دستور می دهند که در خانه بمانند و از دیگران دوری کنند تا جلوی هجوم روزافزون عفونت هایی را بگیرد که تهدیدکننده سیستم مراقبت های بهداشتی هستند.

فیل مورفی ، فرماندار نیوجرسی ، روز دوشنبه گفت: “من باید دوباره مهار فرمان را بدست آورم” ، و گردهمایی های داخل سالن را به 10 مورد در مقایسه با 25 مورد محدود کرد. “این باعث خوشحالی من نمی شود.”

فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، گفت که “تلاش اضطراری” را برای تلاش برای گشودن اقتصاد آغاز می کند و می گوید این ایالت با بیشترین سرعت در حال رشد است و اگر لغو نشود ، “نتایج فاجعه بار” به دنبال خواهد داشت. این اقدام به بسیاری از مشاغل غیر قابل توجه بسته منجر شده و نیاز به استفاده از ماسک در بیرون از خانه ها ، به استثنای محدود.

این خبر امیدواری کرد که حداقل دو واکسن علیه این آفت بتوانند تأیید اضطراری را کسب کنند و قبل از پایان سال 2020 در ایالات متحده در دسترس قرار گیرند.

طبق پروژه ردیابی COVID ، از روز یکشنبه ، 70،000 نفر با ویروس کرونا در ایالات متحده بستری شدند ، 13،000 بیش از یک هفته قبل. مرگ و میر در ایالات متحده به طور متوسط ​​بیش از 1100 نفر در روز است که از اوایل ماه اکتبر بیش از 50 درصد افزایش دارد.

عامل این ویروس بیش از 246000 مورد مرگ و بیش از 11 میلیون مورد عفونت تایید شده در ایالات متحده است

دستور میشل لوسیان گریشام فرماندار نیومکزیکو از روز دوشنبه اجرا می شود. فقط مشاغل عمده از جمله فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها افتتاح خواهد شد.

فرماندار دموکرات واشنگتن جی اینسلی دستور داده است که سالن های ورزشی ، سالن های بولینگ ، سینما ، موزه ها و باغ وحش ها فعالیت های داخلی را تعطیل کنند. ظرفیت فروشگاه ها باید به 25٪ محدود شود.

ممنوعیت اجتماع افراد در خانه های مختلف در واشنگتن از خانه های مختلف ممنوع است در صورتی که قرنطینه شوند. هیچ مکانیزم اجرایی وجود ندارد. اینسلی گفت که امیدوار است مردم همچنان اطاعت کنند.

شهردار شیکاگو ، لوری لایت فوت ، از ساکنان سومین شهر بزرگ کشور خواسته است که از روز دوشنبه اجتماعات اجتماعی را به 10 اجتماع محدود کند. وی در دستورالعمل هایی که بیشتر توصیه ای بود و نه اجباری ، از ساکنان خواست که در خانه بمانند ، به جز فعالیت های اساسی مانند رفتن به محل کار یا خرید مواد غذایی.

فیلادلفیا از امروز جمعه همه غذاخوری های داخل سالن در رستوران ها و اجتماعات سرپوشیده در هر اندازه ، عمومی یا خصوصی را در افراد مختلف در خانواده ها ممنوع کرده است.

در آخر هفته ، ویتمر اعلام کرد که دبیرستان ها و کالج ها در میشیگان باید کلاس های فردی را متوقف کنند ، رستوران ها باید رستوران های داخلی را متوقف کنند ، و مشاغل تفریحی باید به مدت سه هفته تعطیل شوند. ابعاد جمع آوری نیز محکم تر خواهد شد.

چهارده مرد در اوایل پاییز امسال در یک طرح ادعایی برای ربودن فرماندار با عصبانیت از محدودیت های COVID-19 وی متهم شدند.

اطلس بعداً در توئیتر خود نوشت که هرگز از خشونت حمایت و تحریک نخواهد کرد.

حتی داگ بورگوم ، فرماندار جمهوری خواه داکوتای شمالی ، که ماه هاست مقاومت می کند ، آخر هفته در میان آتش سوزی شدید در این ایالت یکی را جای خود قرار داد.

با این وجود چندین فرماندار GOP دیگر گام های دیگری را برداشته و یا برداشته اند و همچنان بر “مسئولیت شخصی” تأکید می کنند تا مصوبات دولت. کوین شیلد ، فرماندار جمهوری اوکلاهما اعلام کرد که بارها و رستوران ها باید میزهای 6 فوت داشته باشند و خدمات شخصی را در ساعت 11 شب پایان دهند.

در داكوتای جنوبی كه به شدت تحت تأثیر قرار گرفته بود ، فرماندار كریستی نوئم به رویكرد بدون دست خود ادامه داد و با مجوز یا محدودیت های دیگر مخالفت كرد.

در روزهای اخیر ، گرگ آبوت ، فرماندار تگزاس ، تأكید كرد كه به زودی درمان ها و واكسن های جدید در دسترس خواهد بود.

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز دوشنبه در گفتگو با استانداران لحنی خوشبینانه ابراز داشت و گفت که دولت آماده کمک به کشورهایی است که بیمارستان ها به ظرفیت آنها نزدیک می شوند و تأکید کرد که واکسن ها در حال آمدن هستند.

وی گفت: “آمریكا هرگز آمادگی بهتری برای مبارزه با این ویروس نداشته است.”

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر