قضات فدرال دستور مدرسه ویروسی فرماندار کنتاکی را تأیید می کنند


هیئت استیناف فدرال دستور فرماندار کنتاکی ، اندی بشیر را برای متوقف کردن کلاسهای خصوصی در مدارس علمیه در طی شیوع ویروس کرونا تایید کرد.

هیئت سه نفره دادگاه تجدید نظر دور ششم در سینسیناتی روز یکشنبه حکم قاضی فدرال را هفته گذشته به تعویق انداخت.

قاضی منطقه ایالات متحده گرگوری اف. ون تاتنهو روز چهارشنبه اعلام کرد که فرماندار دموکرات نمی تواند در مدارس علمیه اعمال شود زیرا اولین اصلاحیه از حق م ofسسات مذهبی برای تصمیم گیری در مورد مسائل خود و بدون دخالت دولت حمایت می کند. مربوط به دولت کلیساها و همچنین آیین ها و عقاید. “

اما دادگاه تجدیدنظر روز یکشنبه گفت احتمالاً حکم می کند که دستور بشیر “خنثی و دارای کاربرد عمومی” است زیرا همه مدارس تحت تأثیر قرار گرفته اند.

با توجه به محدودیت های جدید بشیر ، مدارس متوسطه و متوسطه باید تا ژانویه با آموزش از راه دور ادامه دهند. مدارس ابتدایی ممکن است در 7 دسامبر بازگشایی شوند اگر شهری که در آن واقع شده اند در “منطقه قرمز” نباشد ، بالاترین رده فرکانس برای COVID-19.

بشیر روز یکشنبه گفت: “در حالی که همه ما می خواهیم فرزندانمان را به آموزش شخصی خود برگردانیم ، دادگاه تجدید نظر دور ششم ایالات متحده تصدیق كرد كه اکنون این امر سلامت و زندگی كودكان ، مراقبان و خانواده ها را در كنتاكی به خطر می اندازد.”

دادستان کل کنتاکی ، دانیل کامرون ، یک جمهوری خواه ، از مکاتب مذهبی در تلاش برای باز نگه داشتن آنها برای آموزش شخصی حمایت کرد.

کامرون روز یکشنبه در توئیتر گفت: “ما از تصمیم مدار ششم که به فرماندار اجازه می دهد مدارس علمیه را تعطیل کند ، ناامید شده ایم ، اما ما هم اکنون سخت تلاش می کنیم تا موضوع را به دادگاه عالی ایالات متحده برسانیم.”

دادگاه عالی کشور با تصمیم وحدت رویه در 12 نوامبر ، از قدرت فرماندار در صدور مجوزهای مربوط به ویروس کرونا حمایت کرد.

موارد ویروس کرونا در سراسر کنتاکی همچنان افزایش می یابد. این ایالت بیش از 2400 مورد تایید شده جدید و 14 مورد مرگ و میر مربوط به ویروس را در روز شنبه گزارش کرد.

گزارش شده است که تقریباً از 120 ایالت کنتاکی در منطقه قرمز قرار دارند که جدی ترین گروه برای فرکانس COVID-19 است. از مردم این شهرستانها خواسته می شود که از نظر محتوای ویروس ، دستورالعمل های دقیق تری را دنبال کنند.

برای اکثر افراد ، ویروس کرونا باعث علائم خفیف یا متوسطی می شود که طی چند هفته برطرف می شوند. اما برای دیگران ، به ویژه افراد مسن و افرادی که از قبل مشکلات بهداشتی دارند ، ویروس می تواند علائم شدیدی ایجاد کند و کشنده باشد. بیشتر افراد بهبود می یابند.

———

پوشش همه گیر AP را در https://apnews.com/hub/virus-outbreak و https://apnews.com/Und UndingingtheOutbreak دنبال کنید.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*