قوانین مربوط به ماسک پلیس در ایالات متحده بسیار متفاوت است


آزادی ، مو

برخی از شهرها ، از جمله شیکاگو ، لس آنجلس و نیویورک ، در بیشتر مواقع پلیس را به ماسک زدن نیاز دارند ، اما مقامات اجرای قانون در سایر نقاط از چنین پروتکل هایی مستثنی هستند.

در کانزاس سیتی ، میسوری ، دو سخنران در جلسه شورای کمیساری پلیس در اوایل ماه جاری ، مقامات را به دلیل استفاده نکردن معمول از ماسک در ملا public عام انتقاد کردند و گفتند که آنها حتی مجبور بودند در این مراسم به برخی ماسک دهند.

در آن زمان ، شهر کارگران اصلی را به عنوان افسر پلیس و اولین پاسخ دهندگان از استفاده از نقاب آزاد کرد ، در حالی که دیگران را ملزم به انجام این کار در خارج از خانه کرد. اما شهردار کوئینتون لوکاس روز دوشنبه با انتشار مجموعه ای از دستورالعمل های سختگیرانه ، با استناد به افزایش موارد COVID-19 ، این آزادی را لغو کرد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها می گویند این ماسک ها با مهار جریان قطرات تنفسی حامل ویروس به کاهش سرعت ویروس کرونا کمک می کنند. دستورالعمل های CDC برای افسران اجرای قانون اساساً منعکس کننده رهنمودهای ایمنی برای عموم است.

در مینه سوتا ، ساکنان باید در داخل یا مکانهای عمومی از ماسک استفاده کنند و افرادی که در خارج از منزل کار می کنند باید هنگام استفاده از فاصله اجتماعی از آنها استفاده کنند.

اما پلیس و سایر پاسخ دهندگان “در شرایطی که استفاده از محافظ صورت به طور جدی در مسئولیت های ایمنی عمومی آنها تداخل ایجاد کند” آزاد شدند.

جیم مورتنسون ، مدیر اجرایی سرویس اجرای قانون ، یک اتحادیه پلیس در مینه سوتا ، گفت که معافیت معقول لازم است.

مورتنسن گفت: “اگر با کسی روبرو شوید و کسی در حالی که روی صحنه هستید شروع به شلیک اسلحه به سمت وسیله نقلیه شما کند ، آخرین چیزی که به آن فکر می کنید زدن ماسک است.”

سایر مقامات اتحادیه پلیس یا از بحث در این مورد خودداری کردند یا گفتند که ادارات پلیس محلی باید در تهیه نقاشی تصمیم گیری کنند. میک شنکس ، رئیس لودج ایالتی کانزاس در قانون پلیس برادر ، گفت که ادارات جداگانه باید نحوه مجهز شدن افسران را تعیین کنند.

دیوید هریس ، استاد حقوق و کارشناس پلیس در دانشگاه پیتسبورگ ، گفت که منطقی است که پلیس انتظار داشته باشد که در کارهای معمول بیشتر ماسک بزند.

هریس گفت: “وقتی این نیاز می گوید که نباید ، و این قابل درک است که جامعه علت را بپرسد.” “اگر هیچ دلیلی وجود ندارد که آنها نمی توانند و نباید ماسک بزنند ، چرا آنها را نمی پوشند؟”

شهرداران نیویورک و شیکاگو گفتند که پلیس به دلیل عدم رعایت مقررات ماسک پس از شکایت عمومی مجازات خواهد شد.

روز دوشنبه در پاسخ به سوالی در مورد افسران نقابدار در تظاهرات اخیر ، بیل دو بلاسیو ، شهردار شهر نیویورک گفت که دفتر وی بارها با آژانس های شهری در مورد این موضوع صحبت کرده است. او معتقد است که پیشرفت حاصل شده است ، اما باید کارهای بیشتری انجام شود.

وی گفت: “گاهی اوقات ، به ویژه در زمینه ایمنی عمومی یا مراقبت های بهداشتی ، ممکن است دلیل خوبی داشته باشد ، اما این رواج دارد که همه کارمندان دولت باید از این ماسک ها ، دوره استفاده کنند ، و اگر این کار را نکنند ، باید عواقب آن را به همراه داشته باشد.” .

با ظهور COVID-19 در شیکاگو ، شهردار لوری لایت فوت تهدید به مجازات انتظامی علیه مقاماتی می کند که الزام شهر را برای استفاده از ماسک های وظیفه در صورت عدم امکان فاصله اجتماعی نادیده می گیرند.

این شهر تلاش خود را برای اطمینان از انطباق کارمندان با بخشنامه های ادارات ، کمپین های اطلاع رسانی عمومی ، ارتباطات داخلی و بررسی انطباق افزایش می دهد. هوارد لودویگ سخنگوی شهر گفت ، از هفته گذشته اقدامات انضباطی علیه یک کارمند غیر نقاب شروع شده و تحقیقات دیگر ادامه دارد.

یوجین اودانل ، شهر سابق نیویورک گفت: امتناع از ماسک زدن همچنین نشانه پایین روحی در بین افسران پلیس است که بارها مورد حمله و توهین قرار گرفته اند ، به خصوص پس از اعتراضات غیرمنصفانه نژادی پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه مه. یک افسر پلیس و استاد کالج دادگستری جن جی.

اودانل گفت: “شما نمی توانید نادیده بگیرید که جنگ فرهنگی در این امر اساسی است.” “دولت چیزهای پرت را از پلیس بیرون انداخته و از این مشکل به عنوان یک مکانیک سیاسی استفاده می کند. آنها نگران زندگی افسران نیستند و تصور می شود که نگران نقاب هستند. … وقت خوبی نیست که از پلیس بپرسید. “

وی گفت که غیر منطقی است که انتظار داشته باشیم افسران نگران پوشیدن ماسک هنگام حمل سلاح و احترام به مسئولیت های دیگر باشند.

“روز بازی است. اودانل گفت: “شما باید آن را جدی بگیرید و همیشه تنظیم کنید.” “برخی از کارمندان به طور قانونی فقط فکر می کنند که افزودن به یک لیست طولانی از کارها می تواند توجه را از تمرکز بر کارهایی که به سرعت جدی می شوند ، منحرف کند.”

هریس موافقت کرد که ماسک ها می توانند بینایی را محدود کنند ، نفس کشیدن را دشوار کنند و در غیر این صورت حواس افسران را پرت کنند. اما در حالی که دلسوز بود ، گفت پیروی از پروتکل هایی که از ایمنی مردم و سایر کارمندان محافظت می کند بخشی از کار است.

هریس گفت: “همه ما خسته شده ایم.” شاید آنها بیش از سایرین خسته شده اند … ماسک ها برای همه ناراحتی است. این چیزی بیش از بدبختی است که شرکت دوست دارد. آنها برای شغلی ثبت نام کردند که شامل تماس با مردم باشد. متاسفم که این یک چیز اضافی است ، اما این تعطیلات است. “

———

نویسندگان آسوشیتدپرس ، امی فورلیتی از مینیاپولیس ، جان هانا از توپکا ، کانزاس و دون بابون از شیکاگو در تهیه این گزارش مشارکت داشتند.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*