به این فرایند گالوانیزاسیون میگویند و گالوانیزاسیون به دو روش گالوانیزاسیون گرم و گالوانیزاسیون سرد صورت میگیرد. قیمت لوله گالوانیزه به روش تولید، میزان کوتینگ، قیمت مواد اولیه و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. البته شایان ذکر است که راه آسانتری نیز برای خرید این لوله با قیمت مناسب وجود دارد. لوله گالوانیزه قیمت مناسب از کجا بخریم؟ همین امر موجب تمایز ویژه محصولات این کارخانه نسبت به دیگر برندهای تولید اتصالات گالوانیزه شده است. لوله گالوانیزه به دو روش گالوانیزه گرم و یا سرد تولید میشود. کیفیت لوله گالوانیزه شده به روش گرم به دلیل نفوذ عمیقتر عنصر روی در سطح آن در مقایسه با لوله گالوانیزه سرد بیشتر است. گالوانیزاسیون چه به شکل گرم و چه به شکل سرد، پوششی از روی را بر روی فولاد می نشاند تا آنرا از خوردگی محافظت کند ، بنابراین ماده اصلی مصرفی در این فرآیند روی یا زینک است ازین رو دومین فاکتور تعیین کننده قیمت لوله گالوانیزه قیمت روی در بازار جهانی و ایران است . و توسط عناصر مناسب آب بندی تا قابل استفاده شود.

که در آهن یا فولادی که از نظر ترکیب و طراحی مناسب برای گالوانیزه است توسط فروبردن در وان مذاب روی تشکیل میگردد. لوله گالوانیزه برای استفاده در شرایط محیطی مرطوب و انتقال مایعات گزینهی بسیار مناسب و مقاومی است. لوله گالوانیزه برق در ساختمانهای مسکونی، ادارهها، مراکز تجاری، واحدهای صنعتی و سالنهای ورزشی و یا هرجایی که نیاز است تا از سیمهای برق در برابر عوامل محیطی محافظت شود، کاربرد دارد. شایان ذکر است که وزن لوله گالوانیزه بستگی به ابعاد آن دارد و قیمت لوله گالوانیزه براساس وزن و یا به صورت شاخهی اعلام میشود. لوله گالوانیزه برق در انواع لوله های سبک و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد. لوله های گالوانیزه درپاد از سایزهای 1/2 الی 8 اینچ تولید می گردد و در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد. مشخص است که سایز، ضخامت و وزن در هنگام اعلام قیمت لوله در نظر گرفته میشود.

علاوه بر این میزان کوتینگ یا ضخامت لایه روی ایجاد شده بر سطح لوله نیز به دلیل اثرگذاری بر کیفیت آن، بر قیمت لوله گالوانیزه تأثیر خواهد گذاشت. جهت خرید این محصول یا دریافت قیمت لوله استیل میتوانید با شرکت آسیا استیل با شماره تماس 46100945 تماس حاصل فرمایید. لوله گالوانیزه گرم : در این روش محصول مورد نظر را در وانهای روی مذاب با دمای ۴۶۰ درجه سانتی گراد غوطه ور میکنند. از این لوله استفاده میکنند. لوله گالوانیزه همان لوله درزدار است که با فلز روی و به روش آبکاری گرم گالوانیزه می شود و بعد از عملیات گالوانیزه شدن هر دو سر ابتدایی و انتهایی لوله گالوانیزه به صورت رووپیچ حدیده شده و رزوه می شود.و برای اتصال به شیرآلات برنجی و اتصالات گالوانیزه استفاده می شود و دارای استاندارد NPT میباشد. پوششی از فلز روی بر روی لوله ها قرار می دهند که باعث می شود فلزات در برابر خوردگی و زنگزدگی محافظت شوند و در برابر آسیب پذیری مقاومت بالاتری داشته باشد و به کمک عملیات و فرآیند گالوانیزاسیون انجام می دهند. تا این لوله ها بتوانند پوشش فلز روی را بهتر جذب کرده و عمل گالوانیزه شدن بهتر انجام گیرد. این به علت وجود یک لایه پوشش گالوانیزه ای می باشد که پس از تولید بر روی آن ها لوله گالوانیزه گرم قیمت قرارمیگیرد.

فروش اتصالات گالوانیزه مک به صورت دنده ای وبه دوصورت ( اتصالات گالوانیزه سفید واتصالات گالوانیزه سیاه) تولید و درصنایع آب، گاز، بخار، هوا وصنایع مختلف مورداستفاده قرارمیگیرد .روش ساخت اتصالات گالوانیزه به دو صورت (گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد) صورت میپذیرد. در صنایع مختلف که به کنترل خوردگی در فولاد و آهن نیاز باشد از لوله های لوله گالوانیزه گلخانه گالوانیزه استفاده میشود. اتصالات گالوانیزه دنده ای دربازار بابرندهای بسیارمتفاوت و با کیفیت های مختلف عرضه وتولید میشود.کارخانه ریخته گری چدن نشکن مک از سال ۱۹۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید اتصالات آغاز و از سال ۱۹۹۳صادرات را در لیست کاری خود قرارداد .( لیست قیمت اتصالات مک ) اتصالات گالوانیزه تولیدی کارخانه مک MECH از جنس آهن چکش خوار بوده و درمقایسه باسایر تولیدکنندگان از کیفیت بالاتر و قیمت پایین تری برخوردار می باشد. این بازرگانی به عنوان بزرگترین تأمین کننده لوله گالوانیزه در ایران و به واسطه بیش از بیست سال حضور فعال در بازار آهن و فولاد کشور و همکاری دراز مدت با کارخانجات معتبر موفق به عرضهی محصولات خود با پایین ترین قیمت شده است. برای خرید لوله گالوانیزه میتوانید به صورت مستقیم به کارخانجات معتبری چون: سپنتا، درپاد تبریز و … ” مهره ماسوره ” : یکی از اتصالات مصرفی درصنعت خطوط لوله ای است، مهره ماسوره ازسه بخش تولیدشده است،هر دو سر آن به صورت مادگی FNPT میباشد.

ایندکسر