نمایندگی فروش مولتی استایل در کشورهای متعدد ، زیاد است و مارک ها و برندهای های متفاوتی دارد که هر کدام به قیمت های متفاوتی عرضه می شوند . بنابراین به صورت موردی اگر مشتری تقاضای رنگهای موجود در این کالیتهها را در تعداد بسیار زیاد داشته باشد فروشگاه میتواند از طریق ارایه سفارش به شرکت تولید کننده ورق مولتی استایل مورد نیاز مشتری را تامین نماید. به این منظور توصیه میشود که در هنگام خرید ورق مولتی استایل رنگی، به ویژگیهای گفته شده همچنین مورد مصرف خود حتما توجه فرمایید. متن دلخواه شما بر روی مولتی استایل حک یا لیزر شود .

مولتی استایل ها مقاومت خوبی در برابر رطوبت هوا دارند و نقش حک شده بر روی آن ها به خوبی و به وضوح دیده می شود. تابلو راهنما مولتی استایل با استفاده از متریال مشابه فلز ساخته می شود . برچسب مولتی استایل یک لایه بسیار نازک است مشابه روکش که یک طرف آن دارای چسب ، جهت چسباندن بر روی سطوح و طرف دیگر آن دارای ظاهری براق در رنگ های مختلف است . هنگامی که بر روی یک ورق مولتی عملیات حکاکی انجام می شود، سطح حکاکی شده بسته به جنس مولنی استایل تغییر رنگ می دهد. به طوری که می توان گفت در طراحی انواع پلاک و تابلو، مولتی استایل یک گزینه اصلی محسوب می شود.

برای تولید منوی رستوران و لیبل هدایای تبلیغاتی می توان از مولتی استایل استفاده کرد. البته به کمک روکش های مختلف می توان این عیب را تا حدودی کمتر کرد. این روش مقرون به صرفه است و سازگاری خوبی با محیط زیست دارد. بهتر است بدانید که لایه رویی یک روکش ظریف و نازک از آلومینیوم است که به رنگ های نقره ای، طلایی و مسی و در طرح های براق و مات وجود دارد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید مولتی استایل ها در ضخامت و ابعاد مختلفی به فروش می رسند که محبوب ترین شان ضخامت ۳۰۰ میکرون تا یک میلی متر را دارد. همین دو ویژگی به افراد کمک می کند با دستگاه های پیشرفته ای همچون برش لیزر CO2 و trotec به راحتی آن ها را برش دهند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مولتی استایل جوینت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر