[ad_1]

مشاغل شهرستان لس آنجلس با محدودیت های جدیدی روبرو هستند و کارمندان در حال افزایش موارد ممنوع الخروجی برای همه به جز کارگران اصلی در صورت افزایش موارد ویروس کرونا هستند.

این شهرستان با 10 میلیون نفر – پرجمعیت ترین کشور – روزانه بیش از دو بار شاهد موارد تایید شده در روزهای اخیر بوده است که نزدیک به 2900 نفر بوده است. بستری شدن در بیمارستانها از 1100 نفر فراتر رفته است ، در این مدت 30 درصد افزایش یافته است.

این شهرستان ، که در بیشتر موارد همه گیر سهم نامتناسبی از پرونده های کالیفرنیا را تشکیل می داد ، با اعمال محدودیت های جدید ، به خرده فروشان ناچیز دستور داد ظرفیت داخلی را به 25٪ و رستوران ها را به 50٪ ظرفیت فضای باز محدود کنند. رستوران ها دیگر نمی توانند در داخل خانه به مشتریان خدمات دهند.

تمام این شرکت ها در ساعت 10 شب بسته می شوند تغییرات از روز جمعه اعمال می شود.

علاوه بر این ، خدمات در سالن ها و سایر مشاغل بهداشت شخصی تنها با قرار ملاقات قابل ارائه است و مشتریان و کارمندان باید از پوشش صورت استفاده کنند. خدماتی از قبیل روشهای صورت که به مشتریان نیاز دارد تا پوشش صورت خود را بردارند مجاز نیستند.

همه اجتماعات باید در فضای باز باشد و فقط به 15 نفر از بیش از سه خانوار محدود شود.

این شهرستان همچنین هشدار داد که در صورت ادامه موارد ، سیاست های محدود کننده به طور فزاینده ای محدود می شود. اگر میانگین پنج روزه موارد از 4000 نفر بیشتر شود یا بستری شدن در بیمارستان بیش از 1750 مورد در روز باشد ، رستوران در فضای باز ممنوع می شود.

اگر موارد به 4500 نفر در روز برسد یا بستری شدن در بیمارستان بیش از 2000 باشد ، این شهرستان قفل سه هفته ای را وضع می کند که باعث می شود مردم برای همه خدمات به جز خدمات اساسی به خانه هایشان محدود نشوند. منع رفت و آمد شب برای همه به جز کارگران اصلی از ساعت 10 شب تا 6 صبح ادامه دارد

باربارا فرر ، مدیر بهداشت عمومی ، گفت: “شهرستان لس آنجلس در یک مرحله مهم برای نجات جان و محدود کردن شیوع COVID-19 قرار دارد.” زندگی و معیشت در معرض خطر است و در صورت انجام کار صحیح کل جامعه ما تحت تأثیر اقدامات جمعی ما قرار خواهد گرفت. “

جوت کyندی ، رئیس انجمن رستوران های کالیفرنیا ، گفت: محدودیت های اضافی می تواند برای رستوران هایی که در حال حاضر برای زنده ماندن در تمام بیماری تلاش می کنند کشنده باشد.

“رستوران های داخلی از ماه مارس در لس آنجلس بسته شده اند – با این حال ، شیوع ویروس کرونا در حال افزایش است. آنها با استناد به اتاق غذاخوری در فضای باز به عنوان منبع اصلی توزیع ، چه مدرکی دارند؟ “كاندي سه شنبه شب در بيانيه اي گفت.

اعلامیه شهرستان یک روز پس از آن صورت گرفت که فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، از “ترمز اضطراری” در 28 شهرستان استفاده کرد و آنها را برای بازگشایی به محدودترین سطح از چهار سطح منتقل کرد. این شهرستانها به لس آنجلس و 13 کشور دیگر پیوسته اند که هم اکنون در آن سطح هستند و مجموعاً 94٪ از تقریبا 40 میلیون ساکن این ایالت را نشان می دهند.

اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس روز دوشنبه از ساکنان خواست تا برای کاهش سرعت گسترش ، هرچه بیشتر در خانه بمانند.

گارستتی گفت: “این لحظه ای متفاوت است ، سطح جدیدی از خطر است.” “اگر اکنون این تصمیمات را نگیریم ، در واقع فقط یک نتیجه وجود دارد: تقریباً مطمئناً مجبور خواهیم بود دوباره کارها را ببندیم. و افراد بیشتری بیمار می شوند و می میرند. “

اکثر کشورها شاهد موج عظیمی از ویروس کرونا هستند و محدودیت های جدیدی را اعمال می کنند. روز سه شنبه ، مایک دی واین ، فرماندار اوهایو ، برای اکثر ساکنان این کشور از سه ساعت از 10 شب تا 5 عصر منع رفت و آمد منعقد کرد.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir