لوله پلیکا چیست؟

توصیه ما به شما برای خرید لوله پلیکا این است که، حتما قبل از خرید تمام نکات را در رابطه با این نوع لولهها بدانید و برای خرید از مراکز فروش معتبر استفاده کنید. در ادامه اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر شما با مراکز فروشنده لوله پلیکا جداره چاه عمیق خواهیم آورد. این شرکت در زمینه تولید لوله های تک جداره پی وی سی با بهترین مواد اولیه و کیفیت فعالیت دارد . لوله های مذکور با هر سایزی که دارند در زمینه ای استفاده می شوند. لوله پلیکا 400 میلیمتر با ضخامت های 7.9، 11.7 و 19.1 میلیمتر تولید می شود که وزن آن برای شاخه های 6 متری بطور تقریبی 80، 116.5 و 186 کیلوگرم می باشد.در مورد قیمت لوله پلیکا هم قیمت از 15000 تومان تا 1600000 تومان به ازای هر شاخه 6 متری آن می باشد. شرکت های مورد تایید در بخش ساختمان | انجمن تولیدکنندگان …

لوله پلیکا 3 اینچ
لولههای upvc در مدلهای پوشفیت , پیچی , رزوهای , چسبی و جوشی تولید میشوند که هر کدام بنا بر کاربردشان مورد استفاده قرار میگیرند. اگر قصد خرید لوله پلیکا از اصفهان پلاست را دارید در این رابطه باید بگوییم که بهترین انتخاب ممکن را کرده اید، زیرا اصفهان پلاست به عنوان یک تولید کننده برجسته داخلی برای تهیه لوله و انواع اتصالات پیچی از بروزترین فناوریهای روز استفاده میکنند و سعی دارد تا با ارائه بهترین کیفیت به مشتری تبدیل به برندی معتبر برای مصرف کنندگان شود. زیرا این نوع مصرف نیاز به یک لوله با کیفیت و با استانداردهای بالا نیاز دارد.

حتما بخوانید:
تجهیزات پزشکی ❤️ قیمت و خرید انواع لوازم پزشکی و بهداشتی -بیوتی سنتر

رنج قیمتی این لوله ها متفاوت است زیرا تولید کنندگان هر کدام به نحوی آن ها را تولید و قیمت گذاری می کنند. یکی از اصلیترین ویژگی که لولههای پلیمری و pvc دارند منعطف بودن آنها است، با این حال لوله پلیکا یا همان upvc نسبت به pvc از انعطاف کمتری برخوردار و سخت است، اما تحمل فشار بدون اینکه شکسته شود را دارد. لوله پلیکای فشار ضعیف معمولا در بخش تهویه ساختمان و لوله کشی سطح معمولا مکان هایی که فشار و تحمل بالای نیاز نباشد استفاده می شود، این لوله ها معمولا عایق خوبی برای صدا نمی باشند و مقاوت کمتری نسبت به سایر لوله های پلیکا برخوردارند. این لوله رسانایی حرارتی کمتری نسبت به لولههای قدیمی تر دارد.

زانو لوله پلیکا می باشد. البته «ایستادگی در برابر زبری نسبی درون لوله های انتقال فاصلاب» یکی دیگر از اهداف طراحی این لوله ها می باشد؛ چرا که فاضلاب ها همواره دارای ذرات و مواد جامدی هستند که با جریانشان حمل و انتقال می یابد. لوله های پلیکا در نمونه های پلی پروپیلن و پلی اتیلن است که با رنگ های متفاوتی وارد بازار های فروش می شود. لوله پلیکا با دیواره های صاف تری که دارد باعث کاهش اصطکاک سیال و مقاومت در برابر جریان می شود. همچنین با توجه به این که ضخامت لولههای فاضلابی بر اساس مقدار مدول آلاستیسیتهی رزین مصرفی در ساخت لوله تعیین میگردد، بالا بودن مدول U-PVC باعث کاهش ضخامت لوله و افزایش سطح مقطع عبور جریان میشود. فیلر های کتد (Filler coated) با مش بالا جهت تولید محصول بهترین گزینه است. دارای مقاومت بالا در برابر سایش و خراش، دارای طول عمر طولانی و دارای استحکام زیاد هستند.

حتما بخوانید:
سه لباس بچگانه اشتباهات بهتر است هرگز بسازید

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت لوله پلیکا 5 اینچ.

ایندکسر