روش های دیگری برای لیفت شقیقه در اصفهان وجود دارد که بدون جراحی انجام می شود که از جمله آن ها می توان به لیفت شقیقه با نخ، لیفت شقیقه با تزریق ژل، اندوتاین، پلاسما، پلکسر و … این کبودی و تورم را می توان با آرایش پوشاند. این امر همچنین به ما امکان می دهد تا از بروز هر مشکلی برای بیمار بعد از جراحی مطلع شویم.

این کمک می کند تا تورم و کبودی صورت به حداقل برسد. بلافاصله بعد از لیفت شقیقه، در محل برش ها بخیه زده می شود و باند سبكی را به مدت تقریبی ۲۴ – ۴۸ ساعت روی سر قرار می دهند. برای تسریع در کاهش تورم و کبودی بعد از عمل لیفت شقیقه در اصفهان می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید. روش های SMAS و MACS نیز برای کشیده شدن پوست شقیقه به کار می روند. در صورتی که کل پیشانی دچار افتادگی باشد آن را همراه با لیفت پیشانی انجام میدهیم و کل پیشانی به بالا کشیده میشود، البته این عمل معمولا در سنین بالاتر انجام میشود.

در ادامه به برخی از عوارض احتمالی که بعد از جراحی لیفت شقیقه ، ممکن است با آن ها مواجه شوید اشاره داشته ایم ؛ البته لازم به ذکر است که این عوارض ، کاملا طبیعی بوده و نباید از رویارویی با آن ها دچار تشویش و نگرانی شد. کسانی که در انتهای ابرو و دو طرف چشم خود دچار خطوط عمیق شدهاند و تمایل به کاهش اثرات قابل مشاهده پیری در چهره خود را دارند. بخیه ها تقریباً در روز دهم تا چهاردهم بعد از عمل برداشته می شوند.

دکتر محسن فدایی لیفت شقیقه را بصورت سرپایی و با استفاده از آرام بخش یا بی حسی موضعی و یا تحت بیهوشی انجام می دهد. در لیفت شقیقه و ابرو مهم ترین هدفی که دنبال می شود بالا کشیدن ابرو و جوانسازی صورت و چشم ها است. در نتیجه بهترین و ماندگارترین روش، جراحی لیفت شقیقه می باشد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لیفت شقیقه در شیراز نی نی سایت وب سایت خود باشید.

ایندکسر