مدارس آمریکایی در آموزش مردم به عقب و جلو می روند


بزرگترین منطقه مدرسه کشور ، با 1 میلیون دانش آموز ، فقط دو هفته پیش تحصیل خود را متوقف کرده بود ، اما پس از اصرار والدین و تصمیم گیری شهردار برای ایمن بودن ، تصمیم به بازگشت کودکان پیش دبستانی و کودکان دبستانی گرفت. با تقویت شده برای آزمایش انجام می شود.

در مقابل ، سیستم های مدرسه در دیترویت ، بوستون ، ایندیاناپولیس ، فیلادلفیا و حومه مینیاپولیس در هفته های گذشته کلاس های خصوصی را رها کرده و یا برنامه های بازگشت دانش آموزان را به دلیل رشد عفونت ها کنار گذاشته اند.

عقب نشینی در بعضی از نقاط و فشار به جلو در برخی دیگر در حالی اتفاق می افتد که ویروس با انتقام در بیشتر ایالات متحده بازگشت ، با مرگ و میر در روز بیش از 2200 نفر – تقریباً به همان سطح در مرگبارترین قسمت شیوع ، بهار گذشته در منطقه نیویورک.

اخیراً ، متوسط ​​تعداد موارد روزانه نزدیک به 200000 مورد است که بالاترین میزان در تاریخ است و تعداد آمریکایی های حاضر در بیمارستان به رکورد بیش از 100000 در تمام مدت رسیده است.

عامل این ویروس بیش از 280،000 مرگ و میر و بیش از 14.8 میلیون مورد عفونت تایید شده در ایالات متحده است و انتظار می رود با نادیده گرفتن هشدارهای آمریکایی ها برای ماندن در خانه و جلوگیری از دیگران برای شکرگذاری ، بحران در هفته های آینده بدتر شود.

مقامات بهداشتی می گویند به نظر نمی رسد که خود ویروس در کلاس به سرعت شیوع پیدا می کند ، شاید به این دلیل که احتمال انتشار و ویروس در کودکان کمتر است. در عوض ، بسیاری از موارد در میان جوانان و معلمان به فعالیتهای فوق برنامه ردیابی می شد.

با این حال ، عفونت ها والدین و مربیان را نگران کرده و بیماری ها و قرنطینه ها در بین معلمان و سایر کارکنان اجازه نمی دهد برخی از مدارس توسط بزرگسالان کنترل شوند.

در همان زمان ، والدین و دیگران شکایت دارند که کودکان در خانه جلوی کامپیوتر آموزش خوبی نمی بینند. و انتقال به آموزش از راه دور بسیاری از خانواده ها را با مشکل روبرو کرده است ، والدین را مجبور کرده است به جای رفتن به محل کار ، مراقب فرزندان خود باشند.

در کارولینای جنوبی ، که موارد COVID-19 نسبت به زمانی که این ایالت یکی از نقاط مهم کشور در تابستان بود ، به سطوح بالاتری رسیده است ، مناطق مدارس در حال بررسی این هستند که چه مدت دانش آموزان در کلاس می گذرانند. در هر سه روز گذشته بیش از 2450 مورد جدید COVID-19 در کارولینای جنوبی گزارش شده است.

گروهی از معلمان در آنجا از مناطق می خواهند كه به تدریس كاملاً مجازی برگردند ، در حالی كه نمی توان جهش را مساوی كرد ، نه تنها به دلیل مشكلات بهداشتی بلكه به دلیل كمبود بزرگسالان برای ایمن كردن دانش آموزان به این مسئله اشاره كردند.

این درخواست پس از مرگ در 11 نوامبر استیسی بلاکلی ، 50 ساله ، معلم کلاس سوم در لکسینگتون ، وزن عاطفی بیشتری پیدا کرد.

حداقل چهار منطقه مدرسه کارولینای جنوبی به آموزش کاملاً مجازی بازگشته اند. بزرگترین تاکنون ، شهرستان اوریندبرگ ، حداقل از تاریخ دوشنبه ، حداقل تا پایان تعطیلات کریسمس ، 12000 دانش آموز خود را برای تحصیل به خانه فرستاده است. تقریباً یک چهارم مناطق کشور هر روز به صورت حضوری تدریس می کنند.

در نیویورک ، شهردار بیل دو بلازیو ماه گذشته اعلام کرد که پس از عبور از آستانه 3٪ در شهر نسبت آزمایشات ویروس کرونا که برای ویروس مثبت بود ، ساختمان مدارس تعطیل خواهد شد. طبق گفته های این شهر در حال حاضر این میزان 5٪ است ، اما دبلاسیو گفت: پروتکل های جدید تست باعث شده ایم که دوباره کلاس ها بازگشایی نشوند ، تا حدی به این دلیل که تعداد کمی از عفونت ها به انتقال در مدارس مرتبط هستند.

حدود 190،000 دانشجو واجد شرایط بازگشت هستند. دبیرستان ها و دبیرستان ها حداقل تا تعطیلات دور نخواهند ماند.

دو بلاسیو روز دوشنبه گفت: “حتی در شرایط دشوار نیز روز خوبی برای نیویورک است.”

میریام پتروویچ از جمله کارکنانی بود که در مدرسه ابتدایی در Lower East Side در منهتن از کودکان استقبال کرد.

پتروویچ ، که به عنوان هماهنگ کننده والدین کار می کند ، در یک کنفرانس مطبوعاتی اتحادیه گفت: “ما بسیار او را از دست می دهیم.” “هیچ مدرسه ای بدون بچه وجود ندارد.”

پس از تعطیلی مدارس در ماه مارس ، نیویورک به یکی از اولین شهرهای بزرگ ایالات متحده تبدیل شد که در ماه سپتامبر کلاس های درس را بازگشایی کرد ، اما بیشتر والدین آموزش آنلاین را فقط برای فرزندان خود انتخاب کردند. والدین دیگر ترکیبی را انتخاب کرده اند که در آن دانش آموزان فقط چند روز در هفته در کلاس های خود بودند.

بر اساس آمار شهرستان ، از آغاز سال تحصیلی در نیویورک ، بیش از 1740 دانش آموز و 2240 کارمند دولتی به این ویروس مبتلا شده اند.

این یک مبارزه برای دانشجویان آمریکایی در تمام طول سال است – از لحاظ آکادمیک ، روانشناسی و جسمی.

نواحی مدارس در سراسر کشور ، چه کوچک و چه بزرگ ، از افزایش تعداد دانش آموزانی که قادر به تحصیل نیستند ، خبر می دهند. انگلیسی زبانان غیر بومی ، دانشجویان معلول و کودکان فقیر بیشترین آسیب را می بینند.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*