[ad_1]

پروتکل های ردیابی و جداسازی تماس با هدف محدود کردن شیوع ویروس کرونا ، حذف کارکنان از مدرسه و ناامید کردن تلاش ها برای ادامه آموزش شخصی

کلمبوس ، اوهایو – عفونت یک کارگر کافه برای بستن کلاسهای درس در مدرسه کوچک منطقه Lowellville در شمال شرقی اوهایو کافی بود و حداقل دو هفته آموزش از راه دور را مجبور کرد.

جنو توماس ، رئیس لولویل ، گفت: “همه چیز به کارمندان برمی گردد.” “اگر نمی توانید پرسنل خود را در مدرسه تأمین كنید ، باید این كار را از راه دور انجام دهید.”

Dan Domenech ، مدیر اجرایی AASA ، انجمن پیشرو ناظران مدارس کشور ، گفت که این لایه دیگری از “استرس عظیم” است که مدیران و مربیان در حال شیوع هستند.

ناظم گروتون ، کانکتیکات ، اخیراً اعلام کرده است که کل شهرستان طی دو هفته پس از شکرگذاری به یادگیری از راه دور می رود ، تصمیمی که عمدتا ناشی از کمبود نیرو است.

وی گفت: “وقتی معلم اشتباهی داشته باشید ، مانند معلم هنر ، كه در طی دو روز حدود 80 كودك را می بیند ، این فرصت را خواهید داشت كه تعداد قابل توجهی تماس برقرار كنید.” وی افزود: “بدیهی است كه در مدارس منتقل نمی شود ، اما در بسیاری از موارد كودكان و كارمندان داریم كه آن را اغلب از یكی از اعضای خانواده دریافت می كنند.”

در کانزاس ، منطقه مدرسه میسیون شاونی اخیراً اعلام کرده است که دانش آموزان دبیرستان و دبیرستان به دلیل مشکلات نگهداری ساختمان ، تا ژانویه به آموزش از راه دور برمی گردند. ده ها کارمند به دلیل قرار گرفتن در معرض شناخته شده یا احتمالی قرنطینه می شوند.

رئیس خانواده مایک فولتون نوشت: “مهم است که تأکید کنیم این تصمیم به دلیل انتقال COVID-19 به مدارس ما اتخاذ نشده است.” وی گفت: معلمان جایگزین موجود برای ادامه تحصیل شخصاً برای دانش آموزان جوان به مدارس ابتدایی منتقل می شوند.

فولتون گفت: “به نظر می رسد فاصله اجتماعی ، ماسک زدن ، شستن دستها و انجام ارزیابیهای روزانه COVID-19” برای پایین نگه داشتن انتقال مدرسه م workثر است.

تأثیرات مبارزات بر کارکنان مدرسه برخی از کارمندان را بر آن داشته است که قوانین کاهش قرنطینه را پیشنهاد دهند.

روز دوشنبه ، رهبران چندین سیستم مدارس ایالتی در لوئیزیانا به کمیته بهداشت خانه ایالتی گفتند که تعداد زیادی دانش آموز در کلاس گم شده اند زیرا آنها 14 روز در قرنطینه به خانه فرستاده شده اند. وزارت بهداشت امور خارجه گفته است كه تغییر در مقررات قرنطینه را توصیه نمی كند.

روژ وسلی واتس ، فرماندار کلیسای وست باتون به نمایندگان مجلس گفت: “ما بسیاری از کودکان سالم را داریم که در صورت لزوم در خانه نیستند.” “ما نمی خواهیم قرنطینه را برداریم. ما فقط اصلاحاتی می خواهیم. “

در میسوری ، فرماندار جمهوری خواه ، مایك پارسون ، روش دیگری را انتخاب كرد و سعی كرد مدارس را باز نگه دارد. در این ماه ، او دستورالعمل های جدیدی را اعلام کرد که معلمان و دانش آموزان در معرض یک فرد آلوده دیگر نباید به مدت دو هفته در قرنطینه قرار بگیرند در حالی که هر دو ماسک دارند. وی گفت قرنطینه ها باعث اختلال در آموزش و ایجاد کمبود نیرو شده اند.

کمبود معلم جایگزین مشکلات پیچیده ای در کارکنان دارد.

جولی ماکت ، مربی مهد کودک در پریسبورگ گفت: “من فکر می کنم همه می فهمند که وقتی شما نمی توانید زیردریایی کافی برای پر کردن نقش ها داشته باشید ، این یک مسئله ایمنی نیز است: بدون حمایت بزرگسالان نمی توانید این همه بچه داشته باشید.” ، اوهایو ، که در آغاز سال تحصیلی پس از آزمون مثبت دانش آموز ، قرنطینه خود را طی کرد.

کمبود نیرو در محله وی در اواسط ماه نوامبر آغاز بازگشت به آموزش از راه دور در اطراف شکرگذاری دبیرستان پریسبورگ بود و این مدارس مدارس ابتدایی را تحت نظارت دقیق قرار می دادند.

هنگامی که تصمیم گرفت به آموزش از راه دور تا بعد از تعطیلات زمستانی روی بیاورد ، سیستم مدارس دولتی در سینسیناتی به نگرانی کارکنان و افزایش موارد ویروس در جنوب غربی اوهایو اشاره کرد. وی خاطرنشان کرد که شیوع ویروس در جامعه مستقیماً بر عدم حضور کارکنان تأثیر می گذارد.

این بخش گفت: “معلمان و کارکنان باید در هنگام بیماری در خانه بمانند ، در نتیجه قرنطینه شدند که در نتیجه تماس نزدیک یا در صورت لزوم از اعضای خانواده مراقبت می کنند.”

———

نویسندگان آسوشیتدپرس ، ملیندا دسلات از باتون روژ ، لوئیزیانا و مایکل ملیا از هارتفورد ، کنتیکت ، در تهیه گزارش همکاری داشتند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر