مردی که بیرون از باشگاه گلف ترامپ در هنگام بازدم برای زنان دیده می شود مشغول است


مردی که دو زن را مجبور به بازدم در مقابل زمین گلف دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا کرده است ، متهم به حمله شده است

اداره کلانتری شهرستان لودون روز یکشنبه اعلام کرد ، ریموند دکینز ، 61 ساله ، پس از دریافت یک شخص خصوصی از یک قاضی دادگستری ، به جرم جنایی متهم شد. دسکین بلافاصله درخواستی برای اظهار نظر ارسال نکرد.

ویدئویی که به طور گسترده در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود ، نشان می دهد که دکینز پس از آنکه یکی از آنها از وی خواست بیرون بیاید و اظهار داشت که ماسک بر روی او نیست ، علیه دو زن ناشناس هوا می وزد.

یکی از زنان سپس گفت: “این یک حمله است.”

دكینز پاسخ داد: “من از روی تو نفس می كشیدم.”

ویرجینیا دستور می دهد تا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، در مکان های خاص ماسک بزنند ، اما استفاده از آنها در خارج از کشور ضروری نیست.

این شکاف روز شنبه مقابل کلوپ ملی گلف ترامپ ، جایی که رئیس جمهور در آنجا بازی می کرد ، اتفاق افتاد. معترضین و هواداران به طور مرتب هنگام بازی در مقابل درب ورودی باشگاه جمع می شوند.

دسکین پیراهن ترامپ و لوله استخر بادی مانند ترامپ را دور کمر خود پوشید.

چندین نفر از اعضای هیئت نظارت شهرستان لودون روز یکشنبه نامه ای را به نیروی انتظامی ارسال کردند و خواستار تحقیقات کامل شدند. در این نامه آمده است که این دو زن در مقابل باشگاه گلف به رئیس جمهور اعتراض کردند.

دفتر کلانتری گفت که درگیری در صحنه بررسی شده است ، اما وی شاهد اجرای قانون نبوده و فیلم همه چیز را به تصویر نمی کشد. کلانتری گفت که این دو طرف را که می گفتند مورد حمله قرار گرفته اند ، توصیه می کنند که می توانند از طریق دادستان منطقه درخواست دستور کنند.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*