مرگ روحانیون صربستانی از COVID-19 نگرانی در مورد ویروس را نشان می دهد


همچنین گزارش هایی از حضور مردم در مراسم مذهبی و آلوده شدن به ویروس گزارش شده است – به نظر می رسد برخی پس از کشیش درخواست های ماسک ، تمرین فاصله اجتماعی و اقدامات دیگر برای مقابله با ویروسی که باعث کشته شدن از مسئولان کلیسا و بهداشت شده است را نادیده می گیرند. تقریباً 1.4 میلیون نفر در سراسر جهان.

در بلگراد ، بسیاری از عزاداران که به ایرینج ، پدرسالار کلیسای ارتدکس صربستان ادای احترام می کنند ، اقدامات احتیاطی را نادیده گرفتند و برخی از آنها ، علی رغم هشدارهای انجام شده توسط اپیدمیولوژیست های صرب ، سپر شیشه ای را که بدن این پدرسالار را پوشانده بود ، بوسیدند.

این صحنه سه هفته بعد از ایرنائوس 90 ساله در مراسم تشییع جنازه اسقف آمفیلوهیژه در نزدیکی مونته نگرو نماز خواند ، اتفاقی که هزاران نفر در آن شرکت کردند ، جایی که بسیاری از آنها بقایای اسقف را در یک تابوت باز بوسیدند.

وقتی صربستان روزانه هزاران عفونت تازه تأیید شده را در 7 میلیون کشور پرستار گزارش داد ، و با تشدید اقدامات دولت برای جلوگیری از ویروس در روزهای اخیر ، قسمت های بسیار تبلیغاتی رخ داد. از آنجایی که سیستم بهداشتی این کشور به دنبال معالجه بیشتر و بیشتر افراد مبتلا به ویروس است ، برخی از بیماران در بیمارستان های بلگراد با بیماری های کمتر جدی به بیمارستان های دیگر منتقل می شوند.

همان تصمیمات دشوار و دشوارهای وحشتناک در همه جای ایالات متحده آمریکا در حال انجام است.

کالیفرنیا برای جلوگیری از مهمانی ها ، اختلاط های اجتماعی و نوشیدن مشروبات الکلی مجبور شد از شنبه شب منع رفت و آمد منعقد کند – انواع فعالیت هایی که باعث افزایش عفونت ها می شود. ساعت ممنوعیت رفت و آمد از ساعت 10 شب تا 5 بعدازظهر برای بیشتر ساکنان ایالت ادامه خواهد داشت و حداقل تا 21 دسامبر ادامه خواهد داشت.

دکتر مارک کالن ، متخصص بیماری های عفونی که اخیراً از استنفورد بازنشسته شده است ، گفت: “بسیاری از مردم دور هم جمع می شوند ، كنترل را فراموش می كنند – بدون ماسك ، بدون فاصله اجتماعی ، اغلب در خانه – بسیاری از این موارد در شب واقع می شوند.” دانشگاه

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در توییتی نوشت كه پسر ارشد وی ، دونالد ترامپ جونیور ، پس از آلوده شدن به ویروس در قرنطینه “بسیار خوب” عمل می كند. ترامپ جونیور در میان بیش از 12 میلیون آمریکایی آلوده است – از جمله شخص رئیس جمهور ، همسرش و پسر کوچک او

در تگزاس ، سردخانه های بیش از حد جمعیت ، گارد دولت را مجبور کرد تیمی متشکل از 36 نفر را به ال پاسو بفرستد تا به کارگران سردخانه در مقابله با افزایش تعداد مرگ ناشی از COVID-19 کمک کند.

دی مارگو ، شهردار ال پاسو ، جمعه اواخر روز جمعه گفت: “ارتش تگزاس پرسنل مهمی را برای اجرای برنامه مدیریت مرگ در اختیار ما قرار می دهد و ما از ادامه حمایت آنها بسیار سپاسگزاریم.”

در کارولینای شمالی ، یک ناظر شارلوت گفت سه نفر دیگر که در ماه گذشته در مراسم دعای بزرگ متحد متحد در شارلوت شرکت کردند ، درگذشتند – تعداد کل مرگ های مربوط به کلیسا به 12 نفر افزایش یافت.

روزنامه گفت: محققان بهداشت عمومی و سایر مقامات بیش از 200 مورد COVID-19 را به وقایع کلیسا مرتبط کردند ، از جمله کسانی که در این رویدادها شرکت می کردند و کسانی که با آنها تماس داشتند.

و در میشیگان ، 61 کشیش در کلیساهای منطقه گرند رپیدز تصمیم گرفتند که انجام خدمات شخصی ، عروسی و دیگر اجتماعات بزرگ را متوقف کنند ، که عمدتا در پاسخ به درخواست های کارمندان بهداشت ایالتی بود که توسط موج موارد جدید خرد شده بودند.

در ایلینوی ، با افزایش محدودیت های ایالت برای مقابله با افزایش نگران کننده موارد ، اسقف اعظم شیکاگو اعلام کرد در صورت ترس از دفن بیش از 10 نفر ، روحانیون و وزرای رنج دیده مجبور به حضور در گورها نخواهند شد. به نظر می رسد.

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب در دلاور گفت که همه آمریکایی ها باید بتوانند در مراسم شیوع بیماری مذهبی شرکت کنند – به شرطی که این کار را با خیال راحت انجام دهند.

بایدن ، دومین رئیس جمهور كاتولیك آمریكا ، شنبه شب هنگام خروج از كلیسا ، در پاسخ به س fromال خبرنگار اظهارات كرد.

از بایدن س wasال شد كه آیا همه آمریكایی ها می توانند در مراسم شیوع همه گیر شركت كنند و گفت: “بله ، بی خطر”.

وی به س subsequentال بعدی در مورد اینکه آیا خدمات داخلی مجاز است ، پاسخ نداد.

رویدادهای اضطراب آور مربوط به اجتماعات کلیساها در حالی رخ داد که مقامات آمریکایی در شهرها برای رویدادی مترادف با اجتماعات بزرگ آماده می شدند: شکرگذاری.

مسئولان بهداشت از مردم می خواهند که برای شکرگذاری سفر نکنند و از خانواده ها می خواهند در مقابل دعوت شخصی به خانه که دیگر در آن زندگی نمی کند مقاومت کنند.

وزارت بهداشت آریزونا در توییتر خود گفت: “محافظان خود را گمراه نکنید ، حتی در اطراف دوستان نزدیک و اقوام که اعضای خانواده شما نیستند.”

در سایر تحولات ویروس کرونا:

– دانشگاه آریزونا با حذف دانش آموزان از کلاس های آنلاین ، به سختی دانشجویانی را که آزمایش اجباری COVID-19 دریافت نکرده بودند ، انجام داد ، اقدامی که بیشتر آنها را وادار به رعایت آن می کند. سخنگوی دانشگاه آریزونا شمالی ، کیمبرلی اوت گفت که حدود 25 دانش آموز در اوایل هفته گذشته مطلع شدند که دسترسی به سیستم یادگیری آنلاین را ادامه نخواهند داد زیرا حتی پس از سه بار اعلان آزمون نگرفته اند و یا درخواست آزادی ندارند. از طریق ایمیل و تماس تلفنی ، آریزونا دیلی سان گزارش می دهد.

– ورمونت ، که در ایالات متحده کمترین میزان آلودگی را دارد ، اما یک جهش را تجربه می کند ، اعلام کرد که ردیاب بیشتری برای ظرفیت قرارداد و آزمایش اضافه می کند. فیل اسکات ، فرماندار جمهوری خواه گفت: “تیم پیگیری قرارداد تحت فشار قرار گرفت ، همانطور که در این مرحله می توانید تصور کنید.”

– ایران به دلیل مبارزه با بدترین اپیدمی ویروس کرونا در خاورمیانه ، تجارت و مسافرت خود را بین شهرهای بزرگ ، از جمله تهران پایتخت ، محدود کرده است. وزارت بهداشت ایران روز شنبه اعلام کرد که تعداد تلفات این ویروس به بیش از 44000 نفر افزایش یافته است. محدودیت های جدید شامل شهرهای بزرگ ایران است و دو هفته طول خواهد کشید ، اما ممکن است به طور خودکار تمدید شود.

– طبق اعلام وزارت بهداشت ، ترکیه بیشترین تعداد روزانه بیماران ویروسی کرونا را در روز شنبه ثبت کرد ، زیرا این کشور در ماه ژوئن وارد اولین مقررات رفت و آمد شد. این وزارتخانه گفت که 5532 بیمار جدید با علائم تشخیص داده شده اند ، حدود 400 نفر بیشتر از روز گذشته در آوریل.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*