[ad_1]

در حالی که مقامات روز پنجشنبه برای بحث در مورد تصویب واکسن علیه COVID-19 دیدار کردند ، تعداد آنها به طور فزاینده ای حیرت انگیز افزایش یافت.

ماموریت ، کن. – درست زمانی که ایالات متحده در آستانه ترشح واکسن COVID-19 است ، تعداد آنها بیش از هر زمان دیگری غم انگیزتر شده است: بیش از 3000 مرگ آمریکایی در یک روز ، بیشتر از D-Day. در طی پنج روز یک میلیون مورد جدید بیش از 106000 نفر در بیمارستان.

در کل ، این بحران با بیش از 15 میلیون عفونت تایید شده ، بیش از 290،000 نفر را در ایالات متحده کشته است.

طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده در روز چهارشنبه 3112 مرگ را ثبت کرده است که بالاترین میزان در یک روز است. تا هفته گذشته ، اوج آن 2603 مرگ در 15 آوریل بود ، زمانی که نیویورک کانون شیوع ملت بود.

مالیات در روز چهارشنبه مرگ آمریكا را در روز آغاز حمله به نرماندی در طول جنگ جهانی دوم كاهش داد: 2500 نفر ، از حدود 4،400 مرگ متفقین. و در 11 سپتامبر 2001 به بالاترین قیمت خود رسید ، همچنین: 2977.

براساس تخمین های جان هاپکینز ، موارد جدید در روز در بالاترین سطح بیش از 209000 نفر رخ می دهد. و تعداد افراد در بیمارستان با COVID-19 تقریباً هر روز رکورد می زند.

یک هیئت مشورتی دولت ایالات متحده روز پنجشنبه تشکیل جلسه داد تا تصمیم بگیرد که آیا استفاده گسترده از واکسن COfID-19 Pfizer برای کمک به غلبه بر شیوع کشته شدن نزدیک به 300000 آمریکایی را تصویب کند. جلسه مشاوران خارجی سازمان غذا و دارو آخرین مانع قبل از آغاز انتظار بزرگترین کمپین واکسیناسیون در تاریخ ایالات متحده بود.

بسته به اینکه FDA به سرعت توصیه پنل را امضا می کند ، فیلمبرداری می تواند طی چند روز آغاز شود.

جو کوالسکیک دستگاه تنفسی در سنت لوئیس گفت که تمام کف بیمارستانش را پر از بیماران COVID-19 می کند ، دو نفر در یک اتاق. وی اظهار داشت: میزان تأمین هواکش ها رو به کاهش است و تجهیزات به قدری نازک است که همکاران در یک شیفت مجبورند بیمار را با استفاده از دستگاه BiPAP ، مانند دستگاه هایی که برای درمان آپنه خواب استفاده می کنند ، تهویه کنند.

در طول هر شیفت کاری خود در گورستان ، دو بار تمام کمدهای تهیه را بررسی می کند تا مطمئن شود که می داند تعداد طرفداران در دسترس است. هنگامی که او در پایان روز شیفت های خسته کننده خود برای خواب به خانه می رود ، گاهی اوقات کابوس می بیند.

“من می خوابیدم و در یک بخش کار می کردم و اوضاع کاملاً اشتباه پیش می رفت و بیدار شوکه می شدم. آنها بسیار احشایی و بسیار زنده خواهند بود. “” این واقعاً من را می ترساند. “

فرر با مقابله با اشک گفت: “بیش از 8000 نفر از اعضای مورد علاقه خانواده هایشان برنخواهند گشت.”

———

خبرنگاران آسوشیتدپرس از سراسر جهان در این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر