مسافران قدرشناسی سعی می کنند به مقصد برسند ، ویروس را از دست می دهند


شکرگذاری به ویژه در این سال خیالی واهی است ، زیرا مردم در هنگام تلاش برای دستیابی به فواصل اجتماعی هنگام مرور جمعیت ، از افزایش موارد ویروس کرونا و مرگ در مناطقی از ایالات متحده می ترسند.

لیلی رابرتز 19 ساله گفت که قبل از بازگشت به شهرستان مارین ، کالیفرنیای شمالی ، برای آزمایش COVID-19 در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو آزمایش شده است.

رابرتز گفت: “من از این بابت نگران نیستم زیرا در معرض خطر نیستم.” “با این حال ، من به خاطر پدر و مادرم از قوانین و احتیاط ها پیروی می کنم. به همین دلیل در حال آزمایش هستم ، زیرا نمی خواهم آن را به خانه خود بیاورم. “

شکرگذاری به طور سنتی با فراز و نشیب هایی ارائه می شود ، اما امسال مسافران سعی می کنند هنگام پیمایش از جمعیت دور شوند ، این رضایت خاطر بیشتری دارد.

لکسی کوزانو ، 23 ساله ، گفت که در راه رفتن از میامی به هارتفورد ، کنتیکت ، با افرادی که خیلی نزدیک پایانه های فرودگاه ایستاده اند ، برخی از آنها ماسک ندارند یا آنها را به طور نامناسب استفاده نمی کنند ، ملاقات کرده است.

وی گفت: “برای من کمی شگفت آور و بسیار تکان دهنده بود. مردم ساده بودند – شما نمی توانید بدون برخورد به شخصی یا استنشاق با شخصی که در کنار شما است ، در عرض 6 فوت حرکت کنید.” “این کمی دیوانه بود.”

وی گفت مسافران در هواپیما ایمن تر عمل نکرده اند.

کوزانو که اخیراً در میامی کار خود را آغاز کرده گفت: “مردم فقط بدون ماسک در اطراف آویزان بودند.” “من آنها را دیدم که از دستشویی ، از راهروها پایین ، بدون ماسک به عقب و جلو می روند ، و حالم شبیه بود ، حالا این کمی مسخره است.”

“می دانید ، اصلی ترین ترس مردم معمولاً در هواپیما این است که” آیا ما سقوط خواهیم کرد؟ ” “اما او بیشتر شبیه این بود که” من همان هوایی را که در اینجا گردش می کند تنفس می کنم و مردم بسیار بی مسئولیت هستند. “بنابراین این وحشت اصلی بود. “

برای خوان موجوتا که چهارشنبه شب از آریزونا به ویلمینگتون ، کارولینای شمالی پرواز کرد ، اوضاع کمی تنگ به نظر می رسید.

موجوتا به WWAY-TV گفت: “اولین پرواز بسیار کلاستروفوبیک بود.” “افراد زیادی. افراد زیادی جمع شدند. اما پرواز دوم بد نبود.”

براساس گزارش دانشگاه جان هاپکینز ، بیش از 12.7 میلیون آمریکایی از ابتدای شیوع بیماری همه گیر به ویروس مبتلا شده اند و مرگ و میر بیش از 262 هزار و 200 نفر است.

داده ها نشان می دهد که میانگین متحرک هفت روزه برای موارد جدید روزانه در ایالات متحده در دو هفته گذشته از 127،487 در 11 نوامبر به 175،809 در روز پنجشنبه افزایش یافته است. طول مدت هفت روز برای مرگ و میرهای روزانه به طور متوسط ​​در آن زمان از 1044 به 1658 افزایش یافته است.

کوزانو گفت که وی پس از فرود در فرودگاه بین المللی بردلی در کنتیکت واقع شده و آزمایش داده شده و گفته است که باید در طی دو تا سه روز نتیجه بگیرد.

وی علیرغم نتایج آزمایشات خود ، گفت كه قصد دارد یك یا دو ماه در كانكتیكات قرنطینه كند تا مطمئن شود اگر در تعطیلات به این بیماری آلوده شود ، فرد دیگری را آلوده نخواهد كرد. او به عنوان مدیر عامل در یک شرکت رسانه ای کار می کند و می تواند کار را از راه دور انجام دهد.

——

پیترز از میلواکی گزارش می دهد. روزنامه نگار AP ، هاون دالی در سانفرانسیسکو است.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*