مشاوره به دولت هلند: ابتدا افراد مسن و بیمار را واکسینه کنید


یک هیئت مشاوره می گوید دولت هلند باید واکسیناسیون ویروس کرونا را برای افراد بالای 60 سال ، کسانی که دارای مشکلات عمده بهداشتی و کارکنان بهداشت و درمان درجه یک هستند ، در اولویت قرار دادن عکس ها قرار دهد.

هوگو دو یونگ ، وزیر بهداشت هلند در توییتر خود نوشت که توصیه شورا صریح است: “واکسیناسیون سالمندان ، بیماران و کارکنان بهداشت و درمان را در اولویت قرار دهید.”

وی افزود که دولت “به سرعت درباره استراتژی واکسیناسیون تصمیم اولیه خواهد گرفت”.

شورای بهداشت گفت که هدف استراتژی پیشنهادی خود کاهش بیماریهای جدی و مرگ است.

تلفات تایید شده هلندی در همه گیری بیش از 8600 نفر است ، اگرچه تعداد واقعی بیشتر است زیرا همه افرادی که به علت مشکوک به COVID-19 فوت کرده اند آزمایش نشده اند.

از آنجایی که هلند در اواسط ماه اکتبر مسدود شد ، در هفته های اخیر میزان عفونت کاهش یافته است.

این شورا در بیانیه ای اعلام کرد که “با انجام واکسیناسیون در میان افراد مسن بالای 60 سال ، که از نظر سلامتی نیز جدی هستند ،” انتظار دارد که حداکثر مزایای بهداشتی حاصل شود “.

وی افزود که در حالی که دولت سیاست واکسیناسیون خود را ایجاد می کند ، “ممکن است عوامل دیگری مانند تداوم سلامتی در این امر نقش داشته باشند.”

این شورا اظهار داشت که توصیه های وی براساس اطلاعات محدودی است که هم اکنون در مورد واکسن ها و میزان فعلی عفونت در هلند در دسترس است.

این شورا گفت ، اگر نرخ عفونت کمتر باشد ، “می توان با استفاده از واکسن برای کنترل شیوع ویروس” مزایای جمعی بیشتری برای سلامتی به دست آورد “، افزود که چنین استراتژی به این بستگی دارد که نه تنها واکسن ها محافظت در برابر بیماری ، بلکه همچنین در برابر انتقال ویروس.

این شورا گفت که توصیه های آن می تواند تغییر کند ، “یک بار دیگر مناسب بودن واکسن ها برای گروه های خاص ، مانند افراد مسن شناخته شده است.”


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*