مصاحبه AP: مشاور بایدن می گوید نژاد برای مبارزه با ویروس ها کلیدی است


بهترین مشاور رئیس جمهور منتخب جو بایدن در مورد واکنش همه گیری می گوید که برخورد با اختلافات نژادی نمی تواند یک پیگیری باشد

وی گفت: “اگر به طور مستقیم به مشکلات نابرابری در کشور خود نپردازیم ، ما نمی توانیم این همه گیری را کنترل کنیم.” راه دیگری وجود ندارد.

انتخاب بایدن از نونز اسمیت برای کمک به هدایت کارگروه همه گیر خود نشانگر قصد او برای مقابله با تلفات نابرابر اقلیت هایی است که به طور نامتناسبی در خط مقدم کار می کنند ، شرایط پزشکی مربوط به بیماری های جدی ، – سطح بالایی از فقر و دسترسی ضعیف به مراقبت های بهداشتی.

طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، برای سیاه پوستان ، اسپانیایی ها و هندی ها در ایالات متحده ، میزان بستری و مرگ و میر ناشی از COVID-19 دو تا چهار برابر بیشتر از سفیدپوستان است.

وی گفت: “این بدان معناست که تقریباً 50 درصد از افراد رنگین پوست در این کشور کسی را که بر اثر COVID-19 فوت کرده است می شناسند.” “و صادقانه بگویم ، یافتن شخصی در این کشور که کسی را که تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته یا تحت تأثیر آن قرار گرفته باشد ، نمی شناسد دشوارتر می شود.”

وی تأکید کرد که او تنها کسی نیست که در تیم بایدن از توجه بیشتر به بار نابرابر این بیماری برای اقلیت های نژادی دفاع می کند.

وی گفت: “این یک صدا در طول دوره انتقال است.”

این ویروس باعث مرگ بیش از 268000 نفر در ایالات متحده شده و باعث ایجاد بیش از 13.5 میلیون عفونت تایید شده شده است. به طور متوسط ​​، روزانه بیش از 160،000 مورد جدید و بیش از 1400 مورد مرگ در کشور وجود دارد ، معادل آنچه در اواسط ماه مه ، زمانی که نیویورک مرکز کانون بود ، ملت شاهد بود.

نونز اسمیت با بیان اینکه “ما همه جا هیجان زده هستیم” ، از آمریکایی ها خواست که در ملا عام ماسک بزنند ، از دیگران دوری کنند و “برای احترام به یک روز دیگر برای کارکنان بهداشتی خود ، که ما آنها را قهرمان می نامیم ، با خستگی مبارزه کنیم”. “

نونز اسمیت گفت که انتقال بایدن برای بدست آوردن تصویر واضح تری از وضعیت واکنش همه گیر ملت کار می کند و هنوز “س questionsالات زیادی” در مورد اطلاعات اساسی مانند تحویل واکسن وجود دارد.

وی گفت که جمع آوری این اطلاعات هفته گذشته آسان تر شد ، زمانی که دولت فدرال بایدن را به عنوان برنده انتخابات 3 نوامبر شناخت.

وی گفت که تیم بایدن پیش از تصمیم سازمان غذا و دارو در مورد نامزدهای بسیار امیدوار کننده واکسن ، از کار مقامات دولتی شغلی که مدیریت تدارکات توزیع واکسن در ایالت ها را بر عهده دارند ، سپاسگزارم.

وی گفت ، آمریکایی ها می توانند تحت دولت بایدن ، رهنمودهای یکپارچه و هماهنگ تر فدرال ، تلاش برای بازگرداندن اعتماد به داده های علمی و شناخت دسترسی نابرابر به منابع در جوامع به شدت آسیب دیده را انتظار داشته باشند.

“همه گیر ، متأسفانه و متأسفانه ، آنچه را که قبلاً از واقعیتهای ساختاری و اجتماعی وجود داشت ، نشان می داد که واقعاً مستعد ایجاد جوامع خاص برای تحت تأثیر قرار گرفتن بیشتر این بیماری همه گیر است. “

وی گفت: “تأیید تاریخ شرم آور آزمایش های پزشکی در کشور ما ، به ویژه بر روی بدن سیاه و قهوه ای” ، که باعث بی اعتمادی در میان سیاه پوستان شده است ، بسیار مهم است. به گفته وی ، در نظرسنجی ها ، بلک بیشتر از سایر گروه ها درمورد دریافت واکسن ابراز تردید کرده است ، بنابراین مهم است که اطلاعات دقیق در مورد ایمنی ، اثربخشی و هزینه واکسن به آنها داده شود.

وی گفت: “ما در سال 2020 در این کشور شهادت جمعی در مورد چالش فراگیر و ریشه دار بی عدالتی نژادی داشتیم” و COVID-19 از این واقعیت استفاده می کند.

وی گفت که دلایل “اخلاقی و عملی” برای مقابله با نابرابری وجود دارد. وی گفت: “ما نمی توانیم وانمود كنیم كه COVID-19 ناقض فرصت های برابر است.”

———

دپارتمان بهداشت و علوم آسوشیتدپرس از وزارت آموزش علوم موسسه پزشکی هوارد هیوز پشتیبانی دریافت می کند. AP فقط مسئولیت کلیه مطالب را بر عهده دارد.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*