[ad_1]

مسابقه تابستانی عظیم در داکوتای جنوبی منجر به ده ها مورد ویروس کرونا در همسایگان مینه سوتا شد

بر اساس گزارشی در روز جمعه ، که مواردی را در همسایه مینه سوتا بررسی کرد ، این اتفاق افتاد.

مقامات مینه سوتا 86 مورد را که گفته اند مربوط به تجمع است ، شمردند – 51 نفر که به استورگیس رفتند و 35 نفر که بعداً با آنها تماس گرفتند. بیشتر آنها از بیماری جدی رنج نمی بردند ، اما چهار نفر در بیمارستان بستری شدند و یک نفر فوت کرد.

نویسندگان این مطالعه نوشتند: “این یافته ها تأثیرات گسترده ای را که ممکن است تجمع در یک منطقه بر منطقه دیگر داشته باشد ، تأکید می کند. “این رالی موتورسیکلت در کشوری همسایه برگزار شد که هیچ سیاستی در مورد میزان وقایع و استفاده از ماسک وجود ندارد و نتایج سیاست های داخل و بین حوزه های قضایی را برجسته می کند.”

مقامات CDC بلافاصله به س aboutالی درباره سایر مطالعات ارزیابی تأثیر تجمع استورجس بر سایر کشورها پاسخ ندادند.

این تجمع محل مناقشه بین فرمانداران مینه سوتا و داکوتای جنوبی است. در اوایل این ماه ، تیم والتز ، فرماندار مینه سوتا ، فرماندار داکوتای جنوبی ، کریستی نوئم را به دلیل عدم اقدام اقدامات تهاجمی تر برای کاهش سرعت ویروس کرونا ، مورد انتقاد قرار داد.

والس دموکرات گفت که تجمع استورجس “کاملاً غیرضروری” است. وی ضمن جدایی از نوئم ، جمهوری خواه ، گفت که دوست دارد این ایالت را لغو کند و مانند مینه سوتا حکم نقاب را در سراسر ایالت تحمیل کند.

در ماه سپتامبر ، آسوشیتدپرس دریافت که حداقل 290 نفر در 12 کشور پس از شرکت در تجمع از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار گرفته اند.

———

دپارتمان بهداشت و علوم آسوشیتدپرس از بخش آموزش علمی موسسه پزشکی هوارد هیوز پشتیبانی دریافت می کند. AP تنها مسئولیت کلیه مطالب را بر عهده دارد.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر