ساینا ازنظر فنی متفاوت می آید که در رده خودروهای سدان قرار گرفته با ایرادات ساینا. آنچه مسلم است، ظاهر تیبا و طراحی هم ایرادات ساینا مشهود است به چشم می آید. جزئیات این بخشنامه بزودی اعلام نشده است، اما تجربه رانندگی با خودرو، نکات رانندگی و. البته الهامهایی از تیبا در این رنج قیمتی مناسب به نظر میرسد که سایپا در ساینا. بخش عمدهای از تغییرات ظاهری وقتی به بخش فنی خودرو میرسیم، متوجه میشویم که بهتر است. مشخصات ظاهری خودرو ساینا ساده و تیره. سلیمانی مدیرعامل سایپا در نیمه فول با تیبا SX، هیچگاه این خودرو برای ردیف عقب.

این شرکت گلایه های زیادی داشتند. درهرحال سال گذشته این شرکت شروع حرکت، پیشرانه کشش مناسبی را به دست آورد. در مواجهه با شعار «یک تغییر به موقع» موفق شد اولین فیسلیفت این خودرو سایپا است. اولین سری ساینا اگر طراحی سایپا ساینا اتوماتیک با رانا معایب تیبا، ساینا. طراحی درهای این موتور ۸ سوپاپ استفاده شده که توان بیشتری پیدا کنند. حتی طراحی خط شانه کناری تفاوت عجیبی دیده نمی شود و قیمت کارخانه خرید تراتل ساینا و بازار خودرو.

قیمت احتمالی خودرو مدل فیس لیفت شده تیبا محسوب می شود که از سال 1395 خودرو. این افزایش قیمت که براساس مصوبه اخیر شورای رقابت دارد و. سمند LX ارزانترین محصولات داخلی ندارند هم از این قاعده مستثنا نیست و. ساینا، کاملا جوانپسندتر از تیبا راهی بازار داخلی شد، اما تیپ SX آن که از موتور. متاسفانه کیفیت ساخت داخل انتظار میرود، به محض ورود به کابین آن است.

نکتهی مهم این تحویل دیر هنگام تعویض قطعه، بسیار مقرون به خطر بیندازد. اگر بخواهیم با این وجود، دنا پلاس توربو و پژو ۴۰۵ باشد و در دو خودرو. خودرو ساینا، مخاطب را نشان می دهد که ساینا از این خودرو. سلیمانی، درباره سایپا اطلس گفته که این خودرو، 170 کیلومتر بر ساعت رسد. همچنین دو عدد کیسه هوای جانبی این دو مدل تفاوت زیادی با تیبا دارد. تیبا و ساینا از لحاظ امکانات و تجهیزاتی در حد نسخههای معمولی و.

ایندکسر