[ad_1]

مقامات ارشد بهداشتی آمریكا به آمریكایی ها هشدار می دهند كه اجازه ندهند خود را از ویروس كرونا محافظت كنند فقط به این دلیل كه واكسن در طی چند روز در راه است

کمیته مشورتی اداره غذا و دارو باید به درخواست مجوز استفاده اضطراری واکسن Pfizer پاسخ دهد. واکسیناسیون ممکن است فقط چند روز بعد آغاز شود ، اگرچه منابع اولیه توزیع می شود و انتظار نمی رود تا بهار عکس به طور گسترده در دسترس باشد.

در حالی که ایالات متحده با یک زمستان فاجعه بار روبرو است ، مقامات ارشد دولت به آمریکایی ها هشدار داده اند که دوباره ماسک بزنند ، فاصله های اجتماعی را انجام دهند و سایر اقدامات احتیاطی اساسی را دنبال کنند – اقدامات احتیاطی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و اعضای دولت اغلب نادیده می گیرند.

بیركس گفت: “من می شنوم كه افراد جامعه طوطی ها را در این شرایط – آنها طوطی را برمی گردانند كه ماسك ها م workثر نیستند ، آنها طوطی را برمی گردانند كه ما باید برای كنترل گله تلاش كنیم ، آنها طوطی را برمی گردانند كه این گردهمایی ها منجر به وقایع فوق العاده گسترش نمی شود.” “و من فکر می کنم وظیفه ماست که مدام بگوییم اینها افسانه است ، اشتباه است و شما می توانید شواهد را ببینید.”

عامل این ویروس بیش از 280،000 مرگ و میر و بیش از 14.6 میلیون مورد عفونت تایید شده در ایالات متحده است. موارد جدید در هر روز به طور متوسط ​​بیش از 190،000 مورد افزایش یافته است.

مرگ و میر در روز به طور متوسط ​​به بیش از 2160 افزایش یافت ، آخرین بار در روزهای تاریک آوریل ، زمانی که شیوع در اطراف نیویورک متمرکز بود ، مشاهده شد. تعداد آمریکایی هایی که اکنون در ویروس کرونا در بیمارستان بستری هستند برای اولین بار در چند روز به 100000 نفر رسیده است.

در کالیفرنیا ، اولین مکان برای محاصره سراسری در بهار گذشته ، قرار است دستورهای جدید اقامت در خانه از یکشنبه شب در جنوب کالیفرنیا ، بیشتر مناطق خلیج سانفرانسیسکو و سایر مناطق اجرا شود.

فرماندار گاوین نیوزوم با اعلام اینکه این واکسن “در انتهای تونل نور” ارائه می دهد امیدوار است که آخرین دستور قفل آخرین صدور باشد.

———

نویسندگان آسوشیتدپرس آدام بیم و کاتلین رونین از ساکرامنتو ، کالیفرنیا و هوپ ین در واشنگتن در این داستان سهیم بودند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر